Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az létezik, hogy elég jóképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az létezik, hogy elég jóképű srácként sem tudtam becsajozni?

Figyelt kérdés

Azt le kell szögeznem, hogy huszonévesen kezdtem el szociális életet élni és társat keresni, korábbi traumáim miatt. Szóval igazából nem túl sok idő telt el azóta, hogy elkezdtem komolyan társat keresni. Bizonyos jelek szerint jóképű vagyok, viszont még sincs párom. Tinderen például 200-nál is több matchem lett, mégsem lett belőlük semmi, (szex se) viszont azok a nők mégis jobbra húztak engem valamiért. A környezetem szerint és magam szerint is jóképű vagyok (nők is mondták már), ráadásul napi szinten sportolok, hogy az alakom is jó legyen. Viszont rettentően frusztrál, hogy sosem volt senkim. Ez megrenget a hitemben, mert alapból jóképűnek tartom magam, viszont akkor elvileg kéne, hogy legyen párom nem? Tisztában vagyok vele, hogy előnyös külsővel is lehet valaki béna a csajozásban de az itteni kommentek miatt esik az önbecsülésem, mert sok komment szerint ha jó pasi/csaj vagy= van valakid. Nektek van olyan ismerősötök aki jól néz ki, de korábbi trauma, visszahúzódó személyiség, rossz személyiség, rossz szokás, vagy bármi más miatt nem talál párt? UI: Sajnos elég zárkózott vagyok, így neten ismerkedtem leginkább, tudom hogy ez hátrány. Egyébként sok nővel ismerkedtem rövidebb, hosszabb ideig, csak nem lett belőle kapcsolat/kaland.


Két dolog lehetséges, vagy nem is vagyok jóképű, vagy még jóképűként se megy a csajozás.


Tudom, hogy ez keszekusza kérdés, passzol a lelki világomhoz, ami szintén az. Még egy internetes oldalra is elkezdtem feltölteni a képeimet, ahol értékelhetik nők és az attractive "skálám" a legjobb értékeléseket kapott képnél 7.6/10 lett.



2022. ápr. 1. 17:41
 1/10 A kérdező kommentje:
25/F
2022. ápr. 1. 17:43
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A páromnak is en voltam az első 20 éves korában. Nekem előtte 2 pasim volt. Szintén zárkózott, introvertált egyéniség, de ez nem azt jelenti, hogy nem magabiztos. Tudja, mit akar az élettől, tesz is érte, Ő is sportol. Nagyon szép férfi, de korábban Ő is kapott visszautasítást, ez elvette kicsit az önbizalmát, illetve a szülei válása és az azt követő hisztéria nagyon érzékenyen érintette. Én teljes mértékben megértem, miért várt eddig, miért alakult így. Örülök, hogy feldolgozta a múltat. Mi személyesen ismerkedtünk, kb 3 hónap után lettünk hivatalosan egy pár.
2022. ápr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, nekem sincs senkim. De nekem főleg azért mert tapasztalatlan vagyok, nem tudom mi kell a nőnek, így általában gyorsan véget is ér az ismerkedés. Mondjuk szépen haladok, egyre tovább tart már.

Azt találtam legjobb taktikának, hogy "nő suttogókkal" beszélgetek, az megadja a kezdőlöketet, utána pedig megyek a magam feje után.

2022. ápr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Sok a rizsa, nem vagy magabiztos. Marpedig azt ertekelik a sunak a legjobban. Lehet jokepu se vagy, de azt meg kep nelkul ferfikent hagy ne tudjam mar megitelni...
2022. ápr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mutass egy képet! Nehogy az legyen hogy rosszul látod magadat. 😅
2022. ápr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az lesz az ok, hogy visszahúzodó vagy. Ha elmész randira, de nagyon szűkszavú vagy, esetleg erre még rákontrázol, azzal kicsit zavart arccal nézed őket, elfutnak a nők :D

Nem akarok kötekedni, de bizti, hogy helyes vagy? (vagy legalább egy erős átlagos?)

