Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy egy ideig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy ideig tök jól megy a beszélgetés online, utána meg vagy eltűnik vagy nem válaszol a másik fél?

Figyelt kérdés
Biztos többeknél is előfordult mar ez, arra lennék kiváncsi, hogy aki eltűnik vagy nem válaszol az miért teszi ezt, meg miért gondolja hogy ez a helyes.

2022. márc. 1. 11:07
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat, nagyjából én is ezekre gondoltam, ettől függetlenül nem tartom ezt túl korrektnek sőt. Na mindegy szerintem megpróbálok élőben is ismerkedni, talán annak több sikere lesz.
2022. márc. 1. 13:34
 12/29 anonim ***** válasza:

Én mindenkinek visszaírok. Annyi, hogy ha valakivel nem akarok többet beszélni, akkor elmondom, hogy miért. Nem szeretem azt, hogy nem írok vissza. Egyik legnagyobb bunkóság szerintem és ezzel csak önmagam minősíteném. Sokan annyira nem törődnek mások érzéseivel, teljesen rideg a világ. Emiatt gyakran érzem úgy, hogy egyáltalán nem illek bele a mai társadalomba.


(Talán akkor nem írok csak vissza, ha valaki rám ír, de teljesen érdektelen. Pl akik csak spam üzenetekkel dobálóznak, vagy random írogatnak pl itt is. De ha valakivel beszélgetek akkor válaszolok.)

2022. márc. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Talált valaki érdekesebbet
2022. márc. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Az nekem is furcsa amikor valakivel hetek, hónapok óta beszélgetek tök jó hangulatban, reggel azzal kezdünk, hogy jóreggelt kívánunk egymásnak, napközben megkérdezzük a másikat, hogy hogy telik a napja. Aztán egyszer csak az egyik üzenetemre már nem válaszol, és szó nélkül eltűnik.


Itt az oldalon is mindig így van.

2022. márc. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Ötös példa az ilyen nyomikra. Csak egy ösztönlény aki ingereket keres a szociális médián, ennyi.
2022. márc. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 NTBS ***** válasza:
Sok oka lehet. Nem kitartó, nem érdekled, más dolga van.
2022. márc. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Kötődni csak személyesen lehet a másikhoz. Ha nem volt előtte semmilyen személyes ismeretséged ezzekkel az emberekkel, tehát nem egy volt kollégád, szomszédod, akárkid volt az illető, akkor ez ilyen. Minek beszélgetne bárki is egy fantommal? Nem is normális dolog. Kezdj el ezekkel az emberekkel találkozni, hogy legyenek közös élményeitek, ha nem megy, a távolság miatt, akkor hagyd a francba. Jöhet az újabb, aki majd akar veled találkozni, programot csinálni is. Persze utána még mindig kiderülhet, hogy élőben már nem vagytok annyira szimpatikusak egymásnak, ilyen is van. Nem tragédia az sem.
2022. márc. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

5

Jó, és ezt miért nem lehet megírni nyíltan, miért kell szó nélkül eltűnni? Velem rengeteg ilyen volt már, volt aki meg is mondta, hogy aki nem tetszik vagy akire ráún, azt egyszerűen ignorálja. Egyetértek a hetessel.

2022. márc. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

13

Ez korrekt viselkedés, végre valaki!

14

Teljesen egyetértek veled, sajnos velem is rengeteg ilyen volt már. De legalább annyit írna, hogy vége, vagy mit tudom én, egy szót csak.

16

Nagyon kérlek, ne mentegesd már ezeket a bunkó, gyáva embereket, mert nem érdemlik meg.

17

Nincs igazad, online is lehet kötődni, pláne ha csak sima beszélgetésről, barátságról van szó. És ha egyikünk sem akar találkozni, de jól elbeszélgetünk, miért ignorál? Más kérdés, ha ő akar találkozni én meg nem, akkor még megértem de azt is meg kellene mondani. De ha eleve úgy indul a beszélgetés, hogy online barátkozunk, akkor ne mondjuk később, hogy azért halt el mert nem tudtunk találkozni.

2022. márc. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Miért kötődnék egy betűhalmazhoz ugyanmár.....
2022. márc. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!