Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elvált nők, gyerekkel.Lejjebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált nők, gyerekkel.Lejjebb adtátok az igényeiteket, párkeresés terén? Most már olyannal is szóbaállnátok, akivel azelőtt soha? Gondolom hogy kevesebb a merítési lehetőség.

Figyelt kérdés
2022. ápr. 11. 19:27
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk úgy nem nehéz jobbat választani, hogy a gyerek apja, az első férj egy jóképű lúzer, a második férj meg Béla, aki nem jóképű, de van egy menő könyvelő irodája.
2022. ápr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

#17

Azért írnak így mert szent meggyőződésük, hogy az összes nő hozzáment egy alfához, aki aztán átkúrta őket, de megérdemlik mer' nekik az kellett, és nem a szomszéd tutyimutyi Józsika. De, ha az ember tényleg szét néz az országban, akkor azt látja, hogy közel sincs annyi alfa pasi, mint válás. Összegezve átlagos, és az az alatti Jancsika is tud ám szemét fasz lenni, csak ez nekik, az itteni "jófiúknak" hihetetlennek tűnik.

2022. ápr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
88%

Elvált nő vagyok, 44.

Házasságból váltam el, tehát nem “szétk…rt” meg hasonló.

Egy - már nem kisiskolás- gyerekem van és bármilyen hihetetlen, normális, jó körülményeim.


Nagyon korlátoltnak kell lennie annak, aki azt gondolja, hogy valakinek egy kapcsolatért KELL LEADNI - hacsak anyagilag, testileg-szellemileg tényleg nem a végletesen kihasznált, terrorizált szintről beszélünk. A kapcsolatok 95+ %a szerencsére nem ilyen.


Miért kellene lejjebb adnom?

Én magam nem fejlődtem, nem tanultam, egzisztenciálisan, szellemileg-lelkileg nem fejlődtem?


Hiba talán a házasság vagy annak szabad akaratból történő (rendezett, kultúrált, korrekt!) felbontása?


Hiba talán egy gyerek, akit házasságban akart két ember, akik szülőnek (jó esetben) nem szűnnek meg lenni, még ha partnernek igen is?


Van egy szellemi szint, ami alatt nagyon égő ilyen bután, előítéletesen gondolkodni.


Nos, én magamat e szint fölé pozícionálom feltétlenül… és az a jó, hogy a korosztályom többsége sem ilyen egybites, mint a “leszült” meg “szétb..szott” meg hasonló jelzősök.


A válás nem egy skarlát betű. 2022 van.

Vagy aki ilyen undorítóan nyilatkozik más döntéséről, annak még életében nem volt párkapcsolata sem, hogy szakítani sem szakított soha? Vagy az élettársak kapcsolatai (depláne gyerek nélkül ugye) szignifikánsabban örökéletűbbek?

Ne vicceljetek már.


40 felett -sajnos vagy nem, de tény!- többségben vagyunk azok, akik elválnak (legyen ez tényleg a házasság felbontása vagy az élettársi közösség megszakadása- mert nem a jogi forma a lényeg).


Én változtam, fejlődtem önmagamhoz képest. Persze, hogy nem UGYANAZT, de nem jobbat vagy rosszabbat, hanem MÁST várok a leendő páromként.

(ennek semmi köze ahhoz, milyen alfa vagy chad vagy a fene tudja mi volt a volt házastársam- ha ő az volt, akkor az volt… akkor talán én sem bányarém meg “telesz…rt búvárruha”- ahogy szokták itt egyesek “kedvesen” dicsérni a nőket :)


Semmi többet nem várok el egy férfitól, mint aminek magam ne tudnék 100%-ban megfelelni. Ez így volt 25 évesen is meg most is.

De nem ugyanazokat a tulajdonságokat részesítem előnyben most, mint 15-20 éve, hisz én sem olyan vagyok.


….és bármily meglepő egyeseknek, az idő előrehaladtával nem minden és mindenki rohad le meg megy tönkre visszavonhatatlanul… de ezt kár magyarázni annak, aki a -saját- szellemi kapacitása csúcsának közelébe sem ért a “leszült/telesz…rt/szétd..gott” korszakában sem :D

2022. ápr. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
0%

"Csak hogy a helyzet az, hogy ugyanannyi elvált, gyerekes férfi van, mint nő"



Allitolag van egy olyan statiszika, hogy a 40 alatti ferfiak 80%-a gyermektelen. Illetve az is figyelemre melto, hogy mennyivel tobb elvalt ferfi hazasodik ujra, mint no. Itt is tetten erheto a Chad-ek uralma, mint latjuk.....



37F incel

2022. ápr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Belinkelnéd ezt a statisztikát? Vagy csak állítólag van ilyen. Mert ugye állítólag egy gyerekes nő a kutyának sem kell, én meg mégis férjhez mentem gyerekes nőként. Ja, és a férjem akkor Chad, mert ő is elvált. Szóval akkor a gyerekes nőknek is jut Chad.
2022. ápr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
0%

A 80%-ost itt a GYK-n ismetelgettek par eve, azert irtam, hogy allitolag. Az, hogy joval tobb elvalt ferfi hazasodik ujra, mint no, az valos.



37F incel

2022. ápr. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy állok le minden jöttmenttel. Sőt, szerintem magasabban van a léc, mint huszonévesen volt. Rohadtul hidegen hagy, ha nem találok kapcsolatra senkit, jól elvagyok egyedül a gyerekeimmel, legalább senki nem szól bele a dolgaimba. Szexre meg mindig akad valaki. Nem engednék valami gyökeret a gyerekeim közelébe csak azért, hogy ne legyek egyedül, nem vagyok kapcsolatfüggő, hogy beérjem egy béna pasival, csak legyen valaki.
2022. ápr. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ott megy félre az itt irogató pasikák logikája, hogy abból indultok ki, hogy a nők életcélja, hogy pasijuk legyen. Ki kell ábrándítsalak titeket: nem az.
2022. ápr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
0%

"Nem engednék valami gyökeret a gyerekeim közelébe"



Hat pedig az apjukat a kozelukbe engedted.... 😇



37F incel

2022. ápr. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
50%
Az apjuk nem egy gyökér. Elváltunk, de ettől még továbbra is normális embernek tartom.
2022. ápr. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!