Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy látom nyomul rám a kolléga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy látom nyomul rám a kolléganőm, hogyan reagáljak rá?

Figyelt kérdés

Volt, hogy meg is írta, hogy ivott (gondolom onnan lett bátorsága), és gondolta rámír, szerencsére nem sokszor csak néhányszor írt, de most egymást után kétszer. Eleinte csak kérdezgette, hogy miújság a lányokkal. Én naivan azt gondoltam segíteni akar.

Szóval akar valami közös programot, többször mondta hogy menjek el hozzá.

Több oka van amiért nem. Ha nem lenne kolléganő, még akkor is valószínűleg nemet mondanék. Nagyon aranyos mint kolléga nincs vele baj.

De így most kicsit szorongok emiatt.

Részemről nagyon erőltetett lenne ha bármire is igent mondanék.

Nyilván azt nem fogom mondani, hogy bocs de nem érdekelsz, esetleg finoman lehetne. Vagy ha azt mondanám, hogy valakivel összejöttem


30 F



2022. jan. 16. 23:27
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%

"az ilyen fanatikus kutyamániások együtt is alszanak a kutyáikkal?"


Mi?? Ennyire agybeteg csajt azért még soha nem fogtam ki, hála az égnek. De a több, mint valószínű, hogy menekülnék.

2022. jan. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
#20 as nagyon jól felvázolta a helyzetet.
2022. jan. 17. 11:24
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amellett, hogy megmondod neki, hogy nem vagy nagy kutyabarát, azt is megemlítheted, hogy sajnos nem tudsz rá másként tekinteni, mint kolléganőre. Nincs ebben semmi. Aztán vagy megérti, vagy besértődik, vagy továbbra is nyomulni fog. Viszont ha csak udvariaskodsz, annak nem olyan vége lesz, amilyet Te szeretnél.
2022. jan. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!