Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az,hogy màr a nàlam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az,hogy màr a nàlam elönytelenebb külsejü, butàbb, szemtelenebb nöket is feleségül vették csak engem nem?

Figyelt kérdés

Most komolyan hol van a hiba? Nem célom megszòlni màsokat csak tényként írtam le, énis vagyok olyan mint ök,söt....

Nagyon el vagyok keseredve.

34 éves vagyok.


Építö jellegü ötletet, tanàcsot szívesen fogadok de kérlek ne bàntsatok ígyis minden éjszaka sírok.


2022. febr. 6. 09:34
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%

van már párom, igaz macskám is. :3

29

2022. febr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!