Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem lenne jobb, ha igazságosab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lenne jobb, ha igazságosabbá tennék az online társkeresőket, hogy maximum 10 match-et engedne mindenkinek havonta és akkor jutna a felső 10% alatt is match a többieknek?

Figyelt kérdés

2022. márc. 9. 17:42
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
98%

10

Ja tehat te se vagy fullos, de a vekony fullos nő az kéne!

Es hogyan gondoltad, hogy csak tulajdonsagok legyenek ott? Pl. legyen kiirva egyertelmüen a nettod? Milyen autod van? Egyedül elsz e stb?

2022. márc. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
96%
Hogy lehet társat keresni kép nélkül?
2022. márc. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

12: Láttad a "Love is blind" sorit? (meh, abbahagytam, gyanús volt a dolog, utánaolvastam...)


Szóval a sorozathoz hasonlóan elvileg van ilyen app is: blindlee... Bár kérdés mennyire működik a dolog és nem fake az is. :)


Az elképzelés önmagában érdekes, nekem szimpi. :)

2022. márc. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

Ez egy igazi hülye:D

Rajtad ez se segítene, mert egy komplett idióta vagy.

2022. márc. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
97%
Vágod, hogy jobban válogatnánk így? 😂 Ez mégis hogy lenne nektek jobb?
2022. márc. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
94%

1) Ilyen feltételek mellett a mostani felhasználók töredéke használná csak az appot a továbbiakban. Nyilván nem éri a fejlesztőknek.

2) én nőként spec még pár fokkal válogatósabb lennék, ha tudnám, hogy csak 10 matchem lehet (és lennék akkora madár, hogy ennek ellenére használom az appot). Tényleg ideje elhinnetek, hogy a jópasi alternatívája a legtöbb nőnek nem a nemjópasi, hanem a 'jó nekem egyedül is, amíg nincs jópasi' :D

2022. márc. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
1%
Ez az arrogancia előbb-utóbb óriásit fog visszaütni, majd szíveskedjünk nem meglepődni akkor sem.
2022. márc. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
15%
#9 Szerencsétlen gombokért dolgozó indonéz, fekete afrikai, és egyéb keleti gyerekek biztos nem tettek eleget a sikeres vállalkozásaikért, és ezért találták magukat egyszer csak az óriáscégeknél rabszolgasorban. Az igazság helyretette őket. Lenyűgöző morál.
2022. márc. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
98%
17) mi abban az arrogancia, hogy mindenki szabadon dönti el, hogy kivel (nem) szeretne ismerkedni?
2022. márc. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
96%

18#

Viszont nem hinném, hogy őket a társkeresős match-ek számának limitálása foglalkoztatná aktuálisan, szóval a sorsközösségetek nehezen átélhető.

2022. márc. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!