Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elvált nők, gyerekkel.Lejjebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált nők, gyerekkel.Lejjebb adtátok az igényeiteket, párkeresés terén? Most már olyannal is szóbaállnátok, akivel azelőtt soha? Gondolom hogy kevesebb a merítési lehetőség.

Figyelt kérdés
2022. ápr. 11. 19:27
1 2 3 4
 11/32 Hellmano ***** válasza:
21%
Látom, azért igazam van, mert az összes nő magára vette és tudja, hogy igazat írtam különben nem lenne ennyi lepontozás. Magatokat minősíti a dolog és éljetek csak álom világban, hogy azért nincs férfi az életetekben, mert magasra tettétek a lécet :D
2022. ápr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
90%

Két barátnőm volt egyedülálló szülő, mindkettő lényegesen jobb partnert talált másodjára.


Én is az voltam, én nem voltam ilyen szerencsés, de lejjebb nem adtam.

2022. ápr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
18%
Nekem se kéne gyerekes nő. még hogy a nagy igények persze... Egy magára valamit is adó pasas nem áll le gyerekes nővel, több gyerekessel főleg nem, mert az kész nyűg. Ha mégis megtörténik, akkor az azért van mert a pasas nem tud szerezni független nőt magának, akkor viszont mégse lehet annyira jó pasas ha csak olyan jut neki.
2022. ápr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
92%
Csak hogy a helyzet az, hogy ugyanannyi elvált, gyerekes férfi van, mint nő. Én inkább választottam szintén elvált, gyerekes, de normális férfit, mint egy gyerektelent, aki korábban sem kellett volna. És egy gyerekes férfi nem gondolja azt, hogy egy ember "értékcsökkent", csak mert gyereke van. Ismert nők közül pl. Liptai Klaudia, Szinetár Dóra is sokkal jobba pasit talált gyerek mellett is, mint a korábbi férje.
2022. ápr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
9%
Ok nem mondom ha valami 10/10-es az anyuka úgy talán kissé más a helyzet, bár úgy is eléggé visszatartó lenne nálam a gyerek.
2022. ápr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
94%

[link]


[link]


Ezek szerint ők nem magukra valamit is adó pasasok. Én azért mindkettőt elfogadnám.

2022. ápr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
96%
"#8 nem vagyok rosszindulatú csak a tényeket írtam." Hát az ismerettségi körömben nem ezt látom. Valamiért nagyon gyűlölöd az elvált nőket, holott pl unokatestvérem is azért vált el, mert a férje undorító módon megcsalta többször is a barátnőjével. Unokatesóm jól néz ki, értelmes, most norvég férje van. Csak ennyire nem kell senkinek. De ez csak egy példa, van több is. Nem vagyok elvált, de ahogyan itt egyes férfiak írnak elvált nőkről az nem normális basszameg...
2022. ápr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
87%
"Látom, azért igazam van, mert az összes nő magára vette és tudja, hogy igazat írtam különben nem lenne ennyi lepontozás. Magatokat minősíti a dolog és éljetek csak álom világban, hogy azért nincs férfi az életetekben, mert magasra tettétek a lécet :D" Ja, mert a hisztikéd a tény mi? Egoista szerencsétlen. Te élsz buborékban, vedd már észre az agyatlan és gyermeteg vagdalkozás helyett.
2022. ápr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
19%

Mindegy, hogy ki és mit irkál ide, de a valóság az, hogy igen, lejjebb kell adni.

Sok férfi nem akarja más kölkét. Sőt, még sajátot sem.

Ráadásul a legtöbb magyar anya nem egy Tenille Duncan ( [link] )

2022. ápr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
83%
19-es, szóval a legtöbb magyar férfinek jut ilyen nő?
2022. ápr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!