Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire tartod fontosnak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartod fontosnak az incelproblémát?

Figyelt kérdés

Társadalmi, morális és személyes szempontok alapján is.


1 - Egyáltalán nem fontos

5 - Ma az egyik legsúlyosabb társadalmi probléma



2022. márc. 15. 21:57
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/340 anonim ***** válasza:
95%

Najó, kérdező: kezdjük elölről. Mi az általános cél és problémamegfogalmazásod?

Ha nem tudod pontosan, brainstormingolj, csinálj probléma és célfát.

2022. márc. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/340 anonim ***** válasza:
94%

#99,


daily mail egy bulvárlap mint a Blikk

Forbes link pedig Japánról beszél csak. Ott a társadalom tradícionálisan egészen más.

Első link pedig szintúgy nem reprezentatív mert "millennialokat" említ csak és még azon belül is specifikusan szelektál, ha elolvasod.


Az észrevételem:


Küldtél két linket (NYT, The Hill) az előbb majd tényként állítottad, hogy nő a szüzek száma, pedig egyik cikkben se írták ezt. Én részemről mostmár értem mit csinálsz és azt mondom folytasd :D.

2022. márc. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/340 anonim ***** válasza:
95%
Továbbra is várom a képeket az átlag alatti, átlagos és az elvárt nőről a képeket.
2022. márc. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/340 A kérdező kommentje:
#102 Az előzőeket arra vonatkozóan tettem csak oda, hogy a házasságok száma is érzékelhetően csökken egy ideje. De nyugodtan beleköthetsz amibe csak akarsz, kettőnk közül én legfeljebb csak a Tindert tiltanám be, nem pedig módszeresen kiirtanám a csúnyákat, mint a nácik. Részemről is bőven elég volt, köszönöm.
2022. márc. 16. 13:10
 105/340 anonim ***** válasza:
3%

#103, picit nehéz ilyet csinálni, mert mások képével a hozzájárulásuk nélkül nem élhetsz vissza így én is csak stock fotókat tudok küldeni:


faszik 1-10:

[link]


nők 1-10:

[link]

2022. márc. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/340 anonim ***** válasza:
95%

"a házasságok száma is érzékelhetően csökken egy ideje."

-> kevésbé vagyunk vallásosak, mint 50 évvel ezelőtt, de akár csak 10-et is írhatnék. Ennek fényében pedig a házasság intézménye kevesebb embernek fekszik

-> rengeteg pár nem akar házasodni, jól megvannak élettársi viszonylatban. Ismerek is ilyen felfogású embereket, tényleg jól elvannak, de nem látják értelmét a házasságnak

-> a modern elvek szerint pedig ez tökre oké is. Régebb házasság előtti szex tabu volt, emiatt is volt, hogy 3-6 hónap után már lánykérést tartottak. Illetve régebb a házasságon kívül született gyermek nagy megvetés áldozata volt. Ma már szerencsére ez nincs így és emiatt kevésbé kell erőltetni a házasságkötést csak azért, mert hanem csúnyán néznek rád a falubeliek.

2022. márc. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/340 anonim ***** válasza:
47%

#103

De nem ez volt a kérdés. 🥰

2022. márc. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/340 anonim ***** válasza:
95%

#104, nem kötök bele semmibe, te állítottál tényként valamit, amihez tettél forráshivatkozásokat, amiben szó se volt róla :). Utána próbáltál korrigálni, de azt is rosszul.

Házasodni pedig incelek nem akarnak. Incelek jó nőt akarnak. Ezt a házasság dolgot szerintem a 10. oldalig itt fel se hoztad, nem értem hogy jön ez ide egyáltalán.

2022. márc. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/340 anonim ***** válasza:
56%
Érdekes látni, hogy amikor a Kérdező beszél szintekről, akkor ő közellenség; amikor mások, az rendben van.
2022. márc. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/340 anonim ***** válasza:
92%

Itt vagyok én, egy 25 éves diplomás, jól szituált nő.

Én vagyok a hibás amiért egy hozzám hasonló tulajdonságokkal rendelkező pasit akarok magam mellé?

Hogyha megváltozna ez a párkapcsolati rendszer és egy olyan pasival kéne összejönnöm aki nem tetszik azzal senki sem lenne előrébb. Nem akarnék szexelni, nem tudnám őt szeretni, bunkoznék vele és valószínűleg megcsalnám.

Te tényleg erre vágysz kérdező?

2022. márc. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!