Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire tartod fontosnak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartod fontosnak az incelproblémát?

Figyelt kérdés

Társadalmi, morális és személyes szempontok alapján is.


1 - Egyáltalán nem fontos

5 - Ma az egyik legsúlyosabb társadalmi probléma



2022. márc. 15. 21:57
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/340 anonim ***** válasza:
91%
Arra válaszolj mit csinálnál, ha egy olyan nőt utalna melléd az állam, aki nem tetszik de mégis kötelező lenne vele élned?
2022. márc. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/340 A kérdező kommentje:
#70 Mert ehhez egy szemléletváltásra lenne szükség, a többség oldaláról. Úgy nem lehet kiállni, hogy a mondanivalónk tartalmától függetlenül azonnal elkönyvelnek minket degenerált terroristáknak. Be kell látni, hogy az inceleknek is lehet igazuk, ha nem is mindenben.
2022. márc. 16. 11:44
 73/340 anonim ***** válasza:
97%

68

Bocsánat de nem teszek különbséget emberek között. Nekem nem lesz fontosabb a nyugati ember vergődése annál hogy hányan éheznek.

2022. márc. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/340 A kérdező kommentje:
#71 Ha például pontozásos rendszer lenne, és az alapján nekem olyan nőt "sorsolnának", akkor én is elfogadnám, ahogy mindenki más is. De ennél azért nagyobb szabadság lenne egy olyan rendszerben is, amit én elképzelek.
2022. márc. 16. 11:45
 75/340 A kérdező kommentje:
#73 Akkor fordítva ülsz a lovon, ezzel nem tudok mit kezdeni. Amíg a nyugati társadalom nem egészséges és nem igazságos, amíg nincsenek rendezve az alapvető problémáink, addig másokon sem tudunk segíteni.
2022. márc. 16. 11:46
 76/340 anonim ***** válasza:
97%
És hogy épülne fel a pontozásos rendszer?
2022. márc. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/340 anonim ***** válasza:
97%
Ha azt hiszed az a legnagyobb probléma a földön hogy nem tudsz szexelni, akkor te ülsz fordítva a lovon
2022. márc. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/340 A kérdező kommentje:
#77 Ilyet egyáltalán nem mondtam, azt állítom, hogy két világ van, és nekünk már más jellegű problémáink vannak, de ettől függetlenül nem kevésbé súlyosak.
2022. márc. 16. 11:49
 79/340 anonim ***** válasza:
97%

De ha neked mondjuk 10 pontod van a személyiséged miatt és a 150 kilós Marikának is 10 pontja van, akkor mi a problémád?

Akit ilyen rendszerbe megkaphatnál, azt most is megkaphatod. Nem véletlenül vagy most szingli. Egyszerűen nem méred fel a saját kategóriádat, és nem ehhez mérten akarsz te magadnak párt.

Ami pedig a 72-es hozzászólásodat illeti: ha te nem hozol áldozatokat, más se fog. Hiába vársz itt ölbetett kézzel, hogy majd lesz incel aki lép... nem lesz. Legalábbis nem úgy ahogy te, hanem úgy ahogy Amerikában. Ott pedig az jellemző, hogy gyilkolásig fajul az ilyen helyzet.


Szóval tök jó, hogy panaszkodsz, de amíg nem teszel érte semmit addig csak egy kanapéharcos leszel, ahogy az összes többi itteni incel, mert bármelyiknek írtam, hogy lépjen, mindegyiknek volt kifogása. De még összefogás sincs köztetek.

2022. márc. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/340 anonim ***** válasza:
0%
#79 Már mondtam neki többször, hogy ronda nője lehet rohadásig, az bárkinek lehet.
2022. márc. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!