Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként egy nap alatt 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként egy nap alatt 25 match + 15 like jó aránynak számít Tinderen?

Figyelt kérdés

Nem használok sem goldot, sem semmilyen fizetős funkciót.



26F


2022. febr. 24. 23:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem jó arány tehát helyes vagy azt jelenti.
2022. ápr. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A nők is sokszor húznak mindenkit jobbra, aztán a végén meg szelektálnak. De amúgy annyira gáz a netes ismerkedés, mert a 90% kommunikálni nem képes, csak szavakba írni.
2022. ápr. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy rendszeresen, vagy a regisztráció utáni első nap. Nekem az első 3 napban volt kb 50 likeom, ha szinte mindenkit jobbra húzok, akkor hasonló arányom lett volna. Utána pedig csak golddal tudtam fenntartani egy fele ilyen jó arányt. Bár én nem tekintem magam egyáltalán helyesnek, szóval ez is meglepett.
2022. ápr. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A fő kérdés mi van emögött a számok mögött. Ha azért vagy Tinderen mert az összes vállalható csaj megvolt már és újítani akarod a rajongói kört akkor a lényeg hogy kegyelt vagy az égiek körében. Olyan beállított képet viszont sokan tudnak csinálni hogy a csaj virtuálisan elcseppenjen élőben meg ne ismerjen fel a megbeszélt talihelyen. Tehát ha eddig mellőztek és azt gondolod most megtaláltad a seregnyi célközönséget akik csak fatális véletlen miatt nem keresztezték veled útjaikat akkor az viszont ámítás
2022. ápr. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Amúgy a like-okat nem fizetős szolgáltatással lehet látni? Én ott tartottam még hogy mezei ingyenes felhasználó csak matchről értesül
2022. ápr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#15: a számot látod, csak azt nem, hogy kik is azok a személyek. Pont ez a lényege, hogy elcsábulj, fizess, hogy meglásd őket.
2022. ápr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!