Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme egyáltalán az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme egyáltalán az életemnek?

Figyelt kérdés
Ma van a 26. születésnapom és még mindig egy nyomorult szűz férfi vagyok. Nem hogy szűz, de még a kezét se foghattam meg egy lánynak sem férfiként, csók... na erről meg álmodni sem merek. A beszédhangom, a nyomorult testalkatom tönkretett mindent. Olyannyira nyomaszt a helyet, hogy már közeledek a harminchoz és semmi, hogy megfordult a fejemben, van-e értelme ennek az életnek így. Sose éreztem, hogy egyáltalán szemezne velem egy lány vagy úgy közeledne hozzám, hogy abban valami több is lenne. Nem tekintenek rám férfiként egyáltalán. Látok más fiúkat és amikor belegondolok, hogy ha én is így néznék ki, ilyen hangom lenne, semmi önbizalomhiány nem uralkodna rajtam. Amikor neten ismerkedek, a chatelés megy, de miután küldök hangüzit vagy videochatelünk, mindig látom a lányok arcán a kiábrándultságot... általában hamar véget is ér a beszélgetésünk.

2022. febr. 20. 14:11
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:

tegnap 21:58


pontosabban azt mondtam neked hogy dögölj meg, meghalni az emberek szoktak :)


Igen, ez volt a legkönnyebb, hogy nem szembesül vele, hogy a panaszomnak van alapja. Egy szívtelen, habzó szájú tipik gyakoris megmondó emberke aki állítom az életében épp olyan lúzer, mint én.

2022. febr. 21. 11:12
 22/46 anonim ***** válasza:
53%
Minek a facnak írtad ki a kérdést ha semmi nem tetszik amit írunk? 🤷Eleve azt sem értem, mit vársz tőlünk, de ez már más téma.
2022. febr. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:
Őszintén ezek alapján semmit... Amit írtok mind mind a legközhelyesebb marhaságok amiket magamtól is tudtam.
2022. febr. 21. 11:49
 24/46 anonim ***** válasza:
58%
Mit tudnánk segíteni? Nem bújhatunk a bőrödbe, hogy helyetted edzünk, vagy nem mehetünk el helyetted hormonokat beszedni, hogy emberi hangod legyen. Elmondtuk mit lehet csinálni, de te konkrétan mintha azt akarnád kicsikarni, hogy azt mondjuk, öld meg magad.
2022. febr. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
64%
nekem a hangommal nincs baj,de nem vagyok jó képű,sőt 1 éve még elhízott voltam 100kg,és persze csajom se volt, randizgatáson kívül semmi,még csók se. ez voltam 25 évesen. Aztán gondoltam így mint te,mindjárt 30 leszek és semmi? na az arcomon nem,de a testemet meg tudom változtatni. úgy is lett,elkezdtem edzeni,1 év nem sok. -30kg, feszes mellizom,meg kockásabb has. Nem ilyan mint a testépítőknek mert nem akarok olyan lenni,de ez is meghozta az eredményt mert rá 2 hónappal lett is barátnőm,mondanom se kell,hogy utána lett csók és lett sex. De tennem kellett érte. Meg teszek is mai napig,hogy tartsam meg ezt a testet,mert nem csak neki,de nekem is tetszik. A hangoddal nem tudok mit kezdeni,orvosok tudnak rá mondani valamit. De ha csak siránkozol semmi se lesz belőled.
2022. febr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:

ma 11:59


Egy ocsmányabb arc még mindig szerencsésebb mint egy ilyen herélt beszédhang.

2022. febr. 21. 12:17
 27/46 A kérdező kommentje:

ma 11:51


Szerinted nem jártam már végig minden orvosi lehetőséget?

2022. febr. 21. 12:18
 28/46 A kérdező kommentje:
Ezek nem tanácsok mert egyikőtöknek se kell átélni nap mint nap ezt a sok sok megalázást. Nektek se lenne kedvetek se enni se edzeni, sőt... semmihez még élni sem
2022. febr. 21. 12:19
 29/46 anonim ***** válasza:
69%
Akkor sírj továbbra is magadban!
2022. febr. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
53%
Én egy jó pszichiátert javaslok, egy év kúrát vele és menj edzőterembe. Nem várhatod el másoktól, hogy elfogadjanak, ha te se fogadod el magad. A pszichiáter ebben tud segíteni. A hangodon műtét segíthet, de ha egy orvos nem úgy ítéli meg, hogy nem szükséges, akkor valszeg semmi baj a hangoddal csak eltúlzod.
2022. febr. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!