Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elveszíthetek azért egy nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveszíthetek azért egy nőt mert 37 évesen még szüleimmel lakom?

Figyelt kérdés
Egy hónapja összejöttem egy 34 éves nővel, nagyon jól elvagyunk, szex is működik de még nem volt nálam csak én nála és eddig még nem mondtam neki, hogy szüleimmel lakom még... nem tudom fontos e egy nőnek ez?
2022. febr. 6. 17:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szívás.
2022. febr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt vázold fel neki. És meglátod. Ez teljesen az adott nő döntése.
2022. febr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy a csajt is valószínűleg ezzel elveszted,de engem jobban aggasztana a rég elveszett önbecsülésem ilyen élethelyzetben
2022. febr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Annyora nem szakitó ok. Rengeteg ismerősöm lakik otthon a szüleivel, és ott lakik a párja is.
2022. febr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinnèm.
2022. febr. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
5-6 évvel ezelőtt gáz lett volna, de a 30 milliós 60 éves panelok ès 150 ezres albérlet árak mellett már nem tudom.
2022. febr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha hajlandó lennél elköltözni velem, hozzám, akkor nem lenne az, de ha nem, akkor bizony szakítóok nekem. Azt nem tudom, hogy más nő hogy áll ehhez
2022. febr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Keress gyorsan egy albérletet, aztán vesd fel az összeköltözés lehetőségét.
2022. febr. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Attól függ mi az oka annak, hogy szüleiddel élsz, illetve éltél-e bármennyit is külön, jelenleg mennyire vagy önellátó vagy kiszolgálnak teljesen. Szerintem ezek sokat számítanak. 30 fölött összeszokni, és még csak akkor tanulni az önálló élettel járó feladatokat... Hát nem tudom.
2022. febr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"még csak akkor tanulni az önálló élettel járó feladatokat..."


Mik ezek a feladatok? :D

2022. febr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!