Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire tartod fontosnak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartod fontosnak az incelproblémát?

Figyelt kérdés

Társadalmi, morális és személyes szempontok alapján is.


1 - Egyáltalán nem fontos

5 - Ma az egyik legsúlyosabb társadalmi probléma



2022. márc. 15. 21:57
❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯
 241/340 A kérdező kommentje:
#240 Akkor képzeld magad a helyzetünkbe, és adj nekünk egy jobb megoldást, ami hosszú távon is megoldás, és prostizás, kasztrálás, ilyen marhaságok nem lehetnek, mert írtam, hogy ezzel éppen a problémát nem oldottad meg. Itt a lehetőség előtted, és mindenki előtt, várom.
2022. márc. 16. 23:02
 242/340 anonim ***** válasza:
74%

237

A külső viszont nem számít. Független a személyiségtől ami benne lakik, amit választani fogsz, mint társat.


Ha sok számban, komplex teszteket tőltenének ki, már lehetne kategorizálni, csak nem 1, vagy 2 dimenziós lenne a "spektrum".


Amúgy ahogy írtam, nem tűneti megoldás kell. Előbb meg kéne tanítani 8 milliérd embert gondolkodni, érezni, önmagát felismerni majd fejleszteni, meglátni a világot, majd tanukni, értékelni azt, UTÁNA mehetne a kérdőívharc.


És nem akarnának kitőlteni? Na ez a baj.... Ha a szerelmedet, társadat, vagy akár csak életen át tartó barátságomat keresel, az nem csak a kicseszett minimum, hogy pár órán át kitőltesz teszteket, akár napokig csinálod, mert közben gondolkozol magadon, jó választ szeretnél adni?

Egy hét alatt kész lennél egy olyan profillal, ami 99,99%os pontossággal, szinte minden emberi aspektusból belőne téged a megfelelő helyre, és a hozzád legközelebbeket dobálná sorba...

Képzelj el egy appot, ahol mindenkinek 99,99%os matchei vannak....


238#, Valóban nem lenne. De persze ez egy elmélet. Mert ezen a bolygón max ha 10000 jól szocializált, egészséges és működő párkapcsolati és szexuális életet élő ember lehet.

Szóval a mondatot egyértelműen elméleti, hisz 1:800000 az nem "többség".


Elolvastad a 216#os válaszomat?

Szerinted az ott leírt probléma nem létezik? Te ennyire végtelenül vak vagy?

2022. márc. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 243/340 anonim ***** válasza:
88%

Egyrészt kétlem, hogy 15-20% lenne, másrészt, a többség (velem együtt) nem vágyik arra, hogy mások sikertelensége, tehetetlensége, vagy épp még mindig lustasága miatt a saját életét korlátozza, mások önkényes véleménye és szabályai szerint.

Én rengeteget szenvedtem és szenvedek azért, hogy amennyire lehet egészséges ember legyek. Rengeteg hátránnyal, hiányossággal, lényegesen a normálistól elmaradva indultam 14-15 évesen, mikor felismertem a problémáimat. Több, mint 10 évem van abban, aki vagyok, külsőt és jellemet, habitust, stílust, önbizalmát és önismeretet beleértve.

Tehát, azért dobjam el mindezt és vessem alá magam egy mások által meghatározott megkötésnek, mert más lusta ugyanezt az utat bejárni?

Az éremnek két oldala van és az én oldalamról nézve, nekem semmi pluszt nem ad, az, ha ezt bevezetjük, ellenben felesleges korlátokat szab(hat) (nekem speciel 7 éve párom van, nem érintene különösebben egyenlőre, de a jövőre se árt gondolni, mert alakulhat még úgy), tehát ez negatívan hathat rám. A jelen helyzet incelei semmilyen hatással nincsenek az életemre.

Tehát, ha az a két lehetőség, hogy jót teszek egy nekem semleges csoportnak a saját káromon, vagy egyszerűen minden marad úgy, ahogy nekem jó, akkor miért választanám az előbbit?

2022. márc. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 244/340 anonim ***** válasza:
94%

241


Homogént kéne beadni az inceleknek, így össze tudnának jönni egymással...probléma meg lenne oldva!

2022. márc. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 245/340 anonim ***** válasza:
0%

239#, nem. Nem komplexebb, és főleg nem más probléma.


