Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Melyik helyzetet választa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Melyik helyzetet választanátok inkább a kettő közül?

Figyelt kérdés

Egyik sem ideális, te tegyük fel, hogy pillanatnyilag e kettő közül lehet választani. Melyiknek örülnél jobban, hogy az életed része lenne, ha szingli vagy?


1. Egy férfi, aki mindenhogy bejön neked, egy jó ideje ismered, szeretitek egymást, de nem lesz belőle kapcsolat és semmi testi érintkezés. Például azért, mert ez a férfi még nem tette túl magát egy előző kapcsolaton, vagy például mert kollégák vagytok és nem szabad belemerülni egy kapcsolatba. Tehát semmi szexualitásba nem hajlandó belemenni veled, azonban ez a férfi szeret téged, érzelmi támogatást nyújt és bár vágysz arra hogy szex is legyen köztetek és egy rendes kapcsolat, az nem lehet. Ezt leszámítva mégis olyan, mintha félig-meddig járnátok, mert mindenben számíthatsz rá. Ez nem szimplán baráti hangulat, mert forr a levegő. Esetleg reménykedhetsz abban, hogy előbb-utóbb túlteszi magát az előző kapcsolaton, nyitott lesz új komoly kapcsolatra és/vagy egyszer csak nem lesztek már többé kollégák.


2. Ez egy másik férfi. Szintén mindenhogy bejön neked és mindent el tudnál képzelni vele. Külsőre és személyiségre is nagyon az eseted. Ő viszont csak szexet kíván nyújtani számodra. Semmi érzelmek, semmi komoly kapcsolat, csak alkalmi szex, esetleg szexkapcsolat. Tudod, hogy nem számíthatsz rá hosszútávon, de jó az ágyban és nagyon jó pasi.



2022. ápr. 2. 22:18
A kérdező szavazást indított:
1. Amelyik érzelmi támogatást nyújt, de szexualitást nem hajlandó
2. Amelyik csak szexet nyújt, de semmi mást nem
39 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritka az olyan ember, akire mindenben lehet számítani, én azt többre értékelném, mint a jó szexet.
2022. ápr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Mindenképp az első. csak szexbe senkivel nem mennék bele, az érzelmi kapcsolat nekem amúgy is többet jelent mint a szex
2022. ápr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretek valakit, és viszont szeret, akkor nekem nem érné meg csak barátkozni, sokkal nagyobb fájdalmat okoz a hosszú távú reménykedés/reménytelenség, mint amit nyújtani tud, barátaim vannak elegen.
2022. ápr. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez az 1-es olyan, amilyen helyzet nekem sose kéne. Nem lennék semmilyen lelkisérült szemetesládája.

A 2-es jöhetne, ha éppen nekem is csak ilyen szükségleteim vannak. Különben az sem.

2022. ápr. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
a másodikkal már volt dolgom
2022. ápr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Barmelyik jo lehet, tobb dologtol fugg, ha epp en is csak szexelni akarok, akkor nyilvan a masodik, de ha nagyon erdekel az elso ferfi, akkor az, aztan maximum varnek, mi lesz belole, mert elobb-utobb vagy tovabblep o, vagy en abrandulok ki belole mint ferfi, es maradunk jo baratok.
2022. ápr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük azzal, hogy akitől csak baszásra telik, az eleve nem az esetem
2022. ápr. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ milyen éppen a helyzetem. Most jelenleg a kettest választanám, mert most szexre lenne igényem.
2022. ápr. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az 1-est, mert csak szexkapcsolatba sose mennék bele. 39,5N
2022. ápr. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"mindenhogy bejön neked és mindent el tudnál képzelni vele. Külsőre és személyiségre is nagyon az eseted"

"csak szexet kíván nyújtani számodra. Semmi érzelmek"

E 2 kizárja egymást.

2022. ápr. 3. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!