Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire tartod fontosnak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartod fontosnak az incelproblémát?

Figyelt kérdés

Társadalmi, morális és személyes szempontok alapján is.


1 - Egyáltalán nem fontos

5 - Ma az egyik legsúlyosabb társadalmi probléma



2022. márc. 15. 21:57
❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯
 261/340 A kérdező kommentje:
Hát én biztos hogy nem szeretem, nem élvezem, nem támogatom a mai berendezkedést, sőt, inkább megvetem és gyűlölöm, én határozottan antikapitalista vagyok, szóval ez pont nem talált.
2022. márc. 17. 00:27
 262/340 anonim ***** válasza:
9%

"Ebből a felső kategóriás Chad mindössze annyit venne észre, hogy már csak a 9/10-es csajokkal kéne beérnie, a 4/10-es Bettikét nem hülyítheti tovább.":


Ez egyébként a 4/10 -es Bettikének is jó lenne, mivel nem kéne kiírnia minden nap a kérdést, hogy miért csak szexre kellett, vagy hogy miért ghostolják mindig.

2022. márc. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 263/340 A kérdező kommentje:
#262 Igen, erről van szó, én is írtam már, hogy ez a nőknek is egy méltatlan, megalázó és egészségtelen állapot, úgy nem lehet leélni egy életet, hogy folyamatosan az elérhetetlent hajszolod.
2022. márc. 17. 00:30
 264/340 anonim ***** válasza:
3%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Na, egy tipikus példa erre a 4/10 -es nőre.

2022. márc. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 265/340 anonim ***** válasza:
86%

#267

Irtuk a megoldást! Ivartalanitsd magadat! Ne az én jogaimat csorbitsd! Nekem.nem méltatlan, hogy pl. 3 hete szexeltem egy jó pasival! Az én döntésem volt! Neked ebbe semmi beleszólásod nincs!

2022. márc. 17. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 266/340 anonim ***** válasza:
93%

"Ez egyébként a 4/10 -es Bettikének is jó lenne, mivel nem kéne kiírnia minden nap a kérdést, hogy miért csak szexre kellett, vagy hogy miért ghostolják mindig."


Mert a kevésbé jóképű pasik aztán soha meg nem bántanák. Hiszen mind jó és kedves és természetesen kizárólag hosszútávú kapcsolat érdekli őket, amennyiben pedig a hölgy mégse olyan, amilyennek képzelték a randi előtt, vagy az üzenetváltás előtt, abban az esetben mindig illemtudóan elköszönnek és korrekten lezárják az ismerkedést. Hiszen csak a szép emberek lehetnek gonoszak. Hagyjuk már.

Aki szintje fölött keres, okkal teszi és többnyire van is sikere. Amikor pedig mégsem sikerül, semmivel nem bántja jobban, vagy kevésbé, mintha csúnya Pisti, vagy átlag Géza cseszte volna át a palánkon, amire ugyanúgy meg van az esély egy ismerkedésnél.

2022. márc. 17. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 267/340 anonim ***** válasza:
24%

255#, közepesen hasznos a válaszod szerintem.


A felsoroltak mind ugyanannak a problémának az eredményei.


Az incelprobléma viszont sokkal közelebb áll a lényeghez.

A felsoroltak mind már már végkövetkezmények, de az incelprobléma egy sokkal kezdetibb stádium.


Ha az alap probléma mondjuk varázsütésre megoldódna, akkor a felsoroltak egy nap leforgása alatt megreformálódnának, eltünnének. Az incel probléma biszont akár évekbe is telhetne, mire helyre jön, ahogy minden más személyiség-személyiség kapcsolat alapú probléma, mert ezek nem külsők, mint az éhezés, hanem belsők. Az elmén belül találhatóak.


Szóval amiket leír a válaszoló, nagyon jók. De ő sem látja át, mi is az incelprobléma. Persze, hogy nem, hisz ő is a probléma része. Se magát, se a világot nem ismeri, nem érti hogy működik a bolygó amin él.

Ha látná a problémát, akkor nem így fejezte volna be a végét...



257#, Jót írsz nagyon.

De vannak benne hibák.

A pontozás is jó, ha már egy többdimenziós intervallum-rendszert akarsz 0-10es skálába projektálni.