Ha a föld problémája 5, az invelség 4,7, akkor az éhezés olyan 2,4 lehet, de itt 0-5ig számolok.


Az éhezés probléma több ezerszer egyszerűbb, mint az incelprobléma.


Ebből is látszik, hogy te magad se érted. Fingod sincs az incelproblémáról, az éhezés problémájáról, és a föld problémájáról végkép.


Az éhezés probléma egy anyagi dolog. Konkrétan egy maroknyi ember ha gondolna egyet, megoldaná egy hét alatt.


Az incelproblémát nem tudják millióan se megoldani, annyira nagy, komplex, magasrendű, mert közel van az alap problémához.


Ehhez már jézus szintű emberek sokaságának kéne tervezetten összefognia.


Az éhezés semmi az incelproblémához képest.

2022. márc. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 246/340 A kérdező kommentje:

#245 "Az éhezés semmi az incelproblémához képest."


Ne haragudj, de ezzel már egyáltalán nem tudok egyetérteni, pedig amit az előbb írtál (#216), annak a tartalmával nagyrészt egyetértettem.

2022. márc. 16. 23:09
 247/340 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy egyébként értem, hogy mit akarsz mondani, de nem hiszem, hogy ez reális megközelítés. Az emberek nagy része nem nyitott és nem tájékozott spirituálisan, és a te szempontjaid alapján erre lenne szükség. Ez teljesen egyénfüggő dolog.
2022. márc. 16. 23:12
 248/340 anonim ***** válasza:
32%

242 én már többször neki ugrottam annak a katyvasznak amit leírtál. Konkrétan nem is értem mit akartál, néhol még értelme sincs a mondatnak mert nem odaillő szavakat raktál össze.

Ha nekiállsz magyarra fordítani a spirituális maszlag nélkül, akkor szívesen reagálok.

Abban egyetértünk, hogy az emberek önismerete a béka feneke alatt van és amellett, hogy a többség nem is törekszik ezt javítani, túl sok segítséget sem kapunk hozzá és ez a párkapcsolatokban és úgy általában az emberi kapcsolatokban is komoly gond.

2022. márc. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 249/340 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem sokat segítene a probléma megoldásában, ha az érintett társadalmak egy alapos önvizsgálatot tartanának. A mostani eltorzult világunk jócskán hozzájárul ehhez a problémához.
2022. márc. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 250/340 anonim ***** válasza:
26%

243#,

Kezdeném egy kérdéssel.

Te az én válaszaimat nem látod?

Ha igen, miért ignorálod őket telibe?


Amíg szenvedtél, el sem kezdted az igazi önismeret útját. Foggggalmad sincs miről beszélsz. Amíg az önismereted 20% alatt van, addig nem kéne ezt a szót ki se ejtsed a szádon kisfiam.


"vessem alá magam egy mások által meghatározott megkötésnek,"

Pont azt kérem, hogy ne ezt csináld, de te tudatalatt annyira ragaszkodsz a külső megkötésekhez, hogy nincs olyan tett vagy szó amivel egyáltalán tudatodra ébreszthetne téged bárki, hogy ezt csinálod minden ébren töltött másodpercedben....


Az egész életed a logikátlan behódolás és az igazságtalanság követése....


De aludj csak tovább...

"Boldog" tudatlanság...


Jelenleg is szinte csak korlátozva vagy, amiknek semmi értelme. Most éled meg azt, amit kiparodizálsz, hogy nem akarod, nem látod?????


Az életed minden területén fuldokolsz a korlátoktól, amik semmiféle pluszt vagy védelmet nem adnak, csak elvesznek tőled, de tényleg ennyire nem látod, hogy ilyen mondatokat le mersz írni???????


Te általános iskolában kihagytad a fizika órákat?

Kórnyezet ismetet órád volt?

Vagy biológia?

Vagy társadalomtudomány?


Valami????

Hogy írhatod, hogy a fökd incelei semmilyen hatással nincsenek rád? Te egy másik dimenzióban létezel vagy mi????


Azért választanád az előbbit, mert úgy egy embercsoportnak jobb, viszont csak neked negatív...


Ez alap matematika.

Ha 1 millió embernek 1-el jobb, nekem 100al rosszabb, az még mindi 99900%os javulás.

Neked a matek sem megy látom.

Iskolába azért csak jártál, ugye?

2022. márc. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!