Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kezd meglátszani az incelprobl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd meglátszani az incelprobléma a születésszámokon?

Figyelt kérdés

A blackpill körökben elfogadott magyarázat szerint a tömegessé váló incelprobléma csak az Y végében és a Z generációban jelent meg, bár a korábbi generációban sem fényes a helyzet. Mivel ez a korosztály eddig fiatal volt, a hatás nem látszott meg a születésszámon (annyira).


Most viszont egy ilyen cikket találtam:


[link]


Lehetséges, hogy ez az ok? A választás később volt.



2022. ápr. 12. 01:07
1 2 3 4 5 6
 41/53 dregor ***** válasza:
91%

"A 2x annyi nem tudom, mennyire helyt álló, de a belterjesség miatt lehet több női felmenő. Nyilván mindenkinek egy apja és egy anyja van, de ha pl. a nagyszülők apai ágon testvérek, akkor már elő áll az, hogy több a női felmenő."


Azért az, hogy anyu meg apu testvérek, meg apu meg a fia "testvérek" leginkább bidám-bidámékra jellemző... :D

2022. ápr. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
19%
41: Azért ezt hoztam fel példának, mert ez könnyen átlátható. Ha azt írom, hogy az x. nagyapjuk közös, akkor az nem olyan látványos, viszont sokkal gyakoribb, és a hatása annak is megvan.
2022. ápr. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
88%
#42 na jó, lehet hogy többedági felmenőknél előfordulhat, egy-egy ilyen, na de hogy kétszer annyi női felmenő lenne ilyen esetben is nagyon erős túlzás
2022. ápr. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
6%

#43



Itt mi 2000 generaciorol beszelunk. A kutatok ennyit vizsgaltak, es jutottak a fenti kovetkeztetesre. Illetve volt egy idoszak, 3000 evvel ezelott, amikor az arany 1:17 volt. Vagyis egy Chad 17 not foglalt le.



37F incel

2022. ápr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
86%
Na jó sírok szerinted mindenki beltenyészetes?
2022. ápr. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 A kérdező kommentje:

Közbe látom sok válasz érkezett reggel óta... tehát a válaszotok igen a kérdésre.


Az incelkérdéseknél az a szabály, hogy minnél több rá a válasz, annál magasabb az igazságtartalma.

2022. ápr. 12. 16:19
 47/53 anonim ***** válasza:
83%
#46 vagy annál nagyobb provokatív f@szság. Valamelyik… 🤷🏻‍♀️
2022. ápr. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
16%

Meg annal tobb az unatkozo olasz stylist :D



37F incel

2022. ápr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
87%
Hát 2x annyi felmenője max akkor lenne valakinek ha a felmenők közül valaki teherbe ejtette volna a saját anyját, az attól származó testvér-lányát, majd az attól származó unoka-unokahug-lányát. De hát istennek ez rohadt ritkán történik, mert nem ez a normális, hiába fetisizáljátok a beltenyészetet. Ti már a saját anyátokat is megraknátok kínotokban.
2022. ápr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
100%

Látom, nagyon keresitek az önigazolást és a megerősítést a társadalom részéről..

Valahol érthető a dolog, hisz beraktátok magatokat egy olyan keretbe, amiből már képtelenek vagytok kijönni. Ha magatokat incelnek definiáljátok, az előre predesztinál titeket arra, hogy sosem lesz barátnőtök. Amióta több inceles kérdéssel találkoztam itt a GYK-n, és arról volt mindig szó, hogy a külső miatt nem lesz barátnő és/vagy szex, akkor szétnéztem az ismerőseim között. De határozottan vannak köztük olyanok is, régi ismerőseim és barátaim (most a férfiakra gondolok), akikből abszolút nem néztem volna ki régebben, hogy valaha is lesz szerető barátnőjük. Pedig lett nekik! Igazi kockákról, vagy elhízott, igénytelen férfiakról van szó, akik azóta tervezgetik a jövőjüket, családot.


Gondold el, ha ők is berakták volna magukat az "incel" keretbe, és a zsigereikbe ültették volna ezt az ideológiát (vagy nevezzük, ahogy akarjuk). Ha éveken át azt beszélték volna be maguknak, hogy egyedül fognak meghalni, és a társadalom a hibás az ő sikertelenségükért.

Minél hosszabb ideig szorítod bele magad az incelségbe (hogy soha nem lesz nőd), annál inkább így lesz! Ez törvényszerű. Próbálj meg ebből kilépni, ne tedd tönkre a saját életed, inkább fejleszd magad, amennyire tudod 🙂 Válassz magadnak egy álmot (például szakmai álmot, távoli célokat), és napról napra tegyél érte, hogy megvalósuljon. Hidd el, a környezeted és a nők is másképp fog hozzád állni, mert a célokért való küzdés önbizalmat és határozottságot ad az ember számára. Tapasztalatból beszélek, én is szingli voltam sokáig, és nekem is nagyon fájt, hogy semmi nem jön össze, pedig mindent megteszek érte. Végül változtattam a gondolkodásmódomon szép fokozatosan. Nekem ez a fajta felfogás sokat segített, lett is párom pont akkor, amikor nem számítottam rá.


Örülnék, ha egyszer végre megfogadnátok valami tanácsot, amiket mások itt leírnak. Az a baj, hogy csak az önigazolást keresitek mindig.

2022. ápr. 30. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!