Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kritizáltok férfiakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kritizáltok férfiakat azzal, hogy túl nagyok az igényeik, mikor valójában csak ők kevesek hozzá, az igényeik optimálisak?

Figyelt kérdés

És nem tehetnek róla, hiszen a vonzalmat nem lehet irányítani. Gondolok itt arra, hogy aki megfelelő önismeret birtokában dönt úgy, hogy bizonyos típusú nők azok, akikkel el tudna képzelni egy párkapcsolatot is?


Egyrészt azért is furcsa, mert ezzel elismeritek (amennyiben a válaszoló nő), hogy ezek a nők jobbak nálatok és ti akkor sem kelletek ezeknek a férfiaknak, maximum szexre, az meg nem nagy dicsőség (és ezen az sem változtat, ha nektek sem kellene semmire az adott férfi), ha nem érheti el a vágyott célt.


Ha pedig a válaszoló férfi, akkor vagy hasonló cipőben evez, csak ilyen-olyan adottságainak köszönhetően vagy jókor volt jó helyen összejött neki egy jó nő, aki normális is és ha minél több férfi megalkuszik a papucsállatka szereppel, neki annál jobb, hiszen ő annyival többnek érzi ettől magát.


Ha pedig ő maga is papucsállatka, akkor önigazolás neki, amitől szintén jobban érzi magát, mert úgy gondolja az ellenállás hasztalan, úgysem kerülhető el a sors, vagy ez vagy a magány. És retteg minden olyan ténytől, amikor egy átlagos férfinek összejön egy vonzó nő, aki nem aranyásó és nem elviselhetetlen személyiségű, mert ezzel ő maga összeomlana, amikor őt egy átlagos, még csak nem is jó, esetleg elhízott nő használ lábtörlőnek.



2022. ápr. 10. 11:18
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

#10: És arról mi a véleményed, ha engem hidegen hagy, ha olyan miatt csesztetsz, amiről nem tehetek (magasság, genetikai rondaság) mert a sértések lepattognak rólam, a magány viszont fáj, nagyon fáj, egyre jobban fáj.


Nem oszt, nem szoroz, hogy csesztetsz, vagy nem, az az egy, ami számít, hogy emiatt nem jön össze velem senki, emiatt nem tart vonzónak senki, emiatt nem húz jobbra senki, aki mégis szóbaáll velem, arról mindegyikről kiderül, hogy valamivel szeretné ha kompenzálnám a rusnya külsőmet. Legtöbbször pénzzel, de olyan is van, hogy fogadjam el az ő aszexualitását.


Ellentétben az viszont felbosszant, amikor hiába vagyok büszke arra, amit ÖNMAGAMHOZ KÉPEST, a múltamhoz képest, ahonnan, amilyen szegénységből jöttem elértem, ha igazából mivel sosem motivált az, hogy nagyon gazdag legyek vagy egy karrierben kiteljesedjek, ezért nálam 10 évvel fiatalabb influencerek leköröznek és ezt vetik a szememre OLYAN nők, akik más hátán értek el valamit vagy eleve előnnyel indultak, mert jobb helyre születtek.


A többivel egyetértek, hogy a frusztráció és a sértegető fröcsögés nem vezet sehova. Viszont azért empátia kezdőknek, he egyszer elgondolkozol azon is, hogy milyen élete volt annak a 150 kilós pasasnak, mikortól lett ennyi kiló és esetleg úgy érti-e (elméletben), hogy véleménye szerint Majka, aki ózdi utcagyerekből VV második helyezettből rátermettséggel megcsinálta önmagát és a mai napig fut a szekere, jobbat érdemelne egy megélhetési celebnél, aki ráadásul husis.


Vélemény. Pont. Neked meg lehet más véleményed. De ha te megszólod az ő véleményét, pusztán az ő külseje alapján, azzal paradox módon te pont ugyanazt követed el, mint amit ő, vagyis ahogy szerinte x kvalitásokkal és külsővel rendelkező férfinek túl alantas y kvalitásokkal és külsővel rendelkező nővel együtt lenni, szerinted meg x kvalitásokkal és külsővel rendelkező férfinek meg ciki celebekről (akik pont abból élnek, hogy foglalkoznak velük, beszélnek róluk) x véleményt alkotni.


És tudom, te ezt nem is gondoltad végig, csak úgy vetted Dundikát a védelmedbe, hogy női szolidaritást érzel egy olyan nővel szemben, akit valószínűleg egyáltalán nem ismersz személyesen és ha követed az életét is maximum azt olvastad és hallottad róla, ahogyan a menedzserek megalkották az imidzsét, hogy eladható legyen.

2022. ápr. 12. 11:29
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért, ha rossz volt a sorsa a 150 kilósnak, az felhatalmazza arra, hogy ILYEN STÍLUSBAN beszéljen egy rosszindulattal is max. husis nőről? És ki ő, hogy eldöntse, hogy Majka mit érdemel? Majkának valószínűleg ilyen az ízlése...


