Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az átlagos vagy átlag alatti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagos vagy átlag alatti kinézetű srácoknak tényleg nincs semennyi esélye egy szép vagy átlag feletti lánnyal összejönni ?

Figyelt kérdés

Rengeteget olvastam itt hogy mindenki keresgéljen a maga ligájában de nem hiszem hogy ez lenne a módi, már ha magamból indulok ki akkor is ha arra gondolok hogy adjak lejjebb mert hogy olyan lányok után futok akiket sose kaphatok meg akkor már van egy színt amire nem tudom azt mondani hogy oké, és ezt nem ilyen beskatulyázott rendszer alapján ítélem meg hogy 10/ hányas valaki hanem ránézek és érzem hogy tetszik valakinél meg érzem hogy nem , most így hogy adjon lejjebb az ember ? Nem vagyok nagy nőcsábász , kettő kapcsolatom volt mindkettő lány szép volt vagy átlag feletti kinek mi és közben magamat meg elég csúfnak tartom és ha a fejemben lévő képhez kéne lányt társítanom tuti nem tudnék vele összejönni mert rendkívül taszítana. És nincsenek aztán ilyen szupermodell elvárásaim. Csak sajnos manapság egyre többet tapasztalom az ismerőseim és barátaim elmondása alapján hogy mintha az átlag alattiaknak és még az átlagosaknak sincsen már annyi esélye. Mióta szingli vagyok és próbálkozok magamon is érzem és sokan mondták hogy nem a külső miatt de én mégis úgy érzem ha 1-2 fokkal jobban festenék már nem lenne semmi gondom ismerkedésnél.


Lányok hogy van ez ? Segítetek rendet rakni itt a fejekben ?



2022. jan. 27. 22:34
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Van átlagos kinézetű, "semmi különös" típusú férfi ismerősöm (még csak nem is magas), és gyönyörű nője van (most már felesége). A titka: rengeteg pénz, menő vállalkozás.
2022. jan. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

21.


+ gondolom mellé nem is tutyi-mutyi lúzer személyisége van.

2022. jan. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Határozott, karakán "gyerek", van önbizalma (apuci pénze ugye...) (Mármint családi vállalkozás). Jó autó is, jó szöveg is, barátságos is a pasika.
2022. jan. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Mármint 21-es voltam.
2022. jan. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

#20


"tényleg mostanában mintha lehetetlen lenne egy társadalmilag is "szépnek meg jó nőnek megbélyegzett" lánnyal összejönni. Az én személyes preferenciáim lényegtelenek hogy mennyire legyen szép"


Itt csak arra reagáltam, hogy a nők sem esnek túlzásba mikor le kell írni egy ideális férfit amikor párt keresnek és most az én preferenciám itt nem számít mikor azt írom hogy szép lányok* Az egész kérdést sem kifejezetten úgy tettem fel hogy velem kapcsolatban csak általánosságban megkérdeztem, hogy az átlagos vagy átlag alatti kinézetű srácoknak tényleg nincs semennyi esélye egy szép vagy átlag feletti lánnyal összejönni ? És itt most hogy én kit gondolok szépnek lényegtelen az én kérdésem szempontjából csak a 16os válaszára írtam ezt hogy most itt nem az a lényeg. Erre a társadalmi jelenségre kérdeztem rá. Az hogy hozzá tettem az én tapasztalataim más megint persze megértem hogy összemosódik nem figyeltem erre oda, máskor jobban ügyelek erre, hogy világos legyen minden mint a nap.

2022. jan. 28. 15:00
 26/35 anonim ***** válasza:

"Ne haragudj, lehet félreértem, de azt írtad le, hogy a saját párod kiválasztásában a saját preferenciáid lényegtelenek, olyan nőt akarsz, akire a többség elégedetten csettint?"



Ja, egotuningnak kell neki a csaj. Ugyanezt csinaljak a nok is, lehessen mutogatni a "fogast" a Tiktokon meg az Instan. Pffffejjjjj....



37F incel

2022. jan. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
#19 Nem nevezném magam rondának. És igen a kérdésem meg a tapasztalatom ellent mond magának tisztában vagyok vele. És volt is idő amikor eléggé lent voltam a padlón meg nem voltam magammal megelégedve és láttam hogy itt csinálnak ilyet hogy felraknak magukról képet és megkérdezik itt az internet népét mit gondolnak... gondoltam kipróbálom és akkor legalább olyan emberektől hallom akiket nem is ismerek és tuti őszinték lesznek. Kb a 75 százaléka a válaszoknak az volt hogy nincs velem semmi baj külsőre/átlag vagy helyes stb, szóval maga a külsőm nem indok a kudarcra. Nehéz időszak az utóbbi és sok kérdés felmerül bennem amiket megkérdezek itt mert úgy érzem esténként nincs jobb dolgom és mostanában ez foglalkoztatott mert mióta megint próbálkozok valakivel összejönni azóta megint csúfnak érzem magam dacára a pozitív dolgoknak amiket "kiderítettem" magamról. Na mind1 csak önbizalmat kéne valahol találjak végre ...
2022. jan. 28. 15:14
 28/35 anonim ***** válasza:

#27



Photofeeler-en hogy muzsikalsz?



37F incel

2022. jan. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne sértődj meg, kérlek, de árad belőled a negativitás. Egy életvidám, az életével elégedett nő, legyen ő bármilyen szép/csúnya, menekülni fog előled.

Elég sok pasinak láttam már itt a képét, mindig őszintén válaszoltam, és 90%-ával tényleg a legnagyobb baj az volt, hogy fogyhatott volna 5 kilót/öltözködhetett volna előnyösebben/lehetett volna normálisabb frizurája vagy arcszőrzete. De a legtöbből olyan szintű önbizalomhiány áradt, vagy valami olyan eltorzult képe volt a nőkről/emberi kapcsolatokról, hogy egy egészséges lelkületű ember tényleg menekül tőlük. Jó eséllyel a csajok, akik lekoptatnak, ugyanezt érzik veled kapcsolatban.


Az meg, hogy a szép csajok inkább a szép férfiak közül válogatnak, az nem társadalmi jelenség. Egyszerűen az ember szeretné a számára elérhető legjobbat megkapni. Nyilván közrejátszanak az érzelmek, jövőkép, érdeklődés, stb. a külső mellett, kinek ez, kinek az a fontosabb. De ha van 5 potenciális jelölt, akik személyiségre is bejönnek, van közös érdeklődés, amennyire egy kapcsolat elején ezt lehet tudni, hasonló jövőkép, akkor nyilván abból az 5 jelöltből azzal fog elmenni randizni, aki külsőre és kisugárzásra is bejön neki. És a férfiak ugyanígy tesznek, ugyanígy az elérhető legjobbat keresik.

Ha neked az a legfontosabb, hogy a csaj kiemelten szép legyen, de te "nem vagy vele egy kategória" ilyen téren, akkor más szempontból kell virítanod. Pl. magabiztossággal, kiemelkedő intelligenciával, talpraesettséggel, humorral, bármivel, ami felkeltheti egy másik ember figyelmét. Szóval nem, nem lehetetlen összejönni szép csajjal, csak nyilván egy nehezebb terep, mert kell valami, ami miatt inkább téged ismerne meg közelebbről, mint a külsőre teljesen ideálja Janit.

2022. jan. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Nem is ismertem ezt az oldalt. Lehet kipróbálom :D
2022. jan. 28. 15:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!