Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire tartod fontosnak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartod fontosnak az incelproblémát?

Figyelt kérdés

Társadalmi, morális és személyes szempontok alapján is.


1 - Egyáltalán nem fontos

5 - Ma az egyik legsúlyosabb társadalmi probléma



2022. márc. 15. 21:57
 281/340 anonim ***** válasza:
0%

275#, Igen, de nincs is segítség.

A kérdező egy applikációt agyalt ki, ami többet kérdez, mint a ur my type...


276#, Nem mondtam, hogy szélsőséges. Azt mondtam, hogy nem megoldás.

Ha nem lenne testünk, akkor is vágynánk a társat, szerelmet. De akkor mit akarnál kasztrálni?

Érted már??


Az szélsőséges, hogy nem lehetsz azzal akivel akarsz. Szerencsére itt senki se mondott még csak hasonlót se.

És az nem szélsőséges, hogy éhség elleni kajalopásért levágjuk a másik kezét? De igen. De itt senki se mondott olyat, hogy ezt támogatni, ezért nem hozom fel témának.


Kit érdekel a bör???

Te idióta még mindig nem érted.

Csak a személyiség számít.

Pl buddhával mit tudnál kezdeni, hm?

Hozzá képest te csak egy növény vagy. Miért akarnál olyannal lenni, akinek a vágyai ezerszerese a tieidnek?

Aki úgy érzel, gondolkodik, viselkedik, hogy fel se foghatnád sose?

Te mint 3/10, miért akarnál olyannal lenni, aki olyan szintű érzelmeket, táraas kapcsokatot képes nyújtani, amiket fel sem foghatnál sose?

Miért lenne jó az neked, hogy te pl férfiasságra vágysz, vad szexre, ő meg már szexelni se akar, mert túl primitív szákára, és csak örökké meditálni akarna veled, érezni téged, az érzelmeidet.


Érted már?????


277#, Nekem a chad az Jim Carry.

2022. márc. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 282/340 anonim ***** válasza:
84%

"Az szélsőséges, hogy nem lehetsz azzal akivel akarsz. Szerencsére itt senki se mondott még csak hasonlót se."

- Dehogynem! Ez a gyökér azt javasolja, hogy kulső alapjan szelektáljunk, 3/10es, nem lehet egyutt 9/10essel! Ha gondolod idezek is!


Te mint 3/10, miért akarnál olyannal lenni, aki olyan szintű érzelmeket, táraas kapcsokatot képes nyújtani, amiket fel sem foghatnál sose?


"Miért lenne jó az neked, hogy te pl férfiasságra vágysz, vad szexre, ő meg már szexelni se akar, mert túl primitív szákára, és csak örökké meditálni akarna veled, érezni téged, az érzelmeidet."


- MAJD ÉN ELDÖNTÖM!!!!!! hogy nekem mi a jó! Ha nekem jo ugy, akkor ahhoz senkinek semmi köze!

Miert nem mesz oda akkor az olyan nőkhoz, akik azt szeretik, ha verik őket, es nyonod le ugyanezt a monológot? Miiiiiiiért lenne jó az neeeekeeeed.............?



"Igen, de nincs is segítség. A kérdező egy applikációt agyalt ki, ami többet kérdez, mint a ur my type..."

- Amig szabad piac van, és oda regisztrálok ahova akarok, addig oké! De a kerdező azt akarja, hogy csak ilyen helyen lehessen ismerkedni, es egy 2-3000 fős bizottsag jellenezze a kulsomet, és az alapján skatulyázzon be wtf????????????

Egyebként, ha ez el is jönne, akkor az összes nő inkább egyedül maradna!

2022. márc. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 283/340 anonim ***** válasza:
27%

Majd TE eldöntöd.

Ja. Mert egy jim carry szerű ember akarna tőled bármit. A szemében te csak egy kisállat vagy, az megvan?


Idézzél kérlek. Látni akarom, ahol a kérdező olyat írt. 210edik oldaltól követem mit ír. Hátha kihagytam valamit.

2022. márc. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 284/340 anonim ***** válasza:
83%

283, szakad el egy pillanatra önmagadtól. Jim Carry mint színész számomra irritáló, mint ember nem ismerem, külsőre meg nem jön be. Ha már színész, akkor Jensen Ackles nekem pl.

De nem kérdés, hogy egy Hollywoodi színész szóba állna-e innen bárkivel, mert nem. Irreális. Ugyanakkor erre senki nem is vágyik. De, arra se, hogy random idegenek döntsék el, kire vágyhat, kivel ismerkedhet.

2022. márc. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 285/340 anonim ***** válasza:
95%

283

Senki se fog visszakeresni ennyi oldalán át, pláne hogy a kérdezőnek van szintén egy ugyanilyen jellegű kérdése legalább 150 kommenttel. Az biztos, hogy valahol írta, hogy kategórizáljuk az embereket, pontozzuk őket és aszerint választhassanak párt amilyen kategóriába esnek.

2022. márc. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 286/340 anonim ***** válasza:
98%

Csak neked 283!!!


237/285 A kérdező kommentje:

#237 Igen, ez alapvetően egy felszínes pontozás lenne, de egyszerűen jobb, átfogóbb szempontot nem tudok arra kitalálni, hogy mi alapján lehetne kategorizálni az embereket. Bonyolult személyiségteszteket senki nem fog kitöltögetni, és az még kevésbé objektív, mint a külső.



"Mert egy jim carry szerű ember akarna tőled bármit. A szemében te csak egy kisállat vagy, az megvan?"

● AZ ÉN DÖNTÉSEM!!!!! Ha nekem ezekkel a feltételekkel megfelel, akkor az az én dolgom! Nekem ugy jó! Kész! El

2022. márc. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 287/340 anonim ***** válasza:
4%

284#, csak az emberség, a személyiség számít.


285#, idézem..:

282# "Ha gondolod idezek is!"

2. bekezdés utolsó mondat.

-.-


286#, Amit idéztél, nem tartalmaz rossz konkrétumokat.

És amúgy írtam rá pár kommenttel később, hogy könnyű lenne személyiség alapú kategorizálást csinálni.

2022. márc. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 288/340 anonim ***** válasza:
84%

"Amit idéztél, nem tartalmaz rossz konkrétumokat."


Dehogynem! Kulso alapján, a sajat értékrendem szerint, nekem szar pasival kéne lennem

2022. márc. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 289/340 anonim ***** válasza:
87%
287 neked, mert te nem tervezel vele lefeküdni. Ami engem illet, a borítás is szükséges a szexuális vágyhoz, nem csak a lélek. Ha taszít valaki, akkor nem fogok vele szexelni, az meg úgy legfeljebb barátság.
2022. márc. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 290/340 anonim ***** válasza:
19%

Ha külső alapján, akkor honnan veszed, hogy szar???

Pont hogy nem tudhatod, és random lenne, mert nem a személyiség alapján lenne pontozva. Akkor nem tudgatod, hogy egy istennel, vagy egy proli senkivel leszel-e együtt, mert minden kinézetben van olyan, aki személyiségileg egy semmi, sőt sokkal rosszabb, és aki egy félisten.

2022. márc. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!