Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Incelek! Mint szóltok ehhez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelek! Mint szóltok ehhez a "régi szép időkből" származó tapasztalathoz?

Figyelt kérdés

Egy ezen a fórumon korábban már kitárgyalt 444-es cikk, nevezetesen:


[link]


alatt az első komment a következő:


"Ilyenkor érzem, hogy egy vén boomer vagyok. Mindenki bénán kezdi a csajozást, aztán a sok siker/kudarc visszajelzés után a legtöbbje képes többé-kevésbé normális módon viszonyulni a lányokhoz. De ahhoz tényleg igazi szellemi nyomoréknak kell lenni, hogy a saját bénázásom miatt inkább a lányokat akarjam kiirtani. És ebből még valami beteg filozófiát is gyártanak és csoportban siránkoznak, meg fenyegetőznek! Én igyekszem megértő lenni velük (sehogy se megy), de kész vagyok ezektől."


Még mindig úgy gondoljátok, hogy "bezzegrégen" egy igazi paradicsom lehetett (volna) a magatokfajták számára?



2022. márc. 17. 17:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
20%

Még 5 évvel ezelőtt is sokkal könnyebb volt csajozni. A selfiemre Tinderen folyamatosan érkeztek a matchek.


Az idősebbek meg el se tudják képzelni, hogy a mai fiatalok mivel néznek szembe.

2022. márc. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
86%

1-es:

És el tudod képzelni, hogy most 5 év múlva vén fószernek számítassz és emiatt nem akar téged senki?

Mellesleg ha olyan sok mached volt, mit értek a könnyen szerzettek ha most 5 év múlva sincs párod?

2022. márc. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
14%

Megint csak azt tudom mondani hülye amerikai fegyvermániás barmok meg szenzációhajhász cikkek... Azok meg akik nem tudnak olvasni a sorok között megint csak hülyék...

Incelek legtöbbjével semmi gond nincs. Azt én is elfogadom, hogy hülyék, mert valamiért elhiszik, amit nők mondanak arról, hogy önbizalom meg "kémia" és kinézet alig számít valamit ha egyáltalán :D. Meg persze mert rondaként szép nőt akarnak. Azt nyilván nem kéne erőltetni. Bár ez is kicsit a nők hibája a sok baromság miatt, amit "hivatalosan" terjesztenek közben meg abszolút mást mutat a valóság (l. Tinder experiments).

2022. márc. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
29%

Részben igazuk van az inceleknek amúgy. Az online ismerkedési tér nagyon nehézzé teszi sok férfinek a dolgot, akinek nem annyira előnyös a külseje.


Hozzászólónak akkor lenne hiteles a véleménye, ha nyomná a tindert, ha még nem nagyon idős azért és akkor kicsit érezné a dinamikát.

2022. márc. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
84%
#4 Akkor tegyék ki a bokájukat és ismerkedjenek élőben. Ki kényszeríti őket, hogy tinderezzenek? Ha meg az bajuk, hogy 0 szociális keszségük van, és egy beszélgetést se tudnak lefolytatni egy lánnyal, akkor miből gondolják, hogy 20 évvel ezelőtt könnyebb dolguk lett volna internetes társkeresők nélkül?
2022. márc. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
26%

#5


Ne haragudj, hogy ilyen naívnak tettetem magam, de szerinted egy ronda gyereknek mennyi esélye van élőben/akárhol? :)

2022. márc. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
24%

#5 mert régebben nem az volt, hogy egy vonzó csávó eljutott egy csomó csajhoz és végig jelölte őket. hanem mindenki kis számú sacc ugyanolyan számú valakivel kontaktolt a fizikai térben. nem ugyanaz úgy ismerkedni élőben, hogy online folyamatosan írnak a top pasik.


Én azt nem értem amúgy, hogy nem lehet érteni ezt. Csávók folyamatosan spammelik a nőket. Telejsen más az egész. És amúgy női oldalról is rosszabb emiatt csak másért.

2022. márc. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
73%
#6 A többségük nem is ronda, hanem átlagos, csak elmebajosok szegények. És ha szétnézel az utcán, akkor észreveheted, hogy mindenféle párok léteznek: csúnyáknak, átlagosoknak és helyeseknek is van párjuk.
2022. márc. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
50%
Táskeresés mindig is a szép emberek privilégiuma volt. Régebben nem volt 1 fix ideológia/gyűjtőpont (incel oldalak), ami összehordta volna a szemetet egy helyre. Meg még internet se nagyon volt. De attól még a rondák sose voltak kelendőek. Ebben semmi új nincs. Picit hangsúlyosabbá vált ezen oldalak miatt ez a dolog, mert nők sokkal nagyobb halmazból tudnak válogatni így természetes, hogy könnyebben megtalálják a legjobbakat.
2022. márc. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
50%
#9 picit nagyobb halmaz? itt havi rengetek matchről és üzenetről van szó. női oldalt meg ez eléggé kitudja égetni amúgy. nem véletlen sokan nem használják ezeket az appokat. mi jelentősége súly lesz egy leszólításnak amikor kapsz havi 20at?
2022. márc. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!