Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire tartod fontosnak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartod fontosnak az incelproblémát?

Figyelt kérdés

Társadalmi, morális és személyes szempontok alapján is.


1 - Egyáltalán nem fontos

5 - Ma az egyik legsúlyosabb társadalmi probléma



2022. márc. 15. 21:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/340 anonim ***** válasza:
78%
#30: A te gondolkodasod miert nem haladja meg egy par eves, elkenyeztetett kisgyerek sirasat a homokozo mellett? Es miert csak kifogasokban es felelossegharitasban vagy kepes gondolkozni?
2022. márc. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/340 anonim ***** válasza:
87%
Hogy akarsz meggyőzni másokat ha itt is csak azokra a kommentekre reagálsz amelyikekre akarsz?
2022. márc. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/340 anonim ***** válasza:
78%
De durva, nem is gondoltam volna a meccs előtt, hogy a mencseszter junâjtid kiesik! Azt hittem CéRonaldó megrázza magát! Pedig jó formában volt a mérkőzés előtt! 😯
2022. márc. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/340 anonim ***** válasza:
71%
Még mindig nem egészen vágom mit is jelent...de erős túlzás egy maréknyi nyomit társadalmi problémának nyilvánítani...retardáltak és balfékek mindog is voltak, de a társadalom összetettebb dolog annál, hogy bárminemű mérhető hatást fejtsen ki rá.
2022. márc. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/340 anonim ***** válasza:
75%

Imcelek eleve csak itt a gyakorin léteznek, es gondolom itt se sok, csak sok kérdést írtok. Legalábbis en még soha az életben nem hallottam máshol erről, pedig igencsak nem 16 éves vagyok.

Vagyis azért mert egy ilyen bugyuta oldalon van kb 5 magát incelnek nevező lúzer, ezt egyáltalan nem lehet nemhogy nagy, de semmilyen problémának felfogni.

Ez van. Keressetek valami más elfoglaltságot az önsajnálaton, es a mások hibaztatasán kívül,,es akkor az élet egyéb dolgai is elkezdenek rendeződni, köztük a párkapcsolati is.

2022. márc. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/340 A kérdező kommentje:

#27 Jártam pszichológushoz, semmiféle említésre méltó eredménye nem volt (itt kell megemlíteni, hogy a magyar ellátórendszer egyszerűen hulladék színvonalú), genetikailag szerencsétlen vagyok, ezért sportolással is csak mérsékelt eredményeket tudok elérni. Próbálkoztam már nőknél régebben, de határozott elutasításokat kaptam, és az még a jobbik eset volt.


Amúgy próbálok beszélni a problémáról, már akivel lehet, én a magamét ezzel is hozzáteszem ahhoz, hogy legalább a köztudatba bekerüljön az incelkérdés.

2022. márc. 15. 22:59
 37/340 anonim ***** válasza:
87%
#36 Ronda nővel hajlandó vagy leállni? Csak mert az bárkinek lehet.
2022. márc. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/340 A kérdező kommentje:
#37 Ne viccelj, ha bárkinek lehetne "ronda" nője, akkor szüzek és incelek sem léteznének. A ronda nők közül is sokaknak a 8/10-es férfi kell, vagy még jobb, és a ronda nők összehasonlíthatatlanul előnyösebb helyzetben vannak, mint a ronda férfiak.
2022. márc. 15. 23:04
 39/340 anonim ***** válasza:
3%

36: Én pár éve még két bombanővel smároltam egyszerre egy fesztiválon (nem viccelek). Tegnap visszamentem Tinderre és azóta összesen két matchem érkezett.


"genetikailag szerencsétlen vagyok, ezért sportolással is csak mérsékelt eredményeket tudok elérni.":


Elég valószínű, hogy nem vagy az. A probléma a társadalommal van.


"Jártam pszichológushoz, semmiféle említésre méltó eredménye nem volt":


Ez a nő volt a pszichológusod:

https://www.youtube.com/watch?v=fJFCLUEoKeM&t=265s

2022. márc. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/340 anonim ***** válasza:
84%

Az a nagy hiba a számításodban hogy magának az incel kultusznak az eredeti célja az, hogy a társkeresésben sikertelenek ki tudják beszélni magukból, levezessék a feszültséget (kizárólag) írásban (semmiképp sem gyilkolással) fórumokon és esetleg tanácsot adjanak egymásnak.


Ha mozgalmat akarsz indítani vagy politikai törekvéseid lesznek (mint ahogy azt sokan kérdésekben megfogalmazzák itt magukat incelnek vallók) szükség van nagyon jó kommunikációs készségre, illetve számmisztikai adatokkal. Tehát pontosan tudod kell, hogy mennyi az igazán sikertelen ember párkeresésben és nem csak random bedobni egy számot, ami tartalmaz esetleg mgtow-seket is.

Mindezen túl szükséges a jó érvelés és felkészülés az esetleges kérdésekre.


Viszont van még egy nagyon fontos dolog. Az inceleknek a megítélése nem véletlenül rossz. Itt is nagyon nagyon durva példák vannak erre de Amerikában terrortámadások is voltak emiatt. Fel kell készülj arra hogy kivédd ezeket a kérdéseket és tényleg egy segítő közösséget hoz létre amit pszichógusok támogatnak. Tehát nagyon fontos lenne hogy legyen célod és nagyon jó kommunikációs készséged.

2022. márc. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!