Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rálehetne valahogy segíteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rálehetne valahogy segíteni államilag a társkeresésre, hogy a magányosabb embereknek se egyedül kelljen szenvedniük?

Figyelt kérdés

2022. márc. 12. 16:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Mára is jutott egy "nekem alanyi jogon jár a barátnő" kérdés 😂
2022. márc. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Eltakarodnál végre?
2022. márc. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%

Aha. Be kellene vezetni a szingliadót. Az egyedülálló nők megadóztatása rögtön felpörgetné a piacot.

Az amúgy mindegy, hogy milyen nő kerülne így melléd, vagy vannak preferenciák, ami alapján szűkítenéd az új jogszabályt?

2022. márc. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Még mindig nem.

Olvasgass, s*ggarc:


[link]

2022. márc. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább valamiféle államilag támogatott pszichológust írnék elő a hozzád hasonlóknak.


Nem, természetesen nem igazán lehet ezt államilag erőltetni és nem is az állam feladata. De, oké, legyen... Mégis, hogy képzelnéd el ezt az agymenést? Továbbá, ha lenne is ilyen, miből gondolod, hogy nem ugyanazokat választanák, akiket ilyen állami dolog nélkül is?

2022. márc. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

Rengeteg az egyedülálló nő, csak nem azok, akikre ti ácsingóztok.

Mi legyen a megoldás? Kapjon kamatmentes ötmilliós hitelt, aki 40 feletti, kiskorú gyereket nevelő nővel házasodik?

2022. márc. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondom, hogy autista. Csóri... 😔
2022. márc. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#7: az hát. Be is vallotta az egyik korábbi, száznál több válaszos kérdésében.
2022. márc. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
#8 voltam. Orvoshoz / pszichiáterhez / pszichológushoz persze nem hajlandó elmenni vele.
2022. márc. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egyedülálló vagyok, és marhára nem szeretném, ha az állam kijelölne nekem egy pasit, mekkora hülyeség már. Inkább egyedül vagyok, köszi
2022. márc. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!