Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire tartod fontosnak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartod fontosnak az incelproblémát?

Figyelt kérdés

Társadalmi, morális és személyes szempontok alapján is.


1 - Egyáltalán nem fontos

5 - Ma az egyik legsúlyosabb társadalmi probléma



2022. márc. 15. 21:57
 331/340 anonim ***** válasza:
96%

Volt gimibe egy kb. 160 centis fiú osztálytársam. Nem volt olyan év, hogy ne lett volna legalább 2-3 barnátnője. Én utáltam, egy tipikus bunkó fhaszkalap volt, de viszont volt stílusa mind személyiségben mind öltözködésben. Én azóta se láttam olyan kifinomultan öltözködő kamasz srácot. ÉS igen, bevallom, vannak olyan öltözetek férfiaknál amiktől lehidalok.

Pl. ez kifejezetten mackósabb testalakaton is jól áll, és a kifejezetten vékonyakat pedig vállban megáldja:

[link]

De szinte az összes itteni olyan:

[link]


Meg amúgy jelenleg is van egy csoporttársam, ő is 160 körüli lehet (de lehet alacsonyabb), ehhez pedig kifejezetten túlsúlyos. Ő komolyan mondom, egy aranyember. Elképesztően cuki, nagyon kedves, nagyon udvarias. És bevallása szerint neki se volt soha gondja a párkereséssel. Ezzel pedig annak az általatok sokat hangoztatott tévhitnek adnék egy pofont, midőn azt mondja, hogy mindenki aki kedves az friendzone.

2022. márc. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 332/340 A kérdező kommentje:

Én örülök neki, hogy itt ezek szerint mindenkinek vannak 155 cm magas nőcsábász ismerősei, de attól még nekem (és sok hozzám hasonlónak) egész mások a tapasztalatai, konkrétan ennek a tökéletes ellentéte.


Igazából nem is olyan sokatmondó két szám leírva, azért nem is írtam eddig semmit magamról, az összképet kéne látni, és akkor rögtön egyértelművé válik minden. Akármit csináltam egyébként, képtelen vagyok hízni, így pedig, hogy extrém "férfiatlan" vagyok, leginkább átnéznek rajtam a nők.


#331 Ne viccelj, az ilyen ruhák pont úgy állnak rajtam, mint egy vállfán lógva. Még nevetségesebben néznék ki, ha ilyenekben rohangálnék.

2022. márc. 18. 09:06
 333/340 anonim ***** válasza:
95%

332-es:

Ismered a testalkatodat? Tudod mi áll neked jól? Tudod milyen színek előnyösek rajtad?

2022. márc. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 334/340 anonim ***** válasza:
94%

333


Az munkával jár sajnos...nekem Pl. a terepszínű ruhák állnak jól, és észrevettem, hogy mikor elkezdtem olyanokat hordani, és emellé meghagytam a kecskeszakállamat és bajszomat, és meghagyom a hajamat kicsit rövidre, jobban megbámulnak a csajok...úgy tűnik, nekem ez a stílus áll jól, pedig én is éveket szenvedtem vele, hogy 50-ról felmenjek 60 kilóra...

2022. márc. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 335/340 anonim ***** válasza:
94%

334-es:

Mi nők is rengeteget csalunk az arányainkon megfelelő ruhadarabokkal, de az, hogy egy nő tud öltözködni olyan természetesnek tűnik minden férfi szemében. Elvárni a másik irányában meg mindjárt jön az "ez az őrült nőszemély meg akar változtatni" duma. A kérdező is panaszkodik az arányaira, de kétlem, hogy kiírna szépség-divat kateóriába ezzel kérdést, hogy vajon az ő testalkatának képpel mi állhat jól.

És a színek is nagyon fontosak. Van ami konkrétan sápasztja a legsötétebb bőrű embert is, és nem ilyen kis cuki "emos" sápadtra, hanem mint valami vérszegényre.

2022. márc. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 336/340 Laylah ***** válasza:
95%

Én párom is 172, elhízott kategória (bár január óta sokat fogyott, elkezdett diétázni és kondiba járni). Volt olyan exem, aki velem kb. egy magas volt, én vagyok 165, az mondjuk engem kicsit zavart, mert ha bármilyen magasabb sarkú lábbelit vettem fel, már magasabb voltam tőle.

Nem értem, mi a problémád, rengeteg pöttöm lány van, akik a 150 centit is alig érik el, nekik kifejezetten magasnak számítasz. A soványság sem olyan hátrány, ami kizáró tényező lenne. A helyedben egyébként nézetnék egy vérképet. Egy ismerősöm van, aki képtelen hízni, bármit és bármennyi eszik, de ő cukros.

2022. márc. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 337/340 A kérdező kommentje:

"Ismered a testalkatodat? Tudod mi áll neked jól? Tudod milyen színek előnyösek rajtad?"


Őszintén szólva fogalmam sincs. Nem mentség, de szerintem egyébként a férfiak többsége nincs képben ilyen dolgokkal. Amúgy ez baj, tudom. :d


#334 És te így most már jól érzed magad, nagyobb az önbizalmad?


#336 "A soványság sem olyan hátrány, ami kizáró tényező lenne."

Háát, nem tudom, van olyan, akinél nem kizáró ok, ebben igazad lehet, de nekem az a tapasztalatom, hogy még bizonyos mértékig a túlsúly is jobban tolerálva van, mint az egyértelmű vagy kóros soványság. Én is tudom, hogy szinte rossz rám nézni.. :S Az arcom még tűrhető lenne, de így az kevés. Nem tudom, hogy mitől van, még régebben, gyerekkoromban próbálták kideríteni, de nem találtak semmi rendelleneset, sztem alkatilag ilyen vagyok.

2022. márc. 18. 21:39
 338/340 anonim ***** válasza:

"És te így most már jól érzed magad, nagyobb az önbizalmad?"


Őszintén szólva, igen..nem tudom, hogy a katonás öltözködés miatt, vagy mert tényleg olyan jól áll. Próbálkoztam falmer+ing kombinációval, de az nem jött be nekem annyira..

2022. márc. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 339/340 anonim ***** válasza:
92%
Ha kell segítség testalkat és "mi áll jól" ügyileg nyugodtan írj rám.
2022. márc. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 340/340 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, 337. végére: hasonló alkatú nő vagyok, 170 cm, 48 kg. Igazad van amúgy, ezt tényleg taszítóbbnak tartják a túlsúlynál is, finoman szólva nincs sikerem nekem sem ezzel az alkattal, bár nekem az arcom is ronda.

Na de a lényeg, ha tényleg érdekelnek az okok, és van kapacitásod tenni is ellene, akkor először nézess inzulinrezisztenciát (terheléses cukor inzulinértékekkel is, legalább 3 pont, de inkább 5), pajzsmirigy értékeket (ne csak a TSH-t), és ugyan nagyon zsebbe nyúlós, de Foodtestet is csináltathatsz, hogy kiderüljön, milyen ételeket nem tolerál a szervezeted. A glutén pl. jó eséllyel neked sem barátod, de még rengeteg dolog kijöhet, amire nem is gondolnál. Ha viszont így van, a diéta qrva kemény, kb. akörül kell forogjon az életed, nekem mondjuk ez nem fér bele...

2022. márc. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!