Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Soha semmi nem jön össze, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha semmi nem jön össze, ha emberi kapcsolatokról van szó. Mit tegyek, hogy érdeklődjön irántam? 20/L

Figyelt kérdés

Mélységesen elkeseredett vagyok, hogy ennyire nem lehet személyiségem ahhoz, hogy magam köré csavarjak minimum egy férfit.

Online megismertem egy lányt és elmeséltem neki, hogy bécsi vagyok. Ezután odaadott egy telefonszámot, hogy ismer innen egy alakot, aki egy barátságos - mindenkinek segítő - nagyszerű ember stbstb…

Régóta magányos vagyok, mert nincs ismeretségi köröm Bécsben, ezért azonnal ráírtam egy ideális szöveggel. A pasas kb fél óránként írt vissza tegnap, ma reggeltől már csak pár sort… Online rengeteget tudok írni, de ügyelek a mértékre és minőségre. Az arcom még nem látta, de nem is kérte.

Szerintetek erőltessem? Ha igen, mit hogyan csináljak? A lány leírása alapján, teljesen az ideális férfiba buktam bele csak általában soha nem viszonzott a vonzalom/érdeklődés ilyenkor.



2022. márc. 16. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
20 éves lányként? Viccelsz!? Tinder! Pár perc alatt tele lesz a naptárad találkozókkal.
2022. márc. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne erőltesd a dolgot. Ha engem kérdezel, szerintem ne az ideális férfi ábrándját kergesd, mert soha nem is lesz ebből semmi hosszú távú vagy kölcsönös dolog. Persze azt csinálsz amit akarsz, felnőtt ember vagy.
2022. márc. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!