Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az,hogy màr a nàlam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az,hogy màr a nàlam elönytelenebb külsejü, butàbb, szemtelenebb nöket is feleségül vették csak engem nem?

Figyelt kérdés

Most komolyan hol van a hiba? Nem célom megszòlni màsokat csak tényként írtam le, énis vagyok olyan mint ök,söt....

Nagyon el vagyok keseredve.

34 éves vagyok.


Építö jellegü ötletet, tanàcsot szívesen fogadok de kérlek ne bàntsatok ígyis minden éjszaka sírok.


2022. febr. 6. 09:34
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
40%
Majd most kapsz egy csomó privátot és válogathatsz!
2022. febr. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
18%
Nem ezzel kezded, csak minden nap ezen bőgsz. Ez akkor is lejön, ha nem szólsz semmit.
2022. febr. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
Jo, de akkor irj magadrol legalabb par sort...
2022. febr. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
14%
Mert másokban keresed a hibát a saját szerencsétlenséged miatt és rosszindulatú vagy. Igazi energiavámpír.
2022. febr. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Nehèz magamat elfogulatlanul jellemezni konkretumokat azert is nem ïrok mert akkor tuti valaki azokba kötne bele.


Nem vagyok rosszindulatú, hibàtlan ember pedig nincs , én tudom elronthatok valamit ..... De azt is tudom màs milyen olyanok alapjàn írtam akit ismerek.

2022. febr. 6. 10:09
 16/31 anonim ***** válasza:
74%

Nem szabad itt ilyen kérdést feltenni, mert kikezdenek.

Én is így jártam anno, pedig a férfiak elmondása szerint is ott voltam minden téren, mégsem kellettem. Én most külföldön élek, azonnal lett komoly párom ahogy kijöttem, aki tényleg szeret, nem a hibáimat keresi. Mellette jöttem rá, hogy nem velem volt a gond.

2022. febr. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
58%
Hát, csak így első blikkre, az irigykedés pl. nem tartozik a legvonzóbb tulajdonságok közé. Lehet, érdemes volna nem főként a külső referenciapontok alapján megítélni a helyzeted. Illetve a Facebookot is valószínűleg hanyagolni kellene egy darabig...
2022. febr. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Nem irigykedem ha màs boldog, örülök neki csak hàt én a sajàt szempontombòl nézem, és akaratlanul is összehasonlítja az ember. Nem tölük sajnàlom csak szeretnék én is tàrsat.

Facebookot miért kellene hanyagolni?

Nem ott élek de sokat hasznàlom kapcsolattartàsra.

2022. febr. 6. 11:05
 19/31 anonim ***** válasza:
86%

Én teljesen megértelek kérdező.

30 éves vagyok, senkinek nem kellek, pedig én is szeretnék családot és gyereket.

Nem kerülöm se a takarítást, se a főzést, el sem vagyok hízva, és elég érzelmes típus vagyok, de úgy látszik ez mégsem elég.


Nálam előnytelenebb külsejű nőknek is van férje, családja amit abszolút nem sajnálok tőlük, de nem hiszem hogy belsőre tökéletesek lennének és az én személyiségem annyira kritikán aluli lenne, hogy ezért nem kellek egy férfinek sem.

Még nem vagyok öreg, igénytelen se vagyok. Egészséges, termékeny nő vagyok még jó pár évig, de mégis mit érek vele, ha senkinek nem vagyok elég jó?

2022. febr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
11%

"senkinek nem kellek" = nem kellek a vonzó férfiaknak

Azért nem kéne úgy csinálni mintha nem is léteznének azok a férfiak, akik beérik bárkivel

Nem szép dolog persze, de a lehetőség adott, csak nem akartok élni vele. Ezt kéne elismerni

Nem fogjátok

2022. febr. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!