Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi olyan magányos férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi olyan magányos férfi lehet, aki soha nem jár prostihoz sem, alkalmija sincs?

Figyelt kérdés
Ha vannak ilyen férfiak, mi lehet ennek az oka?

2022. jan. 30. 15:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudok kommunikálni.
2022. jan. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Én itt vagyok. A Chad állkapcsom megvan, a hajam is viszonylag jó állapotban (nyáron a blackpill feldezése okozta stressz miatt ritkult szerintem - halál komolyan).


Szerintem nálam a szememmel és a még mindig kisfiús tekintetemmel lesz a gond.

2022. jan. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
1: A lány fog rádnyomulni ha kellesz neki. Neked nem kell csinálnod kb semmit, csak igent mondani. A legutóbbi smárolásom ilyen volt incelként (mivel nem szexeltem 2 éve, így most az vagyok).
2022. jan. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%
Ahány csóró
2022. jan. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Sok
2022. jan. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én biztos. De szerintem elég sok. Minek mi az oka? Annak, hogy nem megyek prostihoz az, hogy nem tartom megoldásnak semmire. Annak, hogy nincs alkalmim, annak az, hogy nem alkalmit keresek. Annak, hogy egyedülálló vagyok pedig az, hogy nem ismerek és nem is ismertem soha senki olyat, akivel a vonzalom kölcsönös lett volna. Friendzone és hasonlók persze voltak, részemről néha érzelmek is, de viszonzatlanul maradtam.
2022. jan. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2es: mi az a chad állkapocs?
2022. jan. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nyugi, vannak ilyenek szerencsére, arányt nem mernék írni, de szerintem nem kevés.
2022. jan. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7: Tökmindegy. Saját tapasztalatom, hogy ez nem számít a nőknek annyira, mint ahogy az internet mondja.
2022. jan. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg van esze vagy volt negatív tapasztalata. Prostituáltat javasolni egy sikertelen férfinek (lévén a prostituált is nő, ráadásul sokkal tapasztaltabb) a legkegyetlenebb húzás, hiszen egy lelkileg sérült férfinek csak még rosszabb, ha munkadarabként kezelik. Olyan férfiakról beszélünk, akik közül sokan képesek a fodrászukba beleszeretni, mert bebeszélik maguknak, hogy többször érintette meg a bőrét, mint más vendégeknek, vagy képesek egy nőnemű MLM ügynöktől vásárolni, mert az elhiteti velük, hogy szimpatikusak neki és reménykednek, hogy talán majd befűzik, elvégre úgysincs semmilyen más kapcsolatuk nőkkel... És ilyeneknek javasoljátok a prostikat...


A prosti azoknak jó, akik helyén tudják kezelni, esetleg eleve népszerű a nőknél, csak nem akar semmit a véletlenre bízni, hanem egy házibulira, születésnapra kéne csaj, szakítás után szeretne vigasztalódni vagy kipróbálni valami fétist. Az ilyeneknek még pozitív élmény is lehet, hiszen a prostinak se mindegy, hogy a sok Molnár Krisztián meg Torrente után megjelenik előtte egy Csuti.

2022. jan. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!