Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karrierista nők! Ti hol ismerkedtek?

Figyelt kérdés
5 éve nem volt férfi az életembe és időnként érzem a hiányát. Azonban nem tudom, hogy hol lehetne ismerkedni. Nem élek társasági életet és a tarskereső oldalakat a munkám miatt nem szívesen próbálom.

2022. márc. 15. 13:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
59%

"Fejtsd ki kérlek, hogy miért vagyok idióta? :)"

Fiúként a tippem az, hogy azért írta, mert ő maga normális, és ismer normális férfiakat, akik normális szöveget írnak a lányoknak. Sok lány bevallása szerint mégsem talál normális fiút, mikor sok normális fiú rengeteget igyekszik barátnőt találni, ügyesen kiismerni a lányt és szépen kezdeményezni.


"Na ez egy érdekes felvetés, végre valami amiről lehet témázni ;)"

Tudnék ezer jobb témát, minthogy egy idegen embernek a beszólását kérdőjelezzük meg gyakorin. Szerintem jobb, ha az ember kiszűri a neki célzott, intellektuális és tartalommal bíró üzeneteket, mert rengeteg a zaj, amit jobb ignorálni.

2022. márc. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

11!

Én is ismerek normális pasikat, mégsem ilyenek írnak rám gyakorin. A saját példámat írtam le, egy szóval nem mondtam hogy az összes pasi hülye. Aki egy normális magyar mondatot nem tud értelmezni az nekem ne idiótázzon senkit ;)

Én is tudnék ezer jobb témát, de most ezt dobta fel, számomra pedig érdekes lett volna hogy miből gondol engem idiótának.

Nem vagyok az az ignorálós típus, pláne ha saját magamról van szó.

2022. márc. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!