Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért sértődött be a kolléganő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődött be a kolléganőm amióta bevallottam neki hogy tetszik?

Figyelt kérdés

2 hónapja dolgozunk egy helyen, egy munkafolyamatot viszünk. Nagyon felhőtlen volt köztünk a viszony, reggelente egymás mellett ültünk a buszon, munka közben is számtalanszor jeleket adott felém. Ebédelni is együtt mentünk mindig. Tudtam róla hogy szingli, többször is említette. De múlt pénteken egy eddig sosem felmerülő kérdést tettem neki fel. Próbáltam tapintatos lenni és nem egyből a dolgok közepébe vágni és annyit kérdeztem tőle, hogy szerinte én jól nézek-e ki. A válasza: “szerintem nem nekem kell erre választ adnom, teljesen érdektelen lenne :)” Erre én: “de azért válaszolhatnál”. Ő: “válaszoltam”.


Azóta nem beszél velem, csak indokolt esetekben és látványosan kerül. Minden megszűnt ami volt, csak a kötelező köröket tudja le és inkább a többi kollégával lóg.


30F 28N


2021. máj. 11. 19:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%

Hú, de pancser módon csajozol, már bocsánat... :D legalább mentetted volna a helyzetet olyan reakcióval, hogy és mi van, ha nem érdektelen a a válaszod ;), vagy valami...

Ez gáz és egyben illúzióromboló.. :D


26/N

2021. máj. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszel neki, és kínos veled lógnia úgy, hogy tudja hogy dugnád.
2021. máj. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

1


A véleménye érdekelt. Nem akartam nyomulni azonnal…

2021. máj. 11. 20:06
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
ez pont úgy jött le neki, hogy egy öntelt barom vagy, akinek kell egy kis egotunning még. Mégis szerinted milyen kimenetele lehet egy ilyen béna kérdésnek? Azt kellett volna megkérdezned, hogy tetszel-e neki, te nagyon okos.
2021. máj. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Levette, hogy bejön neked, de nem akar tőled semmit és most visszavett a barátkozásból, mert rájött, hogy félreértetted a kedvességét vagy közvetlenségét, hiszen ezt jeleknek tudtad be, így nem akar több 'jelet' adni.
2021. máj. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
98%
#4 nem, nem kerdezgetunk noket, hogy tetszem-e neked. 😂 Inkabb a no tudtara kellene adni, ha ő tetszik NEKTEK. A 2 dolog nem ugyanaz.
2021. máj. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%

Miért kérdezel ilyet? Ez stratégiailag katasztrofális lépés, ebből nem jöhetsz ki jól. Még akkor sem, ha esetleg bejöttél neki. Ez egyedül valami letaglózó taktikánál működhet esetleg (a pua "nagymesterek" szerint), de amúgy nem.


A válasza kicsit olyan semmilyen volt, mint a legtöbb üres emberé akit ismerek.


A te reakciód pedig teljes bukás.

2021. máj. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
15%

6.


Ez egy "kissé" ódivatú és szexista hozzáállás.

2021. máj. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
#8 lehet, de semmiképp sem egy férfias lépés. Egy önbizalomhiányos kisfiú képét festene magáról a szememben. Ez szimplán az én személyes véleményem, nem szexistáskodás. Egy férfi legyen férfi és mondja meg, ha akar valamit.
2021. máj. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
97%

#9 nincs ilyen alapszabály. Ennyi erővel soha senki ne ismerkedjen, ne kezdeményezzen sehol, mert bármilyen helyzetből kijöhetnek kínos szituációk.



Kérdező, a csaj valószínűleg szimpinek tartott, de nem vonzódott hozzád, és félreértetted a kedvességét. Ennyi.

2021. máj. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!