Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hátrány sok nőnek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hátrány sok nőnek, ha egy férfi nem vezet, mert nem tud vagy nincs jogsija?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs jogsim és nem is szeretnék... 38f
2022. febr. 18. 22:33
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
15%

9

Igen..RÉGEN! De most, auto nélkül lehuzjatod magadat a wc.n


Pesten meg csak-csak - de kirándulni, közös programokra menni, bevásárolni esélytelen.


Ha gyerek van, nem számithatok majd rád. En fogom egyedul hozni vinni őket iskolába oviba? Külön orákra megint csak nem járhatna szegényke, mert vagy én viszem el, vagy senki! Nagyon gáz, hogy 38 évesen idáig nem sikerült eljutni. Ilyen korban ez legalább annyira alap, mint a saját lakás

2022. febr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:

Igen..RÉGEN


Régen miért volt más? Akkor sokkal gyakrabban jártak buszok vonatok vagy mi?

2022. febr. 18. 23:14
 13/48 anonim ***** válasza:
100%
Előny ha van, mivel egészségügyi okokból nekem nem lehet, pedig hasznosnak tartom. Nem kizáró ok, taxizni, meg tömegközlekedni is lehet, de hosszabb utazásokat és programokat, de még nagybevásárlást is könnyebb úgy szervezni ha van autója az embernek.
2022. febr. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
64%

Én sem kezdenék ilyen pasival, szintén ugyanezért! Mindent nekem kéne egyedül. Hozni-vinni a gyereket, bevásárolni...és soha nem számithatok rád! Mi Érden lakunk. Ha tömegközlekedéssel kéne a gyerekeket vinnem reggel, dolgozni sem tudnék, mert nem érnék be a munkahelyemre, délután pedig nem tudnám elhozni őket, mert nem érnék oda. Tehát remélem keresel annyit, hogy eltarts egy Nőt!


Miért nem csinálod meg egyébként?

2022. febr. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
15%
Hozzál haza tömegközlekedéssel 10 carton vizet, meg 2 carton gyümölcslét! Ja nem megy? Hát ezért kell
2022. febr. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
100%
Pàromnak nincs jogsija, nekem van. Autója egyikünknek sincs.
2022. febr. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
0%
Mert kva jo lehet buszozgatni mindenhova 30 felett
2022. febr. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
12%

Szia, én őszinte leszek nekem nagyon improvizál az,ha a férfi tud vezetni. Valahogy más... szexis,erőt sugárzó, magabiztos, és mikor mellette ülsz ő irányít,vigyáz rád. Tök jó még hogy el tud vinni randikra,vagy messzebb helyre programozni.Szóval lehet nem a legjobban fejeztem ki magam, de át jön a lényeg remélem.

Csak egy példa,mikor este dolgozom a barátom eljön értem mindig, és nagyon jó hogy hidegbe nem kell fáznom vagy esőbe szétázni,vagy nem kell sötétbe mennem.

2022. febr. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
13%

"Hozzál haza tömegközlekedéssel 10 carton vizet, meg 2 carton gyümölcslét! Ja nem megy? Hát ezért kell"

Igen, nálunk ugye csapból folyik, más hülye meg kartonokban hordja haza.

Anno én 2m-es fenyőfát is bringával hordtam haza, minden meg lehet oldani. Csak hát az anyagiasabb nőknek ez már derogál, hogy nehogy már ilyen csóró legyen a pasas! Nekem is van jogsim, de tennék a fejére annak aki ezt nézi

2022. febr. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
40%

Eszméletlen szűk látókörűek az autókedvelő nők. Beszűkült gondolkodás. 8-kor meg az utolsó busz? Miért, utána taxival már nem lehet menni? Azt gondolod, nem telne rá? Rosszul gondolod. Ha beteg a gyerek, taxit akkor is lehet hívni. Még így is sokkal olcsóbban jönnél ki, mint ha egy autót kéne fenntartanod.


10 karton víz? Mi a bánatnak annyi? És pláne minek egyszerre elhozni? Én pl. majdnem minden nap beugrom valamilyen boltba és hozok onnan ezt-azt.


Magabiztosabb, vonzóbb, aki vezet? Ugyan már! Akik ezeket a halálos közúti baleseteket okozzák, azokban mi a vonzó? Azért nem annyira ügyesek ám az autósok, mint kívülről látszik. Az sem vonzó, hogy nem képesek alapvető szabályokat betartani az úton, csak mert nincs kedvük a zebránál megállni vagy kitenni az indexet. Ez inkább trehányság, hanyagság.


10 karton vizet még biciklivel is el lehetne hozni, ha kellene, de hacsak nem tartasz házibulit, pár liter is elég egy darabig. Ha 10 fős a családod, az más, de ott se egy ember vásárol be mindenkire, jobb esetben, és el lehet osztani.


Engem nagyon nem érdekel, ki mit gondol, én sosem akartam autót, most sem akarok, mert mindent meg tudtam oldani nélküle probléma nélkül. Nézzen le emiatt, aki akar, majd én is lenézem azért, amit én tudok és ő nem. Amúgy aki nem tud elhozni gyalog pár kilót, az tápos és lusta.

2022. febr. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!