Viszont ez ugye ahogy írtam, személyiségfüggö.

Én egyszerre vagyok a chadek közt is chad, és az egyik legnagyobb incel...

2022. márc. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 268/340 anonim ***** válasza:
88%
Rájöttem, hogy arra jó ez a kérdés, hogy beszélgessünk a kérdezővel, mert nagyon magányos lehet és csak ez a vita a szociális élete
2022. márc. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 269/340 anonim ***** válasza:
24%

265#

Pont az úvarralanításos témánál( 211-220) írtam egy választ. Azt látom nehéz volt elolvasni. #216

Meg amúgy a kérdező is kb 3szor leírja, hogy ez 0%ban szól a szexről, de azért hajtogasd még.

Majd ha rákos leszel és már rohad el a tüdőd, és rettenetesen fáj, akkor rémélem a rák kezelése helyett fájdalomcsillapítót fogsz majd szedni, és azt gondolod majd, hogy megoldottad a problémát.


De ez még nem is jó példa.., hisz itt a szexualitás egyáltalán nem probléma, még tüneti probléma se, csak te illúzionálod bele, hogy az.


#268, Biztosíthatlak róla, hogy nem.

Sőt a kérdező 10szer előrrébb tart nálad a személyiségfejlődésben......

2022. márc. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 270/340 anonim ***** válasza:
100%

"Kezdeném egy kérdéssel.


Te az én válaszaimat nem látod?


Ha igen, miért ignorálod őket telibe?"


Eddig egyszer sem szólítottál meg, így nem volt miért reagálom.

"Amíg szenvedtél, el sem kezdted az igazi önismeret útját. Foggggalmad sincs miről beszélsz."

Mert neked, mint a minden látó prófétának természetesen van. Sőt, azt is tudod én ki vagyok, honnan indultam, hol tartok. Jó lehet ilyen mindentudónak lenni.

"Pont azt kérem, hogy ne ezt csináld, de te tudatalatt annyira ragaszkodsz a külső megkötésekhez, hogy nincs olyan tett vagy szó amivel egyáltalán tudatodra ébreszthetne téged bárki, hogy ezt csinálod minden ébren töltött másodpercedben...."

Az meg van, hogy nem veled vitatkoztam? Nem a te válaszodra reagáltam, így értelmetlen a fél vetés, miszerint te bármit kértél tőlem.

Ami engem illet, szabályok szerint élek, mert egy társadalom tagja vagyok. Szabályok, szokások, normák határozzák meg és foglalják keretbe minden lépésünket.

"Az egész életed a logikátlan behódolás és az igazságtalanság követése...."

Nem. A társadalom működik valahogy, részben leírt, részben íratlan szabályok szerint. Abban igazad van, hogy mivel ebben a társadalomban igyekszem boldogulni követem a szabályait amik egyébként engem is védenek. Nem látom át pontosan a spirituális, vallásos kirohanásaid mögötti eszméket, de ha azt hiszed, hogy anarchia esetén jobb lenne a világ, mikor mindenki úgy döntene, ahogy ösztönei diktálják, akkor nézd meg mit is hoz az ilyesmi magával. Sajnos, vannak erre példák, mikor, akár egy háború, akár egy elszabadult tüntetés miatt, hirtelen nem érzik a pórázt az emberek. Nem épp tulipán ültetés és szivárványon lovaglás szokott lenni a végeredmény.

Ha, meg valamely vallás után mennénk, az épp úgy szabályokkal, szokásokkal és normákkal járna. Legfeljebb másokkal.

"Jelenleg is szinte csak korlátozva vagy, amiknek semmi értelme. Most éled meg azt, amit kiparodizálsz, hogy nem akarod, nem látod?????"

Most írtam le miért fontosak a szabályok. Nem parodizáltam semmit, egyszerűen leírtam, hogy plusz egy megkötést, ami ráadásul komoly kihatással lehetne rám miért nincs értelme akarom.

" Az életed minden területén fuldokolsz a korlátoktól, amik semmiféle pluszt vagy védelmet nem adnak, csak elvesznek tőled, de tényleg ennyire nem látod, hogy ilyen mondatokat le mersz írni???????"

