Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire tartod fontosnak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartod fontosnak az incelproblémát?

Figyelt kérdés

Társadalmi, morális és személyes szempontok alapján is.


1 - Egyáltalán nem fontos

5 - Ma az egyik legsúlyosabb társadalmi probléma



2022. márc. 15. 21:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/340 anonim ***** válasza:
18%
9: Eddig a pontig még nem jutottam el. Én incelként még mindig normális párkapcsolatot akarok.
2022. márc. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/340 anonim ***** válasza:
84%
Fontosabb lenne rágyúrni állami pszichológusokra, hogy segítsük az ilyen mentális betegeket és tanult tehetetleneket.
2022. márc. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/340 anonim ***** válasza:
89%
#6 És gondolom rendes fiúnak hívod magadat. 🤣
2022. márc. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/340 anonim ***** válasza:
86%

#8


Rosszul tudod. Incel az aki ronda, de szép nőt akar. Azt a baromságot lovagolják meg, amit nők terjesztenek miszerint nekik nem számít a külső... Ezen logika alapján meg a ronda fasziknak (nekik) is jó nő kellene, hogy "jusson" ugye és innen az ellentmondás, amit nem "tudnak" feloldani. Mindehhez társul némi agresszió is, de ez most mellékes.

2022. márc. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/340 anonim ***** válasza:
60%
#11 Aztán látod mire mentél vele :). De persze te dolgot mit és hogy csinálsz. Ahogy neked jó legyen úgy.
2022. márc. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/340 anonim ***** válasza:
78%
Az erintetteknek problema, masoknak nem nagyon. Mivel kevesen vannak, igy nincs nagy hatasuk. Plusz, eleg sokszor maguk tehetnek a problemaikrol.
2022. márc. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/340 A kérdező kommentje:
Ezek a válaszok is megerősítik bennem azt, amit a kérdés kiírása előtt is gondoltam: az incelprobléma az egyik legsúlyosabb, többek között az áldozathibáztatás és a szolidaritás szinte teljes hiánya mellett. Nem az én problémám, tehát nem probléma. Én ma is sokat ettem, tehát nincs éhezés a világban - szintű gondolkodás és hozzáállás az általános, ebben a kérdésben is.
2022. márc. 15. 22:39
 18/340 anonim ***** válasza:
13%

Fontosnak tartom az összes problémát ami létezik a társadalomban, mindenre figyelni kell. A tiéd a párkapcsolati témába tartozik, ami rendkívül fontos, hiszen a társadalom alap építőkövei. Ha azok nincsenek rendben, olyan emberekkel lesz teli a társadalom, akik romlott családból jöttek, az pedig mindenre kihat. Egyértelmű, hogy roppant fontos probléma az, hogy a férfiak, akiknek vezetniük kéne a közösségeket, azok magukba fordultak és nem motiváltak az életre.


Főleg, hogy aki nincs megbecsülve a társadalom által, nem is ad vissza annyit a társadalomnak. Ha a gyerekem folyton bántalmazom, elvárhatom tőle, hogy majd jót fog nekem adni cserébe? Miért érné meg nekem bántani őt, ahelyett hogy nemes embert neveljek belőle, hogy támogassuk egymást?


Az incelek, akikkel nem törődik senki, mind hasznosak lehetnének a társadalomnak. Persze semmi sem csak a társadalom hibája.

2022. márc. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/340 anonim ***** válasza:
44%
#17: Azt kerdezted, hogy mekkora problema, nem azt, hogy problema. Teves a kovetkeztetesed. Meg azt sem tudod, mire kerdezel ra?
2022. márc. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/340 anonim ***** válasza:
83%
Nos hát én azt gondolom hogy ez az egész inzel probléma igazából egyáltalán nem fontos. Itt a környezetemben meg a mai világban én azt látom hogy azok az emberek, azok a férfiak különösen akik nem találnak maguknak párt rögtön elkezdik okolni a nőket, a társadalmat, a világot. Mindenki hibás csak ők nem és szerintem annyira próbálják ezt egy ilyen óriási problémává kivetíteni mint hogyha ez lenne a világ legnagyobb problémája. Úgyhogy én erre 1-est adtam. Szerintem ez egyáltalán nem egy nagy probléma
2022. márc. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!