Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy látom nyomul rám a kolléga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy látom nyomul rám a kolléganőm, hogyan reagáljak rá?

Figyelt kérdés

Volt, hogy meg is írta, hogy ivott (gondolom onnan lett bátorsága), és gondolta rámír, szerencsére nem sokszor csak néhányszor írt, de most egymást után kétszer. Eleinte csak kérdezgette, hogy miújság a lányokkal. Én naivan azt gondoltam segíteni akar.

Szóval akar valami közös programot, többször mondta hogy menjek el hozzá.

Több oka van amiért nem. Ha nem lenne kolléganő, még akkor is valószínűleg nemet mondanék. Nagyon aranyos mint kolléga nincs vele baj.

De így most kicsit szorongok emiatt.

Részemről nagyon erőltetett lenne ha bármire is igent mondanék.

Nyilván azt nem fogom mondani, hogy bocs de nem érdekelsz, esetleg finoman lehetne. Vagy ha azt mondanám, hogy valakivel összejöttem


30 F



2022. jan. 16. 23:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
66%
Nyánnyila alak
2022. jan. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Csak simán nem írnék neki vissza, aztán majd veszi a lapot.
2022. jan. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Miért lennék nyámnyila?

Az fel sem merült, hogy más nő is képben lehet nálam??

2022. jan. 17. 08:27
 14/23 anonim ***** válasza:
40%
Mert ha nőként vagy ilyen akkor jogod van válogatni, ha férfi vagy akkor hogy lehetsz olyan, hogy egy nőt elutasíts. Ez a gyik, szokd meg.
2022. jan. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
De miért ne lenne? Azt utasítom el akit akarok.
2022. jan. 17. 08:47
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Mit tökölsz ennyit?

Megmondod, hogy nem gondolsz úgy rá, csak barátok vagytok és kollégák, semmi több.

Mit kell ennyit szenvedni és akkor mi van ha megsértődik, egyébként ki mondta hogy meg fog? Elveszed a végén feleségül, hogy nehogy megbántsd?

Hogy lehet ilyen puhapöcs valaki. Sokkal szánalmasabb, hogy hagyod hogy irogasson, mert nem mered kinyitni a kis szádat. Különben is a férfiak szoktak hisztizni, meg lekurvázni a nőt, ha elutasítják őket.

2022. jan. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Írtam neki, csak éjjel vártam még ötleteket :)
2022. jan. 17. 09:12
 18/23 anonim ***** válasza:
84%
El nem tudom képzelni ilyen mentalitással egyáltalán hogy vett észre a csaj…
2022. jan. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
83%

"de egy jó p*nciért bármikor bekamuzom, hogy kutyabarát vagyok"

Nem azért nagyokos, de az megvan hogy az ilyen fanatikus kutyamániások (szeretni én is szeretem őket, de sokszor többről van szó másoknál) eggyütt is alszanak a kutyáikkal?

Te meg is dugnád a csajt úgy hogy a kutya ott fekszik melletted, akár az ágyban?

Ha erre nem gondolsz buta vagy, ha neked így is jó akkor undorító

2022. jan. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Én az ilyen munkahelyi helyzeteket úgy kezelem, hogy alapból elmondom, hogy soha nem kezdenék kapcsolatot kollégával, főnökkel meg pláne nem. Nálam ez alapelv. Nem ítélem el azt aki másként csinálja, de nálam ez van.

Szóval te is mondhatod azt a kolléganődnek, hogy ez nálad is alap.

Ez azért jó, mert senki nem lát a jövőbe, és ha egy ilyen kapcsolatnál szakításra kerül a sor, abból mindig konfliktus van a munkahelyen. Nem egy ilyen helyzettel találkoztam már. Volt olyan ismerősöm aki ilyen helyzet miatt mondott fel.

Azt szerintem ne mond el a kolléganődnek, hogy nem szereted a kutyákat, mert ez egy nagy kutyásnak esetleg rosszul eshet. Nekem is azok a férfiak szimpatikusak akik szeretik az állatokat (ez nem azt jelenti, hogy kötelező állatot tartania).

2022. jan. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!