Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyan feltételek kellenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyan feltételek kellenek ahoz hogy egy 3 hónapos gyerek az annyával maradjon nem vagyunk házasok csak együtt élünk. Ha elvinném tölle mennyi joga van h vele maradjon?

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hónapos gyerek,pláne ha szopik 99%,hogy az anyjával marad.Az 1 %,ha bántalmazza,elhanyagolja,nem kell neki,drogos.
2009. nov. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
miért vinnéd el tőle?
2009. nov. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Jajj már,nehogy tönkre tegyétek azt a gyereket!!!Még meg sem született de már ilyen hercehurcának akarjátok kitenni?

A gyereknek az anyja mellett a helye,ha még ilyen kicsi(ha csak nem bántalmazza) és kész.Esetleg nem próbálnátok meg együtt maradni?Teljesen kizárt?Mert én is éltem át nehéz időszakot a párommal,de felnőttek vagyunk és megbeszéltük a problémáinkat és azóta minden jó.

2009. nov. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

helyesbítek:még csak most született

2009. nov. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondoljátok, hogy az ember nem viccel az ilyen dolgokkal? Hogy a kérdezőnek valószínűleg nem azért jutott eszébe hogy lelépjen egy 3 hónapos gyerekkel, mert nem kapcsolhatott a kedvenc tv sorozatára este? 3 hónapos babával az ember minden csak nem könnyelmű, mi az, hogy próbáljon meg együtt maradni a párjával? Valószínűleg be van sz.rva bokáig valamitől.

Én 4 hónapos babával kellett elköltözzek otthonról, hangsúlyozom, KELLETT, és egyáltalán nem volt szórakoztató. A tejem azonnal elapadt, a hajam kihullott a stressztől, és hónapokig bőgtem. Kellett vagy fél év, mire nagyjából megnyugodtam. Ez most van. És még mindig sírok néha.

Valószínűleg aki azt mondja, hogy szegény gyerek, meg felelőtlen szülők, annak fogalma sincs, hogy mekkora mázlija van, hogy neki nem kellett hasonlót átélnie.

Szóval kedves kérdező, tarts ki, és dönts úgy, ahogy neked és a gyereknek a legjobb! A gyerek 100% hogy nálad maradhat. (kivéve valóban drog vagy bántalmazás bizonyítható eseteit, de feltételezzük, hogy ilyenről nincs szó) Fel a fejjel!

2009. nov. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó!nem értem minek támadsz,hiszen a kérdező nem írt semmit és nem tudjuk a részleteket.Sajnos mostanában nagy divat lett minden szirszarért szétmenni.A gyerek érdekeit kell/kéne szem előtt tartani.Egyébként másnak is vannak gondjai,de most komolyan ha magadba nézel,akkor azt is tudod,hogy 2 ember felelős a történtekért.De a gyereket nincs jogunk tönkre tenni!!!Ha üt a férj,akkor biztos voltak előjelek,miért kell gyereket szülni neki? Vagy ha alkoholista stb.Nem ítélek el senkit,csak sajnálom gyerekeket :(
2009. nov. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Neked ugye nincs gyereked? A hozzászólásodból úgy tűnik, hogy még párkapcsolatod sem volt sosem. Problémád meg aztán pláne. Te vagy az az állatfaj, aki megvárja, míg a nagyok elkapják a zsákmányt, és jóllaknak, majd lezabálod a maradékot és diadalittasan állsz a csontok felett. Hát, kell ilyen is...
2009. nov. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó! De van 2 gyerkőcöm és nem örülök senki problémájának,de mint már írtam,addig felesleges támadni,amíg nem tudjuk a részleteket!Ha nem vennéd észre úgy kötözködsz,hogy közben a kérdező még arra sem méltat bennünket,hogy válaszoljon!!!A problémákat megoldani kell és nem sajnáltatni magunkat,én már sok sz@rt megnyaltam és tapasztalatból írtam amit írtam.Az életünknek Mi vagyunk az irányítói és nem más!


Üdv

2009. nov. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!