Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért feltételezik rólam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért feltételezik rólam, hogy voltam már együtt nővel?

Figyelt kérdés
Véleményem szerint nekem a külsőm sem vonzó a nők számára. Jelenleg egyetemen tanulok és már nagyon sokszor megjegyezték nekem, Pl. diákmunkán, hogy biztosan sok lánnyal ismerkedtem, mivel egyedül vagyok a kollégiumban ezért biztosan sok lány fordult már meg nálam. Pedig az igazság az, hogy nem is beszélgettem még lányokkal. Nem tudom elképzelni, hogy mások szerint vonzó lehetek. Nem értem, hogy mások mit látnak bennem amit Én magamban nem veszek észre.

2022. jan. 16. 15:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
11-es Miért, férfiakhoz vonzódsz?
2022. jan. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Nem, dehogy is. Ha a nőkre nézek mindig az jut az eszembe,hogy úgyis kevés vagyok hozzájuk. Szóba sem állnának velem.
2022. jan. 16. 17:24
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezek szerint mégis. Biztosan van valami hibád, ami miatt túl kevésnek gondolod magad, de mint láthatod, mások ezt a hibát nem tartják olyan nagynak, mint te.
2022. jan. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Azért annyira mégsem vagyok jó. Hiszen az egyetemen mégis levegőnek néz mindenki.
2022. jan. 16. 17:51
 15/21 anonim ***** válasza:
80%

Jó szándékkal írom, de így egyedül fogsz megdögleni. Sajnos nem lesz soha párod, ha nem b*szol az asztalra és mondod, hogy te, csakis TE vagy a legjobb és ma este minden nőt megfektetsz! Muszáj lesz gatyába ráznod magad, hogy te igenis faszagyerek vagy és minden nő téged akar, aztán menni szépen felszedni őket. Különben nem lesz senki soha, de tényleg.


Vagy ha neked jó egyedül, akkor nyilván nem kell. Én is egyedüli életet tervezek, nekem nem kell pár. Ettől függetlenül nekem is mondják, hogy lehetne barátnőm és én is tudom, hogy lehetne, ha akarnék. Ha akarsz valakit, akkor kapd össze magad és irány csajozni.

2022. jan. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Ha akarnék sem lehetne senkim sem. Amit tanácsoltál nem tűnik rossznak. Viszont ha erre gondolok rögtön úgy érzem,hogy csak becsapom magamat és a saját szemembe hazudok.
2022. jan. 16. 18:29
 17/21 anonim ***** válasza:
88%
Bele ne fulladj az önsajnálatba, szánalmas vagy.
2022. jan. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Csak az őszinteséget írtam le.
2022. jan. 16. 18:46
 19/21 A kérdező kommentje:
Mégis mit kellene tennem ha teljes mértékben levegőnek néz mindenki?
2022. jan. 16. 19:43
 20/21 anonim ***** válasza:
40%
Legyél aktív, mutasd ki a nők felé, hogy érdeklődsz irántuk, menj oda hozzájuk, beszélgess velük, stb.
2022. jan. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!