A korlátok védenek attól, hogy megerőszakoljanak, mint teszik azt Ukrajnában sorba a nőkkel, ahogy teszik azt minden kevéssé szabályozott helyzetben az emberek. Megakadályozzák, hogy fényes nappal, csak úgy kiraboljanak, vagy megkéseljenek az utcán, esetleg betörjenek a házamba. Védenek attól, hogy megverjenek akár az utcán, akár bárhol máshol. Persze, 100%os védelem nincs. Történnek ilyen dolgok, még úgy is, hogy szabályozva vannak az emberek. Értem, hogy a te utópiádban hirtelen nem lennének ilyen férgek, csak ez nem realisztikus, mert mindig is voltak.

Emellett, nem fuldokló, hanem megtanultam úszni. Ez lenne a lényege a szocializációnak születéstől fogva. Hogy megtanulj a szabályok között boldog lenni és úgy alakítani az életed, hogy kényelmes keretek közé kerülj.


"Te általános iskolában kihagytad a fizika órákat?


Kórnyezet ismetet órád volt?


Vagy biológia?


Vagy társadalomtudomány?"


Nagyon érdekelne, hogy mi köze ehhez a fizikának, az alsós környezetnek, vagy a biolódgiának. A társadalom ismeret lehet releváns, de azt a többség nem tanult, mert általános és középiskolában akkoriban nem volt. Én az egyetemen valamennyit ismerkedtem vele, de nem ez volt az alappíllére a szaknak ahova jártam.

Persze ez ismét csak lóg a levegőben, köze semmihez, magyarázat nincs, hogy miért hoztad fel, mert sima vagdalkozás volt, egyszerűen arra hivatott, hogy te felsőbbrendűnek érezhesd magad.

"Hogy írhatod, hogy a fökd incelei semmilyen hatással nincsenek rád? Te egy másik dimenzióban létezel vagy mi????"

Úgy írhatom, hogy jelenleg nincs rám hatással. Nincs ilyen ismerősöm, akit sajnálnom kéne, mert, aki sikertelen a környezetemben, az magának hozta össze és egyszerűen csak lusta tenni. Nincs rám hatással, mert az én kapcsolatom, munkám, életem se rosszabb, se jobb nem lett tőlük. Tehát, nincsenek rám hatással. Ez az oldal az egyetlen, ahol összefutunk, ha holnaptól nem járnék fel, többet lehet eszembe sem jutnának.

"Azért választanád az előbbit, mert úgy egy embercsoportnak jobb, viszont csak neked negatív..."

Nem, egy szűk ember csoportnak lehet, (de persze ez se bizonyított, csak felvetés) hogy jobb lenne és egy nagyobb csoportnak fölösleges korlát. Épp te írtad, hogy már így is fuldoklunk a korlátokban.

" Ez alap matematika.


Ha 1 millió embernek 1-el jobb, nekem 100al rosszabb, az még mindi 99900%os javulás."

Maradjunk abban, hogy javulás szerinted, valójában nem egy a millióhoz az aránya annak, kinek lenne jobb és kinek rosszabb. Vagy, ha ezt vesszük alapul, rángassuk ide Trianont. Nekünk egy légypiszoknyi országnak rosszabb lett, Ausztriának, Romániának és a többieknek jobb. Most akkor, azért mert a nagyobb félnek jobb lett ez egy tökéletes döntés volt és egyértelmű javulás?

"Neked a matek sem megy látom.


Iskolába azért csak jártál, ugye?"


Megint azok a fránya látnoki képességek. Már a válaszom előtt tudod, hogy megy, vagy sem.


A jóról tartasz kiselőadást, prédikálsz, közben meg semmi mást nem tudsz, mint fanyalogni, fölényeskedni, sértegetni, kötözködni és lenézni a többi embert.

Ezt a vitát én itt befejeztem, mert olyan emberrel nem éri meg vitázni, aki érvelés helyett sérteget, logikus levezetés helyett fölényeskedik és lenézi a vitapartnert. Hogy a szuper jövőbe látó és gondolat olvasó tehetséged már ne is említsem.

Szóval, bár eddig azért nem szóltam hozzád, mert nem éreztem szükségét, mostmár azért nem fogok, mert értelme sincs.

2022. márc. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!