Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gyakori, hogy egy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy egy jó nő valamiért összejön egy szülővel lakó, átlagos keresetű férfival?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert itt minden válaszoló azt írja, hogy az ilyen férfinek semmi esélye. Ehhez képest én a környezetemből két olyan kifejezetten szép, csinos, sportos lányról tudok, aki összejött egy anyjával vagy szüleivel lakó, még nem is különösebben jóképű férfival (az egyik férfi harmincas, a másik negyvenes). Mégsem zavarta őket, igaz, mindkét nőnek saját egzisztenciája volt, illetve az egyiknek van egy négy éves kislánya. De akkor is az ő kinézetével, státuszával kereshetett volna jobb pasit is. A másik meg konkrétan a havi 700-at kereső informatikus pasiját dobta egy OBI-ban dolgozó srácért. Mert beleszeretett. Ő egy közelebbi barátnőm, azt mondta a pasi kedves volt vele, az exe meg bunkó, és beleszeretett a pasiba. Akkor most mennyire lehet hinni itt azoknak a válaszoknak, hogy ha szüleiddel laksz, meg átlagosan keresel, akkor semmi esélyed a jó nőknél?
2022. jan. 21. 12:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Semennyire mert nem mindenkit a pénz mozgat, ennyire egyszerű. Van akit igen de van akinek fontosabb hogy rendesen bánjanak vele otthon mint a luxus. Nem azt mondom, hogy akinek pénze van automatikusan bunkó, hanem hogy ha az akkor van akinek nem lesz elég az, hogy pénze van.
2022. jan. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

"itt minden válaszoló azt írja, hogy az ilyen férfinek semmi esélye"

Van az oldalon néhány user, akik teljesen begőzölve ontják minden kérdés alá, hogy havi 500k nettó jövedelem + saját ház nélkül SOHA az életben nem lesz SEMMILYEN nőd, esélytelen, soha az életben.

Ők alternatív valóságban élnek, nem érdemes komolyan venni őket. Vagy szándékosan hergelnek, vagy a saját valós csalódásaikat vetítik ki a világra.

2022. jan. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nekem pár évvel ezelőtt gyerekes nőként, 40+-osan, jó munkahellyel, lakással autóval rendelkezve volt egy korombeli átlagos, elvált hapsival kapcsolatom, aki a szüleivel lakott. Nem volt egyszerű - anyukáék rángatták állandóan, ő meg ugrott. Leválni láthatóan nem akart. Végül kiderült, társkeresőzik mellettem, így hálaistennek megoldódott.
2022. jan. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem tudok országos statisztikát mondani, de több ilyet ismerek a környezetemből. Párom is a szüleivel lakott, mikor összejöttünk. Meg sem fordult a fejemben, hogy emiatt ne jöjjen össze vele.
2022. jan. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Én azt nem értem, hogy ilyenkor egy jó nő, aki okos, és tudja, hogy tényleg találhatna jobbat miért választ ilyen férfit? Ennyire maga alatt van, és a kedvességével elvarázsolja a férfi? De ez kitarthat hosszabb ideig? És ez nem azok ellen a férfiak ellen szól, akik szülőkkel laknak, mert én is voltam már hasonló helyzetben (31f).
2022. jan. 21. 13:00
 6/19 anonim ***** válasza:
30%
Azert mert hulyek. Tapasztaltam h egy srac addig kedves mig ronda es szegeny. Amint gazdagodik , kipattinttja magat, maris bunko, kontrollalo lesz. Azert kell olyat valasztani aki gazdag, helyes es rendes is, mert ok mar a bizonyitott kivetelek.
2022. jan. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%

"Én azt nem értem, hogy ilyenkor egy jó nő, aki okos, és tudja, hogy tényleg találhatna jobbat miért választ ilyen férfit?"

4-es vagyok. Az én szememben nem a kereseten múlik, hogy jobb-e a férfi és nem is azon, hogy a szüleivel lakik-e vagy sem.

2022. jan. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Mitől jobb valaki mert többet keres esetleg?
2022. jan. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

"Én azt nem értem, hogy ilyenkor egy jó nő, aki okos, és tudja, hogy tényleg találhatna jobbat miért választ ilyen férfit?"

Miért, milyet válasszon? Az egész országban lakhatási válság van, ha olyan férfira várnék akinek van saját lakása, akkor kb. 40 éves koromig szingli lennék. :D

Én egyébként se akarok beköltözni másvalaki lakásába. Majd közösen veszünk egyet, ha eljön az ideje.

2022. jan. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
22%
Jó a szer. Ütős. hol szerzed be?
2022. jan. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!