Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire tartod fontosnak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartod fontosnak az incelproblémát?

Figyelt kérdés

Társadalmi, morális és személyes szempontok alapján is.


1 - Egyáltalán nem fontos

5 - Ma az egyik legsúlyosabb társadalmi probléma



2022. márc. 15. 21:57
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/340 anonim ***** válasza:
94%

105-ös:

Úgy nézem, hogy a 3 alattiak testi fogyatékkal élnek, vagy valamilyen genetikai rendellenességgel születtek.

Az 5 alattiak, 2.5 felettieknél meg mintha az arc arányainál nem lenne valami kóser, pl. túlságosan nagyra nőtt áll, vagy orr, de konkrétan 80% az a kategória amit plasztikai műtéttel lehetne korrigálni.


Viszont mind nőknél mind férfiaknál van 5 alatt olyan arc, amivel igazából semmi gond nincs, kifejezetten helyes. Illetve a 6 alatti, de 2-3 felettieknél nagyon sokat ront előnytelen haj/szakáll.

2022. márc. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/340 A kérdező kommentje:

#108 "Házasodni pedig incelek nem akarnak. Incelek jó nőt akarnak."


Örülök neki, hogy ezek szerint az incelek párválasztási szokásairól és szociológiai sajátosságairól mindent tudsz, de ezt eddig miért nem mondtad? :\


#109 Sajnos ez a helyzet, ha egy incel állít tényeket és egyértelmű trendekről beszél, az sosem lehet igaz, ha egy deklaráltan náci az incelek ellen van, az viszont simán belefér, mert a jó oldalon áll. Ilyen morállal dolgoznak az itt válaszolók :D

2022. márc. 16. 13:19
 113/340 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem tudsz megfogalmazni általános célt és problémát akkor nem tudsz sem tenni az érdekében, sem kiállni az ügyért. Ennek fényében a kérdés meg felesleges.
2022. márc. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/340 anonim ***** válasza:
100%

#111


Nem mindegyik él testi fogyatékkal, vannak akik csak simán csúnyák. Valóban beteg embereket (pl. Lizzie) én se tennék be, de ugye ha szintezel, akkor a teljes eseményteret le kell, hogy fedd, abba pedig valahogy az alját is be kell tudnod tenni. A legtöbb ember az átlag környékére esik ahogy te is céloztál rá, mert hát... ők az átlag :).


Én egyébként sajnos átlag alatti faszi vagyok. Ilyen az élet :).

2022. márc. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/340 A kérdező kommentje:
Az pedig, hogy az új rendszer milyen legyen, arról hosszan lehetne és kellene is vitatkozni. Én nem mondtam, hogy az incelek fognak diktálni, és a többség igazodik, azt mondom, hogy fel kell ismerni nyilvánvaló problémákat és konszenzusos megoldásokkal, javaslatokkal kéne előállni. Amíg a problémák okairól sem tudunk megegyezni, addig felesleges a megoldásokról beszélni.
2022. márc. 16. 13:22
 116/340 anonim ***** válasza:
95%
Viszont ebben az esetben te toboroznod kéne az inceleket, és velük beszélned erről, mert átlag embernek nem lesz problémája az, ami neked.
2022. márc. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/340 anonim ***** válasza:
89%

105


Ezek a listák nagyjából sz.art sem érnek, kizárólag az ezt összeállítónak a személyes ízlését tükrözik, hiába próbál objektívnak tűnni.

Számomra kb. olyan, mintha 5 és 9.5 majdhogynem random lenne összeválogatva, mert még az 5-ösök között is van olyan, aki számomra gyönyörű és a 9.5 sorban is olyan, aki nem tetszik. Még az arányokban sincs túl nagy eltérés. Sőt, a pasis listában még a 4.5 sorban is látok olyat, aki szerintem kifejezetten jó pasi.

Látom azt is, hogy pl. engem is be lehetne rakni kb. bárhová 5.0 és 9.0 között, attól függően, hogy ki állítja össze a listát.

2022. márc. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/340 anonim ***** válasza:
17%
#117, jobb oldalon van leírás, ne a képeket nézd. Akkor érteni fogod. Az meg hogy 5 fölé lövöd magad azt jelenti jól nézel ki. Szerencséd volt. Van ilyen is.
2022. márc. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/340 anonim ***** válasza:
95%

Van egy teljesen jól működő társadalmunk. És ezt pont az bizonyítja, hogy van 5-6% akinek gondja van vele, mert tökéletes rendszer nincs és nem is lesz.


Mikor bejöttek a vakcinák rengeteg ismerősöm kapta meg elsőkként, mert ápolók vagy orvosok. Mikor végre a civil lakosság is hozzáfért én örültem a legjobban, hogy vannak vakcinatagadók, mert így legalább hamar sorrajutottam. Ezzel arra akarok utalni, hogy az emberiség ha találkozik valami újjal, akkor mindig lesz pro és kontra csoport. Mert ez az egészséges társadalom, ahol vannak lázadók és vannak átlag emberek is. Viszont, nem mindegy, hogy a lázadók csoportja mennyi embert tesz ki. A kommunizmus ellen lázadók bőven 20-30% fölött lehetett. Ez már azt jelenti, hogy társadalmi szintű a probléma. Viszont 5-6% lázadó pont a rendszer jóllétét bizonyítja.

2022. márc. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/340 anonim ***** válasza:
96%

"Az pedig, hogy az új rendszer milyen legyen, arról hosszan lehetne és kellene is vitatkozni. "


Fiatal korban van egy minimális (2-3%-os) férfitöbblet. Öreg korban a nőtöbblet ennek sokszorosa.

Tehát aki a korcsoportjába nem fog találni párt, mert konkrétan nem jut neki, azt majd hozzápasszoljuk egy öreglányhoz? Hogy gondoltad ezt a rendszert? A születést is akarod szabályozni, hogy naponta csak ugyanannyi nő és férfi születhessen, aki pedig többlet az megy a Teigetoszra?

2022. márc. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!