Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme egyáltalán az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme egyáltalán az életemnek?

Figyelt kérdés
Ma van a 26. születésnapom és még mindig egy nyomorult szűz férfi vagyok. Nem hogy szűz, de még a kezét se foghattam meg egy lánynak sem férfiként, csók... na erről meg álmodni sem merek. A beszédhangom, a nyomorult testalkatom tönkretett mindent. Olyannyira nyomaszt a helyet, hogy már közeledek a harminchoz és semmi, hogy megfordult a fejemben, van-e értelme ennek az életnek így. Sose éreztem, hogy egyáltalán szemezne velem egy lány vagy úgy közeledne hozzám, hogy abban valami több is lenne. Nem tekintenek rám férfiként egyáltalán. Látok más fiúkat és amikor belegondolok, hogy ha én is így néznék ki, ilyen hangom lenne, semmi önbizalomhiány nem uralkodna rajtam. Amikor neten ismerkedek, a chatelés megy, de miután küldök hangüzit vagy videochatelünk, mindig látom a lányok arcán a kiábrándultságot... általában hamar véget is ér a beszélgetésünk.

2022. febr. 20. 14:11
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
62%
Azt hittem halálos beteg vagy akit elhagyott mindenki, kirúgtak a munkahelyéről, erre csak a szokásos anyatoszó hiszti :(
2022. febr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:
100%ig biztos vagyok benne hogy ha hallanátok a hangomat meg látnátok élőben azonnal értenétek a problémát. Kár ezért a sok "az igazságos világba vetett hiten" alapuló okoskodás, mert én tapasztalom ebben az állapotban ezt az elutasítást és nem ti. Tiszta szívből kívánom hogy nektek is legyen egy ilyen elb×szott gyereketek és majd meglátom mit tesztek
2022. febr. 20. 17:55
 13/46 anonim ***** válasza:
93%
Ne keresd a szerelmet, pont a legváratlanabb pillanatban fog jönni. Én is önbizalom hiánnyal szenvedtem de mikor elkedztem edzeni és mikor láttam a változásokat olyan önbizalmat adott. Próbáld meg te is!
2022. febr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:

13as vagy

Ja és a hangodrol meg nem tehetsz

Én is sokszor megkapom lányként hogy fiús a hangom de nem tudom ez ellen mit tenni

2022. febr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
43%

Jó, gözötök sincs (nőként) a problémáról

Nőként ugye elég várni, előbb-utóbb mindenképpen betalálnak a férfiak.

Férfiként ha így teszel véged!

Soha a büdös életbe nem lesz nőd, mert nem fogok érdekelni egyiket sem annyira, hogy kezdeményezzen.

Szóval ha nőt akarsz kérdező, akkor küzdj, küzdj ameddig tudsz, amíg bírod! Az életed múlik rajta nem kevesebb

2022. febr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
83%
Bolond a gyerek, írt nekem privátot, hogy akarom e hallani a hangját, mondtam, hogy nem, (nem igazán érdekel csak tanácsot adtam neki) erre nekem esett, hogy halnék meg, meg f*sz vagyok. Nem normális. Itt hisztizik a szűz fejével, mindenkire rányomja a semmiségeit aztán még neked is esik, ha nem érdekel.
2022. febr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
48%

"mindenkire rányomja a semmiségeit aztán még neked is esik, ha nem érdekel."

Neked semmiség

Neki ez az élete

Az empátia bajnoka vagy bazzeg!

2022. febr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
79%

Empátia? Próbáltam tanusítani, írtam is neki mit tehetne, erre nekem esik, csak, mert nincs kedvem hallgatni a hangját a semmiért.

Azt mondja haljak meg, én mikor mondtam neki ilyet? Benne hol az empátia?

2022. febr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
29%

18#

Csak a te szövegedet tudom, az alapján az empátia belőled hiányzik

Az hogy a gyerek normális-e más kérdés

2022. febr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 Oldfire ***** válasza:
57%
Rengeteg jó tanács elhangzott. Szalonképes ès kevèsbé szalonképes. De, mindegyik hasznos dolgot ìrt. Ne síránkozz. Amig csak sajnáltatod magad, nem leszel jobb helyzetben. Vegyél magadon erőt és képezd magad. Jàrj edzeni, sportolni. Vannak kirándulásra alakult csoportok. Idősebbekkel is fiatalabbakkal is. Meg kell keresni a számodra megfelelőt. Olvass többet. Legyen véleményed a körülötted lévő világról. A hangod idővel mélyülni fog. A korral haladva a hang mindig változik. A tied is. De, ha megszeret valaki, szimpatikus leszel valakinek, nem a hangodat fogja figyelni. De, mindenek előtt, abba kell hagyni az önsajnálatot. Fog az menni.
2022. febr. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!