Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme egyáltalán az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme egyáltalán az életemnek?

Figyelt kérdés
Ma van a 26. születésnapom és még mindig egy nyomorult szűz férfi vagyok. Nem hogy szűz, de még a kezét se foghattam meg egy lánynak sem férfiként, csók... na erről meg álmodni sem merek. A beszédhangom, a nyomorult testalkatom tönkretett mindent. Olyannyira nyomaszt a helyet, hogy már közeledek a harminchoz és semmi, hogy megfordult a fejemben, van-e értelme ennek az életnek így. Sose éreztem, hogy egyáltalán szemezne velem egy lány vagy úgy közeledne hozzám, hogy abban valami több is lenne. Nem tekintenek rám férfiként egyáltalán. Látok más fiúkat és amikor belegondolok, hogy ha én is így néznék ki, ilyen hangom lenne, semmi önbizalomhiány nem uralkodna rajtam. Amikor neten ismerkedek, a chatelés megy, de miután küldök hangüzit vagy videochatelünk, mindig látom a lányok arcán a kiábrándultságot... általában hamar véget is ér a beszélgetésünk.

2022. febr. 20. 14:11
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:
március elején
2022. febr. 24. 19:08
 42/46 anonim ***** válasza:
0%
Dolgozzál baszki.
2022. febr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

Hali, a sok emberrel ellentetben en valamennyire aterzem a helyzeted. En ugyan itt tartok, csak 20 evesen. Mondjuk nekem a hangom nagyon mely, 14 evesen mar apukammal teveszettek ossze telefonban. Nekem mas bajom van (nem mennek bele)

Figyelj, ha van kedved, irj privatot, akar add meg a szamod, kicsit beszelgessunk, ha szeretnel. Fel a fejjel :)

2022. márc. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:
Leírom, mi történt azóta. Elmentem ehhez az énektanárhoz. Ő is mutatott valamit, amit eddig nem tudtam. Továbbra is azt érzem viszont, hogy a hang amin beszélnem kell, nem természetes, iszonyú hangosan kell beszéljek, hogy ez a mélyebb (de még mindig aberrált hangzású) hang kijöjjön. Annyira depressziós vagyok, fel fogom magam akaszatni ha nem találok valódi megoldást.
2022. ápr. 10. 11:03
 45/46 anonim ***** válasza:
Vannak műtétek is, amik segíthetnek. De lehet elrontják, s akkor megnémulsz.
2022. ápr. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:
Tesztoszteron terápiát fogok kérni, most ez a terv. Csak előtte kikutatom a kockázatokat.
2022. ápr. 10. 11:39
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!