Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy igazán jóképű férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy igazán jóképű férfi egyszerre hány nőt tarthat a markában?

Figyelt kérdés

2022. márc. 20. 12:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
65%
Ha igazán normális is, akkor egyet.
2022. márc. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
29%

Az előző válaszolókkal egyetértek. 29F vagyok, általában elég sokat csajozok. Ahhoz egy így is maradjon, testileg, mentálisan (szoft), szakmailag is meg kell tudni újulni, fittnek kell maradni.


Egyszerre három nőt kezelni már brutálisan időigényes és nem marad igazán idő magadra, és a barátaidra.


Egyszerre kettő az ami még kezelhető anélkül, hogy a minőség és a lekiismeret rovására menjen.

2022. márc. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
71%
Hát ja, de akkor azok nem lehetnek túl komolyak és te sem nekik.
2022. márc. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
77%

Nem is a “komolyság” a cél ilyen esetben. Természetesen aki olyat keres az egy adott nő mellett állapodik még és azt a kapcsolatot igyekszik meg az ő közreműködésével folyamatosan fejleszteni és alkalmanként megújítani.


Én viszont alapvetően képtelen vagyok szerelembe esni és szeretet igényem sincs külső forrásokról. Ezt nem is takarom el azok elől akikkel kapcsolatba lépek. Intelligensnek és fittnek lenni pedig az élet minden területén hasznos, szal hajrá skacok. 7-es voltam.

2022. márc. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
79%

"Nem is a “komolyság” a cél ilyen esetben."


Persze, én is így értem, csak ilyen helyzetben a nő sem kötődik hozzá, lazán ismerkedhet, és ha talál olyant, akit komolyra akar, akkor lelép. Szóval az ilyen kapcsolatok nem okoznak "foglaltságot".

2022. márc. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Persze, ez így működik. Ez a let’s say 1-2 hölgy folyamatosan cserélődik ahogy telik az idő. Ha nem párt találnak, akkor vagy te vagy ő előbb-utóbb már beleun és azért megy el. Vagy többet akar adott esetben és akkor azért kell véget érnie.


De aki így kapcsolódik az normális esetben számol is ezzel.

2022. márc. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
39%
Azt azért tudjátok, hogy van másik oldal is. Jóképű faszik sok nőt lefoglalnak, de ez azt jelenti, hogy nők is sokkal vannak egyszerre (haverjaim miatt tudom). Azt vettem észre egyébként, hogy nők még durvábbak is (l. csak a Tinderes számokat, mennyivel több szexuális kapcsolatuk jön onnan, mint egy átlag faszinak). Nők se igazán akarnak manapság már fixet, majd 40 körül...
2022. márc. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
58%
Két-három nő párhuzamos kezelgetése mindig belefér.
2022. márc. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Amennyit akar / amennyihez kedve van / amennyire van ereje vagy ideje.


De a nők durvábbak.


Pár éve beszélgettem egy akkor még 17 éves csajjal, aki elmondása szerint addig a pontig több, mint 20 faszival feküdt össze. Na most számoljuk azt, hogy a szexuális élete "kezdetétől" (kb 14-15 éves kor normális esetben), mindössze két év alatt 20 férfival volt. Ez a szám csak nőni fog, tehát 30 éves koráig (évi legalább 15 faszi) legalább 200 férfivel fekszik össze.

És egy teljesen áltagos, normálisnak látszó csajról van szó.

Még ha valakinek nincs is akkor igénye, legalább 100 férfival simán össze tud jönni egy-egy alkalomra.

Ehhez képest ha egy extrém jó pasi 2-3 nőt "tart" egyszerre, még az is lófaß...

2022. márc. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!