Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy egy ideig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy ideig tök jól megy a beszélgetés online, utána meg vagy eltűnik vagy nem válaszol a másik fél?

Figyelt kérdés
Biztos többeknél is előfordult mar ez, arra lennék kiváncsi, hogy aki eltűnik vagy nem válaszol az miért teszi ezt, meg miért gondolja hogy ez a helyes.

2022. márc. 1. 11:07
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Amúgy ez a kötődés érdekes kérdés, nálam szerintem az a baj, hogy túlságosan hamar beleélem magam a dolgokba. Ha valakinek van kedve, nyugodtan írjon rám a végén lehet, hogy kiderül az, hogy velem van a baj.
2022. márc. 1. 17:57
 22/29 anonim ***** válasza:

#21

Valaki írta, hogy miért is lehetne kötődni egy betűhalmazhoz?

Ezt én is pontosan így gondoltam, de nem olyan régen bebizonyosodott, hogy bizony lehet így is valamilyen szinten kötődést érezni. Én is levelezgettem valakivel, akivel nagyon egymásra kattantunk alig egy hónap alatt. Ezek elég mély intim beszélgetések voltak. És bizony észrevettem magamon a kötődést, pedig én sem hittem ebben. Mi barátilag váltunk el, nálunk egyéb okok miatt nem lett belőle kapcsolat, de a lelki része az működött volna szerintem (csak a magam nevében nyilatkozom).

Úgyhogy nincs veled semmi baj, csak te is emberből vagy, mint mindenki más. Csak az emberek nem egyformák. Van aki felszínesebben kötődik és van aki ragaszkodóbb természetű. Ez van. :)

2022. márc. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
56%
Jajjj, betűhalmazhoz nem lehet kötődni de a nők 90% a gyűjti a like okat :D
2022. márc. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Mert nem tudod fenntartani a figyelmüket, elhal a beszélgetés. Haragudhatsz rájuk, vagy lehetsz érdekesebb.
2022. márc. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Ezek szerint a világ összes social média ját azért találták ki, hogy a nők életét a férfiak érdekessé tegye.

Merthogy férfiak nélkül a nők élete dögunalom?

És a nők egymást is letiltják, ha már a másik nem érdekes?

2022. márc. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Mert nincs semmi tétje!

Nem ismered az illetőt személyesen vagy ha igen akkor sem fogsz vele találkozni és nem tudod a szemére hányni hogy miért nem írt vissza. Így következmények nélkül lehet a másikat ignorálni.

2022. márc. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

24

Ezen gondolkodtam el én is, viszont van olyan eset ami szerintem nem megmagyarázható


26

Igen én is ezt látom, bár én ezt így sem tudnám megtenni, viszont nem vagyunk egyformák.

2022. márc. 2. 21:55
 28/29 anonim ***** válasza:
De ha te akarnád abbahagyni a beszélgetést, akkor mégis mit írnál a másik félnek? Sokan nem akarják megbántani a másikat, lehet attól is tartanak, hogy nem megfelelő szavakkal fejeznék ki magukat, meg biztos úgy vannak vele, hogy az eltűnés a legkevésbé fájdalmas.
2022. márc. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

28

Volt már ilyen, mondjuk mint kiderült a másik fél is érezte, hogy ebből nem igazán lesz bármi szóval nem lett belőle probléma. Persze értem, hogy könnyebb csak úgy lelépni, csak ez szerintem egyáltalán nem korrekt.

2022. márc. 4. 01:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!