Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire igaz ez a válasz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz ez a válasz? Hogy a magyar nők gyűlölik a magyar férfiakat?

Figyelt kérdés

Egy olyan kérdésben merült fel, politika témakörben, ahol azt ecsetelték, milyen lesz az ország jövője demográfia szempontjából. Hogy a romák gyakorlatilag el fognak űzni minket 10-20 éven belül. És ezért a magyar nők a hibásak, mert nem szülnek.

Ez a válasz különösen érdekes volt (88%-os hasznosságot kapott):

"A magyar nők GYŰLÖLIK a saját férfi honfitársaikat, gyereket nem vállalnak mert az rabszolgaság a magyar férfi meg egyszerűen feladta mert nem látja értelmét küzdköni. Ennyi, kész vége, idáig tartott a történelmünk."


Link a kérdéshez: https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__11..


Ez mennyire igaz szerintetek? A magyar nők utálják a magyar férfiakat, ezért van az, hogy szinte csak Nyugat-Európaiakkal, vagy roma/néger/arab férfiakkal jönnek össze és azokra hajtanak?



#társkeresési paradigma
2022. febr. 8. 10:33
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
77%
Inkább úgy mondanám, hogy az átlagos magyar férfi mentalitását.
2022. febr. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
81%
Részemről igaz✌️
2022. febr. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
19%
Nem hinnem, hogy a magyar nők gyűkölik a magyar férfiakat, de ha így lenne sem érdekelne. Mert nekem meg magyar nő nem kellene hosszútávú kapcsolatra. A gondolkodásukkal, viselkedésükkel ugyanis nem tudok azonosulni. Inkább külföldi nőt választanék hosszútávra páromnak, aki más környezetben nőtt fel, és a gondolkodása, viselkedése mérőben eltérő, mint a magyaroké.
2022. febr. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
1%

Rám igaz nem kéne magyar 😂

Arabok, cigányok, albánok tudnak ferfiként viselkedni.

Nyilván a magyarokkal se az a bajom hogy magyarnak születtek (én is az vagyok) tehát ha találnék egy magyar férfit aki férfiasan viselkedik összejönnék vele, de 22 év alatt nem láttam ilyet (csak a szüleim korosztályában de nem vagyok apakomplexusos szóval off)

2022. febr. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
21%
A nők sokkal liberálisabbak.A mai nyugati ideológia mögött, szinte kivétel nélkül nők állnak.
2022. febr. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
72%

" ezért van az, hogy szinte csak Nyugat-Európaiakkal, vagy roma/néger/arab férfiakkal jönnek össze"


Az olyan agy rokkantakat biztos nem szeretik, mint a kérdező.

2022. febr. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
82%

De egyebként az én válaszombol nehogy kiindulj, én nagyon konzervatívan gondolkozok, a magyar nők 90%-a akit ismerek magyarral jön össze. Tehát amit írtál rám pont igaz de a nők nagy részére nem

Gondolom rommá leszek nullázva de nem baj 😂 őszinte véleményt kértél leírtam

2022. febr. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy láthatod kérdező, mindenki gyűlölködik. Férfiak is, nők is egyaránt. Én meg messziről kerülöm az ilyeneket, és azokkal ismerkedek akik normálisak.
2022. febr. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
14%
Ja, és nekem nem kéne nyugat európai se, semmiféle töketlen vagy feminista nemzet nem kell
2022. febr. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
90%

A cigányok az arabok meg az albánok nem népszerűek a magyar nők többségénél, azért ne ferdítsünk már!


#3 voltam

2022. febr. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!