Mondom ezt úgy, hogy voltam 105 kilós 159 centihez nőként, tudom, hogy mi vezetett oda (betegség, depresszió stb... és igen, a zabálás is; azóta amúgy kb. 40 kiló lement)... nem amiatt bántok senkit, amekkora, mert tudom, hogy nem feltétlenül csak az lehet az oka, hogy sokat zabált. De pont hogy ügyeltem arra, hogy másoknak a külsejéről ne nyilatkozzam ilyen undorító paraszt módon, főleg ha külsőben köröket vernek rám.


És pont ezért igen, megvan az az érzés is, amikor nekem nehezebben jön össze párkapcsolat, mint egy SZERINTEM kevésbé jó lelkű, de vékonyabb nőnek... de ettől még nem fogom azt a férfit szapulni, aki a vékonyabb nőt választja, és a nő külsejéről sem fogok jogtalanul fröcsögni. Elintézem annyival, hogy a világ igazságtalan... ameddig nem nyilatkozik rólam undorító módon. Ahogy én sem fogok bárkiről olyan stílusban beszélni, csak azért, mert nekem nem tetszik.


Igen, ez vélemény. A másiknak is lehet véleménye. Viszont a másik véleményéről is lehet véleményem.


Amúgy meg ugyanúgy nem ismerem Dundikát, ahogy te sem, ugyanúgy nem ismerem a 150 kilós csávót. ahogy te sem. Viszont a megnyilvánulással "bagoly mondja verébnek" jellegéről és kritikán aluli szintjéről lehet véleményem.

2022. ápr. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

#12: És te ilyen stílus-diktátor vagy vélemény-diktátor vagy, hogy eldöntöd, hogy egy másik ember, akihez neked sincs semmi közöd milyen stílusban nyilvánul meg? Ő elkezdte, te folytattad a láncot.


Eleve kezdjük ott, hogy más, vadidegen celebek életével foglalkoztok mindketten, őket véleményezitek.


Ők meg attól celebek és keresnek egy halom pénzt érdemi munka nélkül, mert van még hozzátok hasonló sok(száz)millió ember.


Ha ez nem lenne, akkor kénytelenek lennének letenni időről-időre (nem életükben egyszer) valamit az asztalra, de így elég az, ha kipostolják, hogy milyen finom Costa kávét ittak reggel, meg milyen arcbalzsammal mossák az arcukat.


"de ettől még nem fogom azt a férfit szapulni, aki a vékonyabb nőt választja, és a nő külsejéről sem fogok jogtalanul fröcsögni."


Maradjunk annyiban, hogy tudom, hogy manapság már csak egóból is muszáj ez a "nekem akkor is rosszabb, mert...bla...bla...bla" vonatra felülni, de mostanában a fejlett világban, beleértve Magyarországot nőnek lenni még menstruáció és gyerekszülés ellenére is jobb.


Ezt objektíven, hetero férfiként elismerem, hogy több az előnye, mint a hátránya. Még úgy is, ha a saját szubjektív szex-orientáltságomat és haszonelvűségemet kiveszem a képből.


Nőnek lenni a fejlett világban kevesebb hátránnyal jár, mint előnnyel.


És mikor ezt értékeled, te se kövesd el ugyanezt a szubjektív hibát, hogy felnagyítva a saját gyengeségeidet, frusztrációidat (nehezebb pisilni utcán, hosszabb ideig tart hajat mosni/szárítani, szépítkezni, drága a betét és a tampon és füttyögő, beszóló, nyomulós idióták mindenhol) kihozod, hogy mennyivel jobb a pasiknak.


Mert hidd el, az első 1-2 hétben lehet, hogy élveznéd, de utána keserves lenne a dolog. Mert azt se kövesd el, hogy random kiválogatott pasikból indulsz ki. A saját női szintednek nagyjából megfelelő férfiszint lennél. Mert Lang Györgyiként bizonyára előnynek ítélnéd meg, ha Brad Pitté változol, főleg ha még van egy kis leszbi/biszex hajlamod is.

2022. ápr. 12. 17:39
 14/14 anonim ***** válasza:

Te mit szívtál? Én egyáltalán nem írtam olyat, hogy a nőknek vagy a férfiaknak jobb vagy nem jobb. Én csak annyit írtam, hogy nekem megvan a véleményem arról, amikor valaki undorító módon nyilatkozik más külsejéről, főleg ha ő maga fasorban sincs a másikhoz képest (pont ezért írtam, hogy én nem viselkedem így). Nem vagyok véleménydiktátor csak azért, mert mer véleményem lenni és leírom.

És attól még nem védek egy celebet sem, ha elmondom, hogy szerintem a külseje miatt fikázni nem oké. Az teljesen rendben van, ha valaki a viselkedése miatt mond róla kulturált módon véleményt, arról, hogy pl. a gyerekét használja pénzszerzés céljából. Az még hasznos is lehet társadalmi diskurzus szempontjából. De azt meg aláássa az, ha a 150 kilós pasas ZSÍRDISZNÓZZA Dundikát, mert tök jogtalan és irreleváns vélemlnynyilvánítás, a stílusról még ne beszéljünk, mert Maunika show szint.

2022. ápr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!