Meg nehogy azt várd, hogy a hölgy udvaroljon neked, mert akkor így tényleg nehéz lesz. Tanulj meg bókolni, közben állj a tükör elé. És gondolj arra, hogy ha a randipartnert kényelmetlen helyzetbe hoznád, vagy romantikusan a nyakadba ugrana, ha azt mondanád neki.

Hidd el, az olyan lányok, akik tényleg szépek,de rendkivül introvertáltak és kb ki se mozdulnak sehova. Annak nagyon nagyon nehezen lesz párkapcsolata, nem hogy még egy fiúnak. A férfiaknak határozotaknak kell lennie, tehát az első lépest is neki kell megtenni ( a kell szót ne vedd szigorúan, de ez ami az elfogadottabb.)

2022. ápr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"Nem akarok kötekedni, de bizti, hogy helyes vagy? (vagy legalább egy erős átlagos?)"


Hát pont ezért töltöttem fel a fotóimat egy fotó értékelős oldalra ahol a legtöbbet értékelt fotónál az attractive skála 7.6 lett, egy másik előnyös képnél meg 6.9, szóval ez alapján és az egyéb visszajelzések alapján helyesnek kell lennem, de már én magam is elbizonytalanodtam. Egyébként voltam már randin, viszont ott én voltam az aki visszautasította a másik felet. Képet magamról nem szeretnék itt megosztani.

2022. ápr. 2. 08:21
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

Mondjuk azt nem tetted hozza hogy hanyas sklalan lettel 7.6, bar gondolom 10es, es hogy ez mit jelent. Mert nem mind1 h milyen az eloszlas. Lehet mindenki 8+ az oldalon es te vagy az egyetlen 8 alatti, de az is lehet hogy mindenki mas 6 alatt van es te meg kiemelkedsz ezzel az ertekkel. Szoval legyszives kerd ki a hisztogramot az oldaltol, vagy a p10,p25,p50,p75,p90 ertekeket, es akkor majd annak fenyeben ertekelheto a 7.6 es a 6.9. Szinten erdekes lenne a mintaszam is.


De ezen felul sokkal fontosabb, hogy hogyan alakul a funnel:

Hany lannyal kezdemenyezel?

Hannyal lesz randi?

Hannyal lesz csok?

Hannyal lesz szex?


Kit erdekel h egy anonym kepertekelos oldalon mit ersz el? Itt is kicsit az van, mint valasztaskor: nem kozvelemenykutast kell nyerni, hanem valasztast, kapizsgalod mar?

2022. ápr. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Utolsó, a randihoz meg a párkapcsolathoz nem elég jól kinézni, kell hozzá szerencse is, passzoló személyiség meg stb. Szóval az egy dolog, hogy nem alakultak ezek a dolgaim jól, de attól még a képértékelés egy jó eszköz a külső mérésére. És ezt most nem úgy értettem, hogy nekem rossz a személyiségem és a külsőm jó, csak én egy eléggé zárkózott és visszahúzódó ember vagyok, ami ismerkedéskor nagy hátrány! Egyszóval nem rossz, hanem társkeresésre kissé alkalmatlan a "belsőm". Szinte csak társkeresőkön kezdeményeztem, élőben szinte soha sem, mert bátortalan vagyok. Társkeresőn sok lánnyal ismerkedtem, viszont idővel szinte az összes beszélgetésem elhalt sajnos. :(


A 7.6 ről pedig a következő: 20 nő szavazott a képemre, ebből 0 szavazott arra, hogy nem vagyok (vonzó), 5 szavazott arra, hogy egy kissé vagyok (vonzó), 12 arra, hogy igen, 3 pedig arra, hogy nagyon. Természetesen tizes skála, huszas skálán a 7.6 al nem dicsekednék. :D Igazából nem csak a 7.6 ot lehet nézni, egy nő sem szavazott nemmel, viszonylag sok igennel és vannak, akik nagyonnal.


Egyébként önbizalomhiányom van és azért gyűjtök egót a rám "szavazó" nőktől a neten. Megértem, ha valakinek ez nem tetsző dolog, viszont én ilyen vagyok.

2022. ápr. 2. 14:33
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, létezik
2022. ápr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!