Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaza lehet a csinos kolléganő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza lehet a csinos kolléganőmnek hogy lehetek bármilyen randa ha normálisan kedvesen állsz hozzá a nőkhöz akkor lesz csinos barátnőd, akár 10/10 is?

Figyelt kérdés
Eddig 36 évesen nem volt barátnőm, szerintem mert csúnya vagyok, de lehet mégsem a külsőm a gond akkor...
2022. márc. 25. 10:03
1 2
 11/18 Laylah ***** válasza:
71%
Komolyra véve a szót, nem lennél boldog egy 10/10 nővel. Folyamatosan frusztrálna, hogy ő jól néz ki, te nem, vele figyelmesek az emberek, veled nem, rengeteg előnyt élvezne, amiket te nem, és úgy általában, ha rátok néz egy férfi, akkor nem irigykedne rátok, hanem rögtön azon gondolkodna, mennyiért bérelted a csajt, vagy hogy hogyan tudná elszedni tőled. Mindig ott lenne benned, hogy nem érdemled meg, hogy mennyivel jobb nálad, stb., és ez a frusztráció sosem múlna el.
2022. márc. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha ennyibol allna a dolog, akkor mindenki normalis es kedves pasi akarna lenni. Mivel konnyen kivitelezheto, az is lenne. Ez onmagaban semmire sem eleg, szoval az allitas hamis.
2022. márc. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Legyél vele kedves és akkor összejön veled :D
2022. márc. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Pont mint a gyakorikerdesek! Tehetsz fel bármilyen lúzer kérdést, mindig van itt egy álszent majom csapat akik azt hiszik hogy ha elhallgatják előled az igazságot, azzal jót tesznek veled! Az igazság néha fáj és ha időben megkapod, már rég változtattál volna azon amit kell. De a nyomik még 36 éves korodban is nyomják neked a bullshitet és ezzel részükről letudva a dolog.
2022. márc. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

[link]



Olvasgasd es ertelmezd ☝☝☝☝☝



37F incel

2022. márc. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

15.


2011-es cikk. Naprakész információk.

2022. márc. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok mint te és sajnos ez nincs így. Viszont 11-es mondott 1-2 nagyon fontos dolgot, nekem is sok ideig tartott, amíg ezeket felfogtam. Meg még 1-2 más aspektusa is úgy mint az ilyen nőknél jobbnál jobbak próbálkoznak megállás nélkül. Egy nőtől nem tudod elvárni, hogy ezeknek ellent tudjon állni. Faszik se tudnak, de azt mindenki tudja míg a nőkről sok hazugság van a közbeszédben (l. csak kollégád "tanácsát"). De ezek mind elméleti diskurzusok csak, mert nem állna le veled amúgy se. Sajnálom. Saját szinteden keresgélj, ott lesz sikered.
2022. márc. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
22%

#16



A nok parvalasztasi "kulturaja" hatvanezer eve valtozatlan.....



37F incel

2022. márc. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!