Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire tartod fontosnak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartod fontosnak az incelproblémát?

Figyelt kérdés

Társadalmi, morális és személyes szempontok alapján is.


1 - Egyáltalán nem fontos

5 - Ma az egyik legsúlyosabb társadalmi probléma



2022. márc. 15. 21:57
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/340 anonim ***** válasza:
96%
Amúgy te valami messiásnak képzeled magad rondaként? Ha ronda vagy a világmegváltó mozgalmadon is csak röhögni fog mindenki... Semmit sem kell orvosolni, a szexuálisan aktív korú lakosság 90, de inkább 95%-nak (vagy még több) vannak partnerei, abba meg beleesnek a rondák is. Állj le rondákkal, akik a te szinteden vannak és probléma megoldva. Ha meg neked ez nem tetszik, akkor legyél gazdag és állj le szép nőkkel, ha már te nem nézel ki jól.
2022. márc. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/340 A kérdező kommentje:

#91 "a szexuálisan aktív korú lakosság 90, de inkább 95%-nak (vagy még több)"


Forrás? Bár nem számítok semmire, alighanem te voltál az is, aki az általa rondának vélteknek simán megtiltaná a gyerekvállalást a természetes kiválasztódás okán, úgyhogy ilyen komolysággal kezelem ezt a bedobott számot is.

2022. márc. 16. 12:20
 93/340 anonim ***** válasza:
100%

92-es:

És neked van statisztikád arról, hogy mennyi férfit érint az incelprobléma?

2022. márc. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/340 anonim ***** válasza:
97%

#92, ha ennyit nem tudsz magadtól megnézni, akkor lehet inkább magad képzésével kellene foglalkoznod, de a kedvedért:


National Survey of Family Growth, kezd a 17. oldal környékén

[link]


Itt egy kis grafikon is a kedvedért:

[link]


Nyilván a tizenévesek torzítják a számokat, de azt azért senki se várja el a világon, hogy minden 14 éves csinálja. Én pl. a nem létező lányomat zárdába raknám, ha megtudnám, hogy kislányként ilyet csinál... De biztos én vagyok a maradi. Ez mondjuk már egy másik történet.

2022. márc. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/340 A kérdező kommentje:

#94 Még el is fogadnám, de ezek ahogy látom 2006 és 2008 közötti minták alapján készültek, éppen a közösségi média kora előtt. Ez már lehet kiindulópont, de a közösségi média elterjedése és a Tinder óta ezek a számok ma már jóval magasabbak lennének, hiszen ez a probléma alapja. A szexuális forradalom kibontakozása kombinálva az aránytalan, felszínes, igazságtalan felkínált felületekkel kombinálva eredményezi azt, hogy egyre kevesebb például a házasság is ( [link] | [link] , és egyre több a szűz, egyedülálló, magányos fiatal felnőtt.


"De biztos én vagyok a maradi."


Ha a fasizmus és az önkényesség belefér a maradiság fogalmába, akkor mondhatjuk, hogy maradi vagy.

2022. márc. 16. 12:47
 96/340 A kérdező kommentje:
#93 Erre vonatkozó átfogó, hiteles kutatást nem találtam, de nehéz lenne a valóságot tükröző számokat kihozni ilyen kutatásokból, rengeteg a rejtőzködő incel, akik félnek, vagy csak nem akarják felvállalni magukat, esetleg olyanok is, akik a meghatározás alapján beleesnének az incelek csoportjába, de ők maguk nem mondanák magukról, hogy incelek.
2022. márc. 16. 12:49
 97/340 anonim ***** válasza:
97%

"vagy csak nem akarják felvállalni magukat,"

Csakhogy úgy látom minden incel ilyen és ezért nem fogtok semmi se elérni, mert nemhogy egymásért, magatokért sem álltok ki.

2022. márc. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/340 anonim ***** válasza:
97%
#95, nem olvastam el szándékosan a linkjeidet, de egy gyors átfutás alapján arra kell kérjelek idézd szó szerint a fenti 2 linkről azt, ahol azt írják "egyre több a szűz", mert nem látom sehol :).
2022. márc. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/340 A kérdező kommentje:
2022. márc. 16. 12:52
 100/340 anonim ***** válasza:
97%

"az átlag alatti nők, ellenben a hasonló férfiakkal, a helyzetükből adódóan megtehetik, hogy nélkülözik a hozzájuk illő férfiakat"


És ki vagy te, hogy elbírálja, hogy kihez ki illik? :D


Azóta még kevésbé tudom komolyan venni az ilyesmit, amikor egyszer egy nőknél sikertelen, csúnya, szerencsétlen csávó kitalálta, hogy szerinte nincs szép arcom, emiatt csak gyenge közepes csaj vagyok, és undorítóak az elvárásaim, és őt igazolja az, hogy 2 éve szingli voltam akkor és nem volt egyetlen sikeres, komoly párkapcsolatom sem. Ezek után még elvárta volna, hogy randizzak vele, amikor meg körberöhögtem, akkor jött, hogy kézről kézre fognak engem dobálni, mocskos rongy leszek, antidepresszánson fogok élni, és megérdemelném az örök magányt, de még az erőszakot is. Miután tiltottam, hetekig vergődött kamunevekről.


Érdekes, nála 10 kategóriával jobb pasik (meg úgy az emberek 90%-a, ő a 10%-ba tartozik, hát istenem) számára szép nő vagyok, és azóta el vagyok jegyezve, normális kapcsolatban élek. Ő azóta is magányosan, csak immáron már elhízva. Amikor osztja az észt az "incelproblémáról", még mindig engem is felhoz példának, hogy milyen genyók és beképzeltek a nők.

2022. márc. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!