Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme egyáltalán az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme egyáltalán az életemnek?

Figyelt kérdés
Ma van a 26. születésnapom és még mindig egy nyomorult szűz férfi vagyok. Nem hogy szűz, de még a kezét se foghattam meg egy lánynak sem férfiként, csók... na erről meg álmodni sem merek. A beszédhangom, a nyomorult testalkatom tönkretett mindent. Olyannyira nyomaszt a helyet, hogy már közeledek a harminchoz és semmi, hogy megfordult a fejemben, van-e értelme ennek az életnek így. Sose éreztem, hogy egyáltalán szemezne velem egy lány vagy úgy közeledne hozzám, hogy abban valami több is lenne. Nem tekintenek rám férfiként egyáltalán. Látok más fiúkat és amikor belegondolok, hogy ha én is így néznék ki, ilyen hangom lenne, semmi önbizalomhiány nem uralkodna rajtam. Amikor neten ismerkedek, a chatelés megy, de miután küldök hangüzit vagy videochatelünk, mindig látom a lányok arcán a kiábrándultságot... általában hamar véget is ér a beszélgetésünk.

2022. febr. 20. 14:11
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:
basszameg mit segítsen azon a pszichológus ha emberek szó szerint kinevetnek meg meg is mondják nekem hogy milyen hang ez... NEM kell nekem pszichológus
2022. febr. 21. 12:57
 32/46 anonim ***** válasza:
Pszichiátert mondtam, nem pszichológust. Az azon segít, hogy ne legyél ennyire hisztis, ne verd magad a földhöz és végre fogadd el azt, amit kaptál az élettől. Vannak sokkal rosszabb sorsú emberek, akiknek komoly bajuk van, nem csak annyi, hogy nem tesznek semmit azért, hogy végre dugjanak.
2022. febr. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
69%

A néma embereknek is van párja, hozzájuk képest előnyben vagy, hiszen neked van. Ezért kellene pszichológushoz menned, mert torz a világképed. Mindenki abból építkezik, ami van. Valakinek csúnya a feje, valakinek rosszak a fogai, valakinek hangjával vannak problémák, a rinya viszont sehová se visz.


Mégis milyen emberekkel veszed magad körül, akik kinevetnek a hangod miatt? 4. osztályos iskolásokkal? Válogasd meg jobban a barátaid!


Miket írsz te másoknak privát üzenetben, hogy halljon meg? Normális vagy? Ezért nevetnek ki mások, mert képtelen vagy kultúráltan viselkedni, olyan vagy, mint egy 8 éves. Valami veled kapcsolatban nem tökéletes, máris sírsz, mindenki más hibás és ölje meg magát. Intelligenciád, kommunikációkészséget, szocializációd egy nagy nulla, ezen kellene inkább dolgoznod!


Szüleid büszkék rá hogyan viselkedsz? Hogyha nem változtatsz a hozzáállásodon, örökké egy megkeseredett ember leszel, akinek egyetlen öröme, hogy másoknak beszólogat!

2022. febr. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:

ma 13:11


Hidd el 100%-ig biztos vagyok benne hogy ennyi idősen már magasabb szinten vagyok mind társadalmi mint kulturális tőkét tekintve, mint amilyen magasan TE valaha is leszel.

Pofátlan módon szavakat adsz a számba, fel sem akarod fogni, meg sem akarod érteni, hogy a helyzetem mégis milyen és 25 évesen vagyok már annyira érett hogy különbséget tegyek a paranoia és a társaságban nyíltan lebuzîzás között. És igen, rohadtul kijár nekem, hogy elegem legyen és így viselkedjek és senki se tegyen úgy mintha a szex és az intimitás egy másod vagy huszadrangú dolog lenne egy ember életében. Képmutató sz4rok vagytok, semmi mások.

