Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Még mindig van kedved férfikén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig van kedved férfiként társkeresőn jelen lenni?

Figyelt kérdés
[link]
2022. márc. 16. 23:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
33%
Jajj majdnem éjfélkor biztos nem fogok angol cikket olvasni...mit hoztak mán' megint ki a statisztikából a brit tudósok?
2022. márc. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Véletlenül se erőltesd meg magad kérlek
2022. márc. 16. 23:52
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
Igen, konkrétan ezt mondtam majdhogy nem szó szerint, hogy nem fogom magam ilyenkor erőltetni 😂😂😂
2022. márc. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Pár napja felmentem és rosszabb volt, mint bármikor korábban. Írom ezt úgy, hogy 2018 -ban még a randiig is eljutottam, igaz a nő kövérebb volt, mint a képen.
2022. márc. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
Nem kell elolvasni senkinek. Ez már nagyon régóta ismert jelenség, hogy a nők önbizalom "boost" gyanánt használják az online társkeresőket meg ha esetleg becsúszik egy csúcskategóriás, akkor azzal elmennek. Ebben nincs semmi új, már évek óta tudott.
2022. márc. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
5: De pár éve még volt matchem meg randim is. Most kb 0 az egész.
2022. márc. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
5%

#6


Ha "match" szót említesz, akkor gondolom Tindert használod. Előfizettél a legnagyobb "csomagra"? Tolod naponta a mindenféle boostokat? Ráadásul Tinder (meg úgy egyik online platform se) valóságban nem törli az accountodat, pláne ha csak az appot törlöd le a telefonodról. Így viszont megmarad a régi ún. "ELO score-od" és lehet a profilodat már nem dobja fel elég nő deckjére vagy az is lehet hogy már "shadow banoltak" téged.


Ha ragaszkodsz Tinderhez és nem vagy informatikus hogy megtedd a szükségeseket, akkor ezt tanácsolom neked (mindegyik szükséges egyszerre):

- új telefon

- másik telefonszám

- új facebook account/e-mail cím amiről regisztrálni fogsz

- másik IP címet használj, legalább addig, amíg regisztrálsz

- más képeket tölts fel a korábbiakhoz képest


Akkor az ELO score-od tiszta lappal fog indulni megint. Viszont sajnos mikor előfizetsz valószínűleg ugyanazt a kártyaszámot fogod használni így lehet Tinder társítani fogja a régi accountodat az újjal és ott leszel ahol voltál... És természetesen boostok ezerrel.

2022. márc. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
47%
A társkeresők arra jók, hogy növelje a nő önbizalmát, a férfiét pedig teljesen elvegye, lerombolja.
2022. márc. 17. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
32%

Na, összefújta a szemetet a szél🤣

Elárulom, mikor fennvoltam és ismerkedtem, olyanoktól semmit nem ért a bók, akiktől ránézésre is rosszul voltam. Szerintem ezzel normális nők így vannak.

Az, hogy van néhàny tinilány, akinek mindegy, kitől, de kapjon bókot, nem jelenti, hogy minden nő erre hasznàlja.

Mindazonáltal sejtem, hogy nektek az is csak ego boostra használás lenne, ha bókoltok egy nőnek, ő pedig visszautasít. Pedig nem hasznàl semmire, csak nem kér belőletek.

2022. márc. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%
Nem. Társkeresőn csak a teljesen tökéletes külsejű férfiaknak van esélyük, a többieknek soha nem ír vissza egy nő sem.
2022. márc. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!