Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mièrt van az, hogy minèl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt van az, hogy minèl elutasítóbb vagyok a pasikkal, ők annàl jobban nyomulnak?

Figyelt kérdés

Nincs àllandó kapcsolatom, de keresgèlek. Azt vettem èszre, hogyha randiztam valakivel, aki tetszett, talàn belelkesültem, megàllt a dolog egy idő utàn. Aztàn mikor elengedtem a dolgot, utàna egyfolytàban keresett. Ès minél jobban elutasítottam annàl jobban akart engem.


Ès majdnem minden pasival ez van.


Aztàn van a màsik vèglet, amikor màr az elejèn elutasító vagyok, ezek a pasik is csak nyomulnak ès nyomulnak.


Mièrt ilyenek a fèrfiak?



2022. jan. 20. 16:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%

Mert kihívás van, dolgozni kell.

Pl. jellemző, hogy az első randis szex után ritkábban alakul ki tartós kapcsolat, mintha várnának vele.

Aki olcsón adja magát, annyit is ér.

2022. jan. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Mert lihegnek és tepernek egy punci után, mert ösztönlènyek, agy nélkül.
2022. jan. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 BeefEater ***** válasza:
75%

Az a baj, hogy sok nő arra tanítja a férfiakat, hogy a nem az nem nemet jelent, hanem leginkább semmit.

Ha pedig olyan vagy, aki egyenesen kommunikál, akkor nehezen tudod velük egy idő után megértetni, hogy a nem az tényleg nem.

2022. jan. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Próbálnád meg velem. Az első ilyennél blokkolnálak.
2022. jan. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Valamit rosszul csinálsz,de legfőképpen mentális betegséged illetve személyiségzavarod is van.
2022. jan. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%
Annyi privátot nem kapok, mint mikor itt leírom, hogy aszexuális vagyok. Ez csak a bennük szunnyadó nemi erőszakoló.
2022. jan. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös! Mièrt gondolod, hogy mentàlis betegsègem vagy szemèlyisègzavarom van?
2022. jan. 20. 18:14
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert az elérhetetlen izgató.
2022. jan. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Én biztos nem nyomulnék. Nincs kiábrándítóbb, mikor lelkes az ember és hirtelen elutasítják.
2022. jan. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Én tuti otthagynálak mint a huzat.
2022. jan. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!