Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire igaz ez a válasz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz ez a válasz? Hogy a magyar nők gyűlölik a magyar férfiakat?

Figyelt kérdés

Egy olyan kérdésben merült fel, politika témakörben, ahol azt ecsetelték, milyen lesz az ország jövője demográfia szempontjából. Hogy a romák gyakorlatilag el fognak űzni minket 10-20 éven belül. És ezért a magyar nők a hibásak, mert nem szülnek.

Ez a válasz különösen érdekes volt (88%-os hasznosságot kapott):

"A magyar nők GYŰLÖLIK a saját férfi honfitársaikat, gyereket nem vállalnak mert az rabszolgaság a magyar férfi meg egyszerűen feladta mert nem látja értelmét küzdköni. Ennyi, kész vége, idáig tartott a történelmünk."


Link a kérdéshez: https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__11..


Ez mennyire igaz szerintetek? A magyar nők utálják a magyar férfiakat, ezért van az, hogy szinte csak Nyugat-Európaiakkal, vagy roma/néger/arab férfiakkal jönnek össze és azokra hajtanak?



#társkeresési paradigma
2022. febr. 8. 10:33
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
33%
Török lánnyal ismerkedtem egyszer, sok szép lány van ott és nagyon kedvesek, nincsenek elszállva. 31f
2022. febr. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
85%

Sosem értettem, hogy miért az a megoldás egyes népcsoportok (nem feltétlenül csak a cigányok) ész nélkül szaporodására, hogy akkor szüljünk versenyt velük. Tök mindegy, hogy nyomorba, putriba, szegénységbe, szülőnek nem alkalmas emberekhez, csak szüljünk mi is, mint a nyulak, nehogy már ők legyenek többen.

Az miért nem opció soha ezeknél a kérdéseknél, hogy teszünk valamit annak érdekében, hogy *ők se* szüljenek orrba-szájba? Persze azon kívül, hogy akkor nem lehetne mocskolni a csúnya rossz nőket, akik nem akarnak veled anyádnál élni és a kisszobában nevelgetni a 8 puját, hiába mentenék meg ezzel a Nagy Magyar Népet.

2022. febr. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
79%
Ez lenne a legjobb megoldás, viszont nem tudsz tenni azért, hogy kevesebbet szüljenek a putriba. Vagy van valami ötleted?
2022. febr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
83%
Azért mert az átlag magyar férfi sajnos nem képes felfejlődni a korszerű gondolkodásmódhoz. A nagy részük (természetesen tisztelet a kivételnek) le van ragadva ott, hogy a nő majd takarít, főz, szül, gyereket nevel, utána visszamegy dolgozni, megint szül, gyereket nevel, tanul a gyerekkel, ellátja az egész családot, mindent intéz, és a pasi meg adja a spermát, de eltartani persze nem fogja, mivel, hogy egyenlőség van, azonban otthon a zokniját nem teszi be szennyes kosárba, a mosógép valami misztikus eszköz, és ha egy szendvicsnél komplexebb dolgot kell készíteni, már gondok vannak. Ilyen élet meg nőként kell a francnak. Ilyen jövőkép mellett nem fognak szülni. Vagy keresnek olyat, aki esetleg kiveszi a részét a saját gyerekének a nevelésében a saját otthonuk rendben tartásában. Szerintem nincs magasan a léc, de az átlag így sem éri el.
2022. febr. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
94%
Mi a f.sz, hogy fekete férfiakkal állnánk össze?? Volt egy kérdés, hogy vonzónak tartjuk-e a fekete férfiakat és gyak.lag csak én mondtam, hogy igen, van olyan, akit igen (nem az összeset nyilván) (egyébként soha az életben semmi közöm nem volt fekete férfihez). Nevetséges.
2022. febr. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
92%

Egyetértek #14-el.

Nagyjából összefoglalta azt is, miért kezdeményezik Mo-on a válások 70+ %-át a nők.

2022. febr. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
79%
14-es leírta a lényeget. Micsoda szemforgatás, hogy férfiak itt azt állítják, hogy szeretnének családot. Ahha. Amikor meg van, akkor azt sem tudják, hogyan rohanjanak a szeretőjükhöz meg hogyan túlórázzanak meg hogyan lógjanak a haverokkal, hogy véletlenül se kelljen otthon lenni...
2022. febr. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
9%
És ki a f*szomnak szüljek???? 280 ezret kereső gyarimelosnak????
2022. febr. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
80%

Azert kedves kerdező, mert ha karriert épitek, karrierista k...va vagyok, ha meg az anyasagot valasztom egy férfi mellett, akkor olyan ferfit kell valasztanom, akinek megfelelő az egzisztenciaja. (Ebben az esetben meg aranyasó k...va vagyok)


Jó lenne, ha a nepessegfogyas nem a nők nyakaba lenne varrva. A ferfiak ugyanannyira, vagy még talan jobban hibasak, ugyanis a pasik 99%a totál alkalmatlan apanak, ha a magyar férfiakról beszelünk! Vagy egzisztenciálisan, vagy agyilag alkalmatlan

2022. febr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
28%
Az a baj, hogy erre az oldalra többnyire kiégett emberek járnak, tehát nemigen fogsz releváns válaszokat kapni.
2022. febr. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!