Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az átlagos vagy átlag alatti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagos vagy átlag alatti kinézetű srácoknak tényleg nincs semennyi esélye egy szép vagy átlag feletti lánnyal összejönni ?

Figyelt kérdés

Rengeteget olvastam itt hogy mindenki keresgéljen a maga ligájában de nem hiszem hogy ez lenne a módi, már ha magamból indulok ki akkor is ha arra gondolok hogy adjak lejjebb mert hogy olyan lányok után futok akiket sose kaphatok meg akkor már van egy színt amire nem tudom azt mondani hogy oké, és ezt nem ilyen beskatulyázott rendszer alapján ítélem meg hogy 10/ hányas valaki hanem ránézek és érzem hogy tetszik valakinél meg érzem hogy nem , most így hogy adjon lejjebb az ember ? Nem vagyok nagy nőcsábász , kettő kapcsolatom volt mindkettő lány szép volt vagy átlag feletti kinek mi és közben magamat meg elég csúfnak tartom és ha a fejemben lévő képhez kéne lányt társítanom tuti nem tudnék vele összejönni mert rendkívül taszítana. És nincsenek aztán ilyen szupermodell elvárásaim. Csak sajnos manapság egyre többet tapasztalom az ismerőseim és barátaim elmondása alapján hogy mintha az átlag alattiaknak és még az átlagosaknak sincsen már annyi esélye. Mióta szingli vagyok és próbálkozok magamon is érzem és sokan mondták hogy nem a külső miatt de én mégis úgy érzem ha 1-2 fokkal jobban festenék már nem lenne semmi gondom ismerkedésnél.


Lányok hogy van ez ? Segítetek rendet rakni itt a fejekben ?



2022. jan. 27. 22:34
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
90%

"átlagos vagy átlag alatti kinézetű srácoknak tényleg nincs semennyi esélye egy szép vagy átlag feletti lánnyal összejönni?"


De ez miért baj? Értem, hogy ha nemekre szétszeded, akkor neked baj, de nekem meg az ellenkezője elrettentő. Hogy hiába vagyok szép, csak egy átlagos vagy ronda jut. Mert akkor az egyik nyer, a másik veszít. Ha csak simán "emberek"-kel teszed fel a kérdést... mert te is elérhetetlen vagy valakinek, és neked sem tetszene, ha az lenne rajtad számonkérve, miért nem olyan párt keresel, aki nem érdekel.


A durva az, hogy alapból nem gondolkodom így, csak az ilyen nevetséges kérdések elvezetik a gondolatokat mellékutcákba.


Azzal szerintem semmi baj, ha tegyük fel, elkezdesz online ismerkedni valakivel, akibe kép nélkül beleszeretsz, majd találkozva kiderül, hogy gyönyörű. De mikor valamiben te hiányt szenvedsz, és direkt úgy állsz neki, hogy na ilyen kell... Ha szegény vagyok és direkt gazdagot keresek, az ugyanilyen visszatetsző.


Az a baj az ilyen kérdésekkel, és próbálom rólad a legjobbat feltételezni, mert normálisnak tűnsz, de olyan, mintha a nő csak kiegészítő lenne. Az ő gondolatai, érzései, akarata mellékes, a lényeg, hogy szép legyen.

2022. jan. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
90%

"Ja, egotuningnak kell neki a csaj. Ugyanezt csinaljak a nok is, lehessen mutogatni a "fogast" a Tiktokon meg az Instan. Pffffejjjjj...."


Rólad mondd el rengeteget, ha ez nálad a színvonal. A valóság az, hogy a férfiak azok, akiknek a haverok jobban számítanak, mint a család, ők azok, akik rejtegetik a nőiket, ha úgy gondolják, a haverok pecke nem állna rá. Azért gondoltok mindig a villogásra, mert nektek ez az élet értelme. Irigyelnek-e mások. A "faaszméregetés" elég nem-specifikus kifejezés.


Nőknek elkezded ekézni a pasijukat, tudod a többség mit fog csinálni? Még jobban ragaszkodni fog a pasijához, és veled nem fog szóba állni. "Ketten a világ ellen" mentalitás.

