Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ti együtt lennétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti együtt lennétek egy olyan férfival aki felépülő alkoholista?

Figyelt kérdés

Olyannal, aki már több mint két éve nem fogyaszt alkoholt? Aki látogatja a Névtelen Alkoholisták gyűléseit és pszichológushoz is jár?


Aki teljesen új alapokra helyezte az életét, vannak tervei és céljai. Súlyos önbizalomhiányban szenvedek és rettegek a visszautasítástól a problémám miatt. Az emberek többsége meg sem mondaná rólam, ugyanakkor folyton bennem motoszkál.


Kb. egy éve az első randin elmondtam az illető nőnek az igazat és közölte velem, hogy tovább nem akarja folytatni az ismerkedést. Nem szeretnék hazugságban élni és másokat átverni.


Ti hogyan reagálnátok


Nem tudok megbékélni az örök magány gondolatával.Vagy tényleg ezért egy dekektes, selejtes, kerülendő ember vagyok, aki mellett nem szabadna elköteleződni?


Egy hozzám hasonló önbizalomhiányban szenvedő személyre egyáltalán férfiként tudnátok nézni?



2022. márc. 7. 19:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
68%

Balázs,levetted a neved?

Hanyadik regisztrációd ez már?

Ha nem rakod ki a neved úgy már nem olyan jók a kérdések.

2022. márc. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 harebell ***** válasza:
91%
Ilyen esetben (két éve tiszta, segítséget kért, aktívan tesz a gyógyulásáért, van jövőképe) én igen, adnék neki egy esélyt.
2022. márc. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
55%
Én is sokszor megkapom az alkoholista jelzőt, persze pont olyanoktól akik 1x láttak részegen, nagyon max is sörözök, de érdekes módon minden kapcsolatomba többet kellett volna innom a párom családjával vagy vele mint én amúgy iszok.
2022. márc. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Felépülő gyógyszerfüggő vagyok. Akkor jöttem össze a párommal, amikor még aktívan használtam. Ő úgy is elfogadott, pedig kb az első perctől tudta.
2022. márc. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%

1: "Aki látogatja a Névtelen Alkoholisták gyűléseit és pszichológushoz is jár?"

Nem tattoo valósnak ezek után. DE ne legyen igazam. :)

2022. márc. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Tabletrōl vagyok, hem offoltam ki a hibajavítást. XD
2022. márc. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem! Mit kezdjek vele???
2022. márc. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Tehát inni se lehet vele?
2022. márc. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

1. Sejtem, hogy kivel keversz össze, de én nem az a pali vagyok. Ha jól rémlik, ő vidéken él. Én pedig Budapesten.


Köszönöm a válaszoktat. Nagyjából hasonló visszajelzésekre számítottam...

2022. márc. 7. 20:30
 10/21 anonim ***** válasza:
66%
Ez elég sok mindentol fugg. Pl van e munkahelyed, egyedul elsz e. Miota nem iszol. Stb
2022. márc. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!