Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit választanál?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 10. 16:10
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
mi az, hogy most már késő? 50 évesen is újrakezdtem az életem. fiatal vagy, egészséges. persze ha lusta vagy és nyüglődni egyszerűbb, akkor éld le így az életed, csak ennek nem tudom mi értelme van. más nem fogja helyetted csinálni
2022. ápr. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
21. Aki tapasztalatlan az egy idő után már ezért se fog kelleni.
2022. ápr. 11. 09:31
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
ha nem kezded el, sosem leszel tapasztalt. mint mondtam 50 évesen kezdtem teljesen új helyen, új munkát, szóval ez csak kifogás. de kifogásokat mindig lehet találni
2022. ápr. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Koltt09 ***** válasza:
100%
Ez egy fszság. Én 30 évesen jottem el Ukrajnából gyakolratilag semmi nélkül, kb egy évvel ezelőtt, mert a kovid miatt már nem lehetett megélni. Mindent előlről kellett kezdenem, de most van munkám, van egy albérlet ahol lakok, és a mostani helyzet miatt még szállást is tudok adni a családomnak, akiknek a háború miatt el kellett menekülni. És még igy sem halok éhen, és tudok tervezni a jovőre nézve. Minden csak attól függ h mit és mennyire akarod. Lehet h neked annyi is elég h itt kipanaszkodd magad, aztán minden mehet ugyanúgy tovább.
2022. ápr. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
38%

#24:


Minden tiszteletem a Tiéd.

2022. ápr. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nos ha tudni akarod akkor az a helyzet, hogy az én édesapám munkanélküli és alkoholista volt
2022. ápr. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!