2022. jan. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

#31 Értem amit mondasz, és persze igazad van az ellenkezőjével kapcsolatban,

Lehet, hogy a frusztráció beszél belőlem és ezért nézem ennyire így ezt az egészet. És azért fogalmazódik meg bennem a kérdés, hogy "szépek kontra nem szépek" mert sajnos én nem tudom úgy kezelni hogy nem érdekel ha valaki elutasít vagy valakinek nem jövök be, nagyon bánt a dolog és mindig úgy érzem hogy olyan miatt van amivel nem kezdhetek semmit. És próbálom hiába cáfolni mintha sose sikerülne rendesen. Értem én hogy ez nagyon negatívan hangzik ahogy előttem valaki itt írta hogy árad belőlem a negativitás ami igaz is mert ebben a témában nagyon kritikus vagyok magammal es negatív de ezen kívül pozitívan állok az élethez, szembe jönnél velem az utcán nem sütne le rólam hogy néha élni sincs kedvem.... csak ez a párkapcsolatos dolog nem valami fényes része az életemnek sajna. És ami azt illeti hogy kiegészítő lenne a nő ezt nyilván elutasítom mert nem tárgyként tekintek rájuk és ugyanúgy számít amit leírtál, gondolatai stb csak lelombozó mikor sokadjára ültetnek fel, meg tinderen akárhányszor matchelsz olyannal akiről nem is gondolnád hogy elhúz jobbra de mégis de ghostol a francba vagy nem is válaszol, és még sorolhatnám. Ezek nagyon megalázó élmények és egyesével kit érdekel de mikor a sok kicsi összeadódik akkor az ember vagyis egyesek akik pszichésen érzékenyebbek elkezdik megkérdőjelezni magukat szerintem. Mindenesetre szerintem ez a téma ki lett vesézve.

Köszi a hozzászólásokat

2022. jan. 29. 13:49
 34/35 anonim ***** válasza:
90%

Ne haragudj, de te minden nőnek esélyt adsz? Jön egy lehetőség, de nem tetszik a csaj, mert kapa foga van, furcsa a fejformája, és mellé túlsúlyos is, igazság szerint hozzá sem nyúlnál. Adsz neki esélyt, hogy megismerd? Érdekel téged, hogy ő hogyan érzi magát a sok visszautasítástól? Vagy ilyenkor nem jön ki belőled, hogy igazságtalan ez a szép kontra csúnya dolog?

A tinderrel meg ne foglalkozz, mert sok benne a kamuprofil (itt is hány hülye mondogatja, hogy csinált szép csajként profilt, oszt matchek százai jöttek), sok, aki csak az instáját akarja népszerűsíteni, vagy kuncsaftokat keres.

2022. jan. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Nyilván nem... de rövid életem során eddig 2 lányt utasítottam el. Egyik sem volt "csúnya". Egyiküket azért mert fejben nem volt minden rendben legalábbis nekem kicsit sok volt oké megmondtam neki hogy bocsi nem és barátok maradtunk. A másikat azért mert éppen szakítás után voltam nem is bírtam másra nézni és külső jegyekre se tetszett de attól még nem volt csúnya. Azóta talált mást. És de kijön belőlem az igazságtalan érzés ezzel kapcsolatban hogy szép/csúnya csak a saját nyűgöm valahogy nekem nagyobb gond és jobban törődök azzal és ezzel szerintem nagyon sokan így vannak teljesen tisztában vagyok vele hogy nem csak nekem van bajom meg a lányok is rengetek gonddal küszködnek ha nem többel mint mi. Csak ah hogy mondjam ezt jól, az ember felbecsüli magát valamilyenre én például teljesen tisztában vagyok azzal hogy nem a legjobb génekkel áldott meg a sors de messze vagyok a taszítótól és nem csak szerintem de mégis mikor emberek közé megyek a legalján érzem magam és tudom hogy ez az én bajom és jól esik néha kibeszélni vagy azt hallani hogy hiába nem vagy topp külsőre attól még van esély olyanokkal akiről azt gondolod hogy a "te ligád". Nincsenek felhőkarcoló magasságú elvárásaim... Olyan lányokkal találkozok akik hasonlítottak barátnőimre különböző jegyek alapján és ha már ez a téma akkor szépségre is olyanokkal akikre itt azt mondanák általában az emberek hogy mit tudom én 10/7 vagy 6.5 (utálom ezt a számozást de így egyszerű kifejezni) és úgy érzem hogy ebben a kategóriában simán lenne esélyem és mégse akar működni. Tindert azért próbáltam mert sokan mondták hogy egy próbát megér egyetemen is van kettő lány barátom akik tök normálisak és ott találtak maguknak párt és egész régóta tart már tinderes szemmel nézve.
2022. jan. 29. 14:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!