2022. febr. 21. 13:31
 35/46 anonim ***** válasza:
53%
Na jó tisztázzuk...te konkrétan segítséget kérsz, segítettünk, de a kritikát nem fogadod el, emiatt lehülyézel mindenkit, azt mondod te magas szinten vagy kulturális és társadalmi szinten. Nos ez a beszédedből egyáltalán nem mondható el, tehát ezt senki nem fogja elhinni neked. Csak mert valaki annyit mert mondani, hogy tegyél magadért, izmosíts, menj orvoshoz, annak már te... egy idegen senki, akinek kötelességünk se lett volna segíteni, azt mondod dögöljön meg. Nos...kérem veled van a probléma nem velünk. Hiányzik belőled a normalitás, a kulturáltság, a társalgási képesség, és még átkozott hisztis is vagy. És utólag is, a szex tényleg csak egy másod, akár harmadrangú dolog. Van, aki simán elvan nélküle, vagy ha annyira kell neki megoldja. Nem pedig hisztizik, hogy jaj ez a baj, jaj az a baj. Nem csak a külsődön kellene keresned a hibát amúgy. Egy ilyen személlyel, mint te szerintem egy normális lány se feküdne le, s nem csak a hangod miatt, hanem úgy mindened miatt. Viselkedj, járj el terapeutához, aztán gondolkodj el mi is a legnagyobb probléma veled.
2022. febr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:

ma 13:38


Öreg... te vagy egy balf×sz pali vagy, vagy egy bigott femináci pics×. Más magyarázat nincs erre a sok marhaságra amit összehordasz.

2022. febr. 21. 14:02
 37/46 A kérdező kommentje:

Összegezzük tehát:

- tesztoszteron elvileg rendben, bár ezt csak egy vizsgálatból nézték ki, + 20 ezer forintom bánta a budai magánklinikás 9 percig tartó vizitet, ahol az orvos közölte, álljak le és a hangom ilyen, ezzel nem lehet mit csinálni.

- felkerestem egy logopédust, illetve kettőt is, akik ilyen transz emberekkel meg mindenféle gégeműtéten átesett emberekkel foglalkozik. Na ott csináltunk jó sokáig gyakorlatokat, amiket szorgosan csináltam itthon is. Végeredményként ugyanúgy lekezitcsókolomoztak a telefonba. Fel sem veszem már a telefont senkinek. Fodrászhoz nem tudtam bejelentkezni, mert közölte velem a recepciós csaj, hogy ha a férjemnek foglalnék időpontot, akkor mondjam az ő nevét. Legutóbb a vonaton szállt belém egy ürge.

- VOLTAM személyi edzőnél is, de azt anyagilag nem bírtam. A recepciónál rendre röhögcséltek rajtam amikor kértem a kulcsot. Semmit nem fejlődtem, mert szorongva éhgyomorral mentem edzeni folyamatosan, aztán el is engedtem.

- egyetemi prezentációkor is rendszeresen kinevettek.

- párszor felregeltem társkeresőkre, voltak is matchek szép számmal (legalább csúnya nem vagyok, legalább ennyi örömöm van az életben), viszont amikor videochatre került a sor, mindig beoffoltak, volt aki meg is mondta, hogy a hangom miatt.

- nem tudok elmenni szó szerint SEHOVA, nagyon komoly diplomám van, de munkanélküliként tengődök, mert már elegem van, hogy a telefonos interjún elhasalok mert nőnek gondolnak.

- már olyan szakembernél is voltam, aki rendes mikrofonnal, programmal megmérte hangmagasságomat és ott minden rendben volt, a hangszínemmel is, és mégis ezt csinálják velem az emberek, pedig nem beszélek buz1san sem.

- ezen túl mégis mit kéne tennem és mégis min változtassak? MIT?

2022. febr. 21. 14:13
 38/46 anonim ***** válasza:
89%
2022. febr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:

ma 17:01


kérek tőle időpontot.

2022. febr. 21. 17:14
 40/46 anonim ***** válasza:
35%
Mikor mész?
2022. febr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!