Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hátrány sok nőnek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hátrány sok nőnek, ha egy férfi nem vezet, mert nem tud vagy nincs jogsija?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs jogsim és nem is szeretnék... 38f
2022. febr. 18. 22:33
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
42%
Volt már.
2022. febr. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
48%
1! Milye jogsija?
2022. febr. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 Betty26 ***** válasza:
49%
Valószínűleg rossz helyen ismerkeds , egy normális nőnek nem fontos! Kapcsolataim felènèl nem volt ès nem volt baj.
2022. febr. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
42%
Engem zavarna, hogy nekem kéne mindenhova vezetni
2022. febr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
74%
#2 a kérdés. Annyira sokszor felmerült már önállóan és más kérdéssel kapcsolatban hogy boritékolhatnám előre a válaszokat ha volna hozzá kedvem. De a kérdező nyilván ma regisztrált itt először, előtte nem olvasta az oldalt, stb...
2022. febr. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
72%
Engem zavarna. Mert községben lakok és bár autóval 10 perc a legközelebbi város ,buszok jobb esetben csak óránként közlekednek. Ha beteg a gyerek pl. akkor menni kell és jobb eset ha lázasan nem kell vele tömegközlekedni és még sétálni a gyerekorvosig vele. Vagy ha csak egy vacsorát akarunk ,akkor sem tudunk nyugodtan enni ,mert az utolsó busz este 8kor jön. Igazából lehet ezt sorolni.
2022. febr. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
13%
Hat eleve ugye igy nem lehetne gyerekünk, es csak pocsékolnám veled az időt. Egy bevásarlas sem lenne megoldott, csak az én autommal, ráadásul a közös programok is csak ugy lehetnének, ha en vezetem mindenhova, az én autommal! Rendkivul illuziorombolo
2022. febr. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
2%

Miért nem szerzel??? 38 evesen ez azert elég gáz...

Nagyon nagy red flag az értékesebb nöknél

2022. febr. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
7. Miért ne lehetne? Anyukám és apukámnak sem volt jogsija és itt vagyunk tesómmal...
2022. febr. 18. 23:02
 10/48 anonim ***** válasza:
100%

Régen általában a pasiknak volt kocsi, a nőknek ritkábban(42 vagyok).

Én így nőttem fel, hogy apu vezet, nekem valahogy így rögzült, nem is akartam soha vezetni, de a gyerekek miatt kellett a jogsi. Mostmár nem tekintek úgy erre a dologra, hogy ettől pasi a pasi, hogy nekem van lesz@rom ha a férjemnek nem lenne, de valakinek legyen.

2